• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ja dneska dobrala posledni tabletu clostilu a byla jsem na gynde, ze jsem mela pocit, ze mam jakoze zanet jako prase... doktorka mi rekla, ze je tam, ale jen trosku, ze vsechno ostatni dela ten clostilbegyt... jsem proste dole takova citliva a prej prosakla :slight_smile: a jak kdybych mela mit zanet. ale ten je tam uplne malinkatej.
17. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
pampelisko: tak hlavne, ze je vse v poradku :wink: a dekuju, mam radost jako blazen :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
pampeliško, tak aspoň že tak...dneska je to tu koukám samá dobrá zpráva :wink:
17. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
cutce... to se ti ani nedivim. ja bych skakala 10 metru vysoko..... ale na trampoline :grinning: taky bych mela velkou radost! clovek se smiri se spatnym a to dobre ho tim padem stonasobne potesi :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
misando... koukam, ze jsi resila neschopenku? to uplne chapu. ty penize jsou PROSTE STRASNY!!! ale tehotna s dvojcatama bude jednou maximalne dvakrat za zivot :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
no nic... jdu makat... zase se tu navecer objevim :slight_smile:
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj baby :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
Děvčátka,tak já jsem opět vytuhla a teď jsem se vzbudila....bože,ať už je ten I trimestr za mnou a ta únava ať přejde!!!!Teda doufám.

Cutce holka,ty si z nás děláš šoufky viď???? :grinning: :grinning: Neee to je skvělá zpráva,že to nakonec půjde..

Pampeliško,to jsou tak pocity....přesně jsem takhle letěla na gyndu,že mám výtok a nějakou infekci a prdlajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naprosto v pořádku a v těhu prý normální....tak jestli jsem si myslela,že s vysazením Utrouše skončí i intimky,tak asi těžko,pokud to bude pokračovat!!!

A jinak samých dobrých zpráv není nikdy dost :slight_smile: :slight_smile:

Nandule,tak zuby bolí....to je mi líto,ale nevím,co na to,možná vykloktat hřebíček nebo šalvěj je taky dobrá.Hlavně ať tě to brzy pustí a nezlobí těhulku Nanu :grinning: :grinning: To už se těším k zubařce,hned jak budu mít průkajdu,tak se objednám,ať to mám za sebou...
17. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
hele misando? jakej byl koncert lady gaga? uplne jsem se te na to zabudla zeptat.... ? :wink:
17. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
nazdarek eviku... clovece to je i tim pocasim. ja bych taky porad spala a to nejsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning: a to mi spanek nic moc nerika
17. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
nazdarek eviku ospalej :slight_smile: jen se pěkně flákej, ono ti to za pár měsíců skončí :grinning: :grinning: a á ti to co? přejuuu :grinning:

pampi, já na Lady Gaga ještě nebyla, ona je až v listopadu :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
misanda..... ja jsem MAGOR!!!!! :grinning: co jsem si to myslela... to teda nevim...
17. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
autor
:grinning: asi jsi myslela Black Eyed Peas..ty tady byli včera :grinning:
17. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
Mišando a to půjdeš jako těhule na koncert Lady Gaga???To asi ne viď????To je divná ženština,hroznej živel :grinning: :grinning: a jak bude Lady v Praze,tak za měsíc budu rodit,to je co????Pokud se neuchrápu k smrti :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
evik: ja jsem taky strasne moc unavena odpoledne, bych nejradsi spinkala :sweat_smile: > je jak ti zavidim :sweat_smile:

misando: no nevim nevim tehotna na koncert :astonished:

pampelisko: z toho sio nic nedelej, ja taky myslela, ze sla o vikendu :sweat_smile: :confused:
17. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
holky a proč bych nešla těhotná na koncert? stejně to neni jistý jestli vůbec těhotná budu :grinning: takže zatim s tim počítám a hrozně se těšim, právě proto, že ona je děsně extravagant a to se mi líbííí...ale půjdu i jako těhotná...to by mi muselo být jo ouvej...pak bych prodala lupena no...
17. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
no moje kamoska jako tehule obesla straaaaaasne moc koncertu :wink:
17. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
autor
no si myslim :grinning: já taky budu frčet na hudbě, moje miminko bude milovat pop a rnb :grinning:
17. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
ja bych se bala, ze by mi do nej nekdo bouchnul :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
Dobře tak si jdi i těhotná,ale nebudeš se drát mezi ostatní někam co nejblíž :grinning: :grinning: To já bych taky klidně šla,ale někam do lože si sednout.Kde to má ta bláznivka,v O2 Aréně?
zalezi jestli asi budes v tom chuchvalci a nebo nekde sedet :slight_smile:
já už jsem byla na koncertě:o) takže se to dá, jen na sebe musí bejt misanda opatrná...a aspoňm mimísci budou hudebně kulturně vyžití :grinning: moje mamina mi o víkendu říkala, hlavně hodně zpívej a hrej, ať mají děti rádi muziku :grinning:
17. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
no holkyyy, mišanda chodí vždycinky na tribunuuuuu a řádí tam jak černá ruka :grinning: :grinning: tam vždycky skáču na sedátku a klepe se půlka řady se mnou :grinning:

jj, je to v O2 :slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Tak jsi asi taky pěknej živel :grinning: :grinning: A což takhle,že by sis vyskočila prostě zařádit s Gagou na podium? :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
už vidím jak misanda s pupíkem tam řádí..boxuje všechny :grinning: :grinning: myslím,že bude větší podívaná na misandu :grinning:
17. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
autor
evíku, no to bych šla hneeeed, bych jí dělala vocmrndávačkuuu :grinning:
17. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
mastím dom, tak papaaaaaaaa :slight_smile:
17. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
Já si snad to lupení někde taky schrastim a půjdu se podívat na Mišandu,jak řádí :grinning: Přinejhorším mě odvezou z koncertu rovnou do porodky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
Tak čau ty kulturní šílenkyně......
17. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
eviku a ty mas termin nekdy kolem vanoc? nebo kdy se ti to mimi narodi? :wink:
17. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
jooooo uz to vidim 21. prosince
:grinning:
17. kvě 2010 v 16:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.