• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
boruvko: kdyz bych chtela jen vy dva a par lidicek, tak si myslim, ze je to skvely napad. ja chtela velkou, takze byla v Cechach :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
autor
borůvečko, my jsme měli docela velikou svatbu u nás a příště už bych se nerozmýšlela, sbalila bych kufr třeba do Dominikány nebo někam a tam se vzala na pláži :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
My jsme si oba s pritelem uz kazdy jednu svatbu a to dost velkou absolvovali, takze ted bysme ji meli jen my dva a svedci -nejlepsi kamaradi nebo proste nekdo z hotelu. Pritel ma prave ze svatby trauma a tady ji proste nechce a me to nevadi. Ja uz sjem si bile saty uzila, takze ted bych klidne dala svatbu nekde za hranicema. Jen jsem lina na to obehavani po uradech, do toho se mi fakt nechce.. no ale to az po uspesnem ivf, rekli jsme si, ze jinak je pro nas svatba zbytecna :wink:
15. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
boruvko: tak kdyz uz jste ji oba meli v Cechach a velkou, tak bych sla do svatby na plazi, jsou moc romanticek :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
borůvečko, úplně to vidim fakt na pláži, plavky, aloha sukýnka a jedete :grinning:
15. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
no prave, aby ta aloha sukynka byla pod tim pupkem vubec videt :grinning: .. Aaaale holky, na to je jeste casu, reklo se, az budeme mit deti, no tak kdyby to bylo pri tehu, tak nevim nevim letadlem a nevim teda v tech plavkach, kdyby to bylo, az se mimo narodi, tak se zase uz nikam nepodivame... takze si spis myslim, ze to je tak trosku utopie :unamused:
misando, zacinam uvazovat o te silene diete :rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
borůvečko :grinning: ona ale fakt pomáhá :grinning: akorát je to záhul...já dala jenom 8dní a měla jsem 4kg dole... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
no ty brdo, tak ja si to jeste jednou prectu a mozna, mozna do toho pujdu :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky a kdepak máme cibku?
15. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
ja do ni pujdu az se vratim z Cech, protoze to urco naberu za tech 18 dni :grinning:
15. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Peci a co ty v praci?
15. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
boruvko, znáš to, nějak mě to nebaví, člověk si plánuje, jak by to asi bylo, kdyby to vyšlo a nic, zase ten hnusný pád do reality
15. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
peci: ono ikdyz by se na to clovek nejak psychicky pripravoval, tak to boli stejne tak :frowning2:
15. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
ale je lepsi se necim hned rozptylit :wink:
15. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
To jo, kdyby aspon to jaro prislo, bylo by to veselejsi.
15. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
holky, ale u nás už svíííítííííí slunce nad hlavou, nad hlavou až háááááj se zelenááááá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Pecicko vzdyt zase brzy zacnes znovu... porad si ted rikam, vzdyt jini se sice snazi bez ivf,ale taky maji jen 25%sanci, ze jim to vyjde, tak se holt neda nic delat.. Ono snad uz konecne taky sakra zacne to jaro a hned bude jina naladicka..¨

misando: no tady taky sviti, ale je to na stridacku se snezenim :unamused:
15. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
borůvko, neboooj, u nás už přestalo sněžet, to dorazí i k vám :wink: a o víkendu už bude teploučkooo!!!

jinak šance na oplodnění v přirozeném cyklu je pouze 16% :wink: zdraví vás encyklopedie neplodnosti :grinning:
15. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak encyklopedie, mohla bys mi teda prosim jeste sdeliti, jake sance jsou pri 1.ivf, 2. ivf a 3.ivf?

Danke schon
15. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
autor
borůvka, záleží jestli to máš i s ICSI, ale je fakt, že při prvním IVF to může být o dost míň než u druhého a třetího...dala bych tak 30% první...50% druhé :wink:
15. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
tak nam tady sviti krasne slunicko a je 10 stupnu :sunglasses:
15. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
tak my máme 2,8 stupňů přesně :frowning2: :frowning2:
15. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Tak to ja nevim, asi je u nas zatazeno. Sedim v klimatizovane budove a moje kancelar ma okna do atria :frowning2:
15. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak uz se tesim na druhe:slight_smile: ICSI mame vzdycky, bez toho by to asi u nas neslo :confounded:

jooo holky kolik je tady teda nevim, my nemame v praci teplomer, ale byla jsem tak lina vytahnout paty, ze jsem nesla ani ven na obed :sweat_smile:
15. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
borůvko, ICSI samo o sobě je prostě úspěšnější :wink:
15. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
holky, dneska je tady nějaký mrtvo, co??? :confounded:
15. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
no skoda ze jsme to pri prvnim nepoznali :wink:

je tady mrtvo, a ja jsem taky mrtva :unamused:
15. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
borůvečko, já lehce taky :grinning:

nebooj, druhý snad bude úspěšnější!!! ale povim ti, že mám dny, kdy fakt přestávám věřit, pak mi to zase přecvakne a děsně tomu věřim..když já mám prostě ráda tu svojí jistotu a ráda bych měla udělanej ten utz aby mi mudra řekla, že na to fakt v květnu nebo červnu skáčeme...a člověk má zase pro co tak nějak žít...pro další naději...pokus... :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
fuj, to jsem ale ukecaná a dělám chytrou :grinning: :grinning:
autor
holky, nechcete se některá za mnou přestěhovat a chodit se mnou cvičit? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.