• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
to mate pravdu, ze vetsi pozornost pritahne misanda nez lady gaga :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zase tady.
Cutce ....big gratulation.... to je ale změna co? Hlavne, že to zabralo. Budou to pekný bojovníci uvidíš.
17. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahoj kocky, ja se dneska vzbudila s takovou migrenou, jakou jsem dlouho nemela... tak bud uz prijde lepsi pocasi, nebo mi prijde ms a zahajime stimulku, no nezlobila bych se. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Cutce.... gratuluju.... jojo, prdolove se rozhodli, ze mamince musi udelat radost, tak prece jen vykoukli. Super!!! :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráno,tak jsem doma z kontroly a už mám v sobě 225jednotek puregonu a jeden prednison,v pátek jdu zase na kontrolu.
Jen manžel mě dnes naštval,nejdřív mi furt říká,jak je vše v pohodě,at si nedělám starosti,že se mnou bude jezdit na kontroly,hlavně mi hlídá Verču a pak se tváří jak blb,kdYž mu řeknu že bude další kontrola v pátek a možná v pondělí.Jako,že neví jak v práci,chápu ho,ale celou dobu mi říkal at se tím netrápím,že mu v práci vyjdou vstříct.Já když by jsme měli babičku doma tak bych tam klidně jezdila sama :slight_smile: no chlapi, přese to děláme pro nás oba tak at má taky nějakou zásluhu,když už já si musím píchat ty jedy do těla :frowning2:
No ted jdeme s Verčou cvičit,ale nevím jak dlouho vydrží vztávali jsme hodně brzo tak všem přeji krásný den
18. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno,holky...
Tady prsi.....
Nevite nahodou proc se dava Prednison, nebo jak se to pise? To jsou nejake kortikoidy,ze jo? No a co oni delaji jako s tim telem?
To je zas blba otazka,co? :grinning:
18. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
dobré ránko,

u nás teda neprší ale furt sleduju situaci na druhý straně republiky..je to děs :zipper_mouth:

petlus, prednison ti snižuje imunitu, aby se mohlo miminko líp zahryznout :wink:
18. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
cabal...budeš mít teda zase ten dlouhej protokol????
18. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Aha, Misi,dekuju...
Ja je pri prvnim IVF mela a nic platny,pak mi je na imuno nedoporucili,tak jsem sla do druhyho IVF bez nich a taky nic platny...Tak nevim,jestli si mam na nich trvat ted prad KETem nebo ne.Nevim ,jestli je lepsi je brat nebo nebrat...Ona totiz ta doktorka na imuno nebyla nejak zvlast uzasna :zipper_mouth:
18. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
jak nedoporučili??? máš imuno v pořádku??? kde jsi byla???

jinak to bere asi každá holčina preventivně...některý viz já maj díky imunu dávky zvýšený :slight_smile: :wink:
18. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
No ja jsem byla v Plzni u Ulcovy- Galovy...
Imuno mam v poradku,jen mi proste doporucila Prednison nebrat :pensive:
Ja uz jsem z toho uplna jelenice :grinning:
18. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
petlu, no tak hlavní je, že máš imuno v pořádku, ten prednison je fakt prevence, většinou se bere 5mg denně - 1tabletka...ale tak oni ti poradí hlavně v CARu, určitě tam tvoje výsledky maj :wink:
18. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Tak jo,necham to na nich...
Zacinam byt totiz taky pekne nervozni.Nevim,jestli jist-nejist,spat na brise -nespat,brat tohle -nebo tuto... :grinning:
Proste vsechno to,abych tomu nejak pomohla..Vim,ze to vubec neovlivnim,ale proste mi zacina hrabat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
dobre ranko

holciny dekuju. no snad jsou to bojovnici a budeou bojovat az do konce :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
petlu, tak se na to vyprdni...my jdeme na druhý pokus a jediný na co se těšim tak je to, že budu měsíc domaaaa..jinak je mi to tak nějak jedno...no a samozřejmě jsem ráda, že mi dopadla výborně kontrola a nemusim na laparo...to je pro mě největší odměna. jinak to tentokrát fakt nehrotim a snad ani hrotit nebudu...taky jsi doma????
18. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Nene,chodim do prace...
A vis,ze ja se taky vzdycky nejvic tesim na to,ze jsem doma? Sice to hraju na chripku,protoze to u nas nikdo nevi, ale doma me to desne bavi :grinning:
Tobe se to rekne,ty se nenervis nikdy,ty to beres sportovne vzdycky...Ja si o sobe myslim,ze to taky nejak prehnane neresim,ale na tebe zkratka nemam,no :grinning:
I si dovedu predstavit,ze Ket nevyjde.Ale co kdyz nevyjde ani treti pokus?
To budu pekne namydlena :confused:
18. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
krasné ranko holky jak se máte u mě nic nového
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
autor
petlu, to by ses divila, kolikrát se nervuju a hlavně vidim všechno černě...myslim, že to holky můžou dosvědčit...ale je to tim, že mě pokaždý něco prostě srazí k zemi...jak já bych nejradši tohle celý období přeskočila a byla už těhotná...

petlu, i já se bojím, že nám to do těch třech pokusů nevyjde...ale tak uvidíme no...stejně s tim nic neuděláme...
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Jojo,mas pravdu,neudelame nic...Bohuzel!
Sakra proc ja nejsem nejaka embryolozka :grinning: a manzel anestezyolog :grinning:
To by byla dvojka co?
Vas vsechny bych si k nam pozvala a ladovala bych vam tam deti jak na bezicim pase,ze by jste nestacily rodit :grinning:
18. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
autor
Petlu :grinning: :grinning: :grinning: to bych brala všema deseti...i bych si radši tu pipinu tolikrát natrhla než být bez dětí...
18. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
autor
ahoj cibi, jak se máš? co s váma teď dělaj???
18. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
cibka: ahojky, u me zatim nic noveho :slight_smile: a co ty?

je to sileny, kdyz si predstavis, ze nektery tehotni ani nevi jak :confused:
18. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak já se jen nahlásím a mažu vařit halušky :grinning: :grinning: Teď jsem dorazila z nákupu a pošty.....do toho vaření se mi vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně je mi dneska nějak divoce,jsem to asi zakřikla s těma nevolnostma....
Jinak taky sleduju tu Moravu a je mi z toho dost úzko,chudáci lidi!!!!!!Už by to mohlo skončit, i tak zase bude škod až až!Vůbec si to nedovedu představit,být v jejich kůži,asi bych se zroutila....
Zítra jedu zase k doktorovi,tak se těším,že uvidím mímo....jak asi vyrostlo :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
zroutila=zhroutila
18. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
evik: ahojky, ja uz se nemuzu dockat az takhle budu jezdit se koukat na to maly jak roste :slight_smile: :grinning: :grinning: . Zatim si to uzij za nas nez se pridame :wink:
18. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Cutce to je jasný,jste mi v patách a dýcháte mi za krk :grinning: :grinning: U tebe to je skoro zázrak,že se tak narychlo vzpamatovali...to budou mega bojovníci :grinning:
Já letím na to vaření.....
18. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
holky vedle v témátku mě nahlodali imuno testama...ach jo...a už mám zase stresy před IVFkem...to je v pédeli děcka...
18. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
mame jedno dieta ma pomali 6 rokov druhe dieta sa nedari manzel bol pminulý rok v auguste na spermiogram tam mu zistili mrtve spermie azzospermia liečil sa chod il na inekcije ale nič ide ešte raz ide na spermiogram o umelom oplodneni nechce počut exzistuje možnosť odobratia jeho spermiji a vložiť ju do mojej maternice?
18. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Mišo,co je s imuno testama?
18. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
15 pokud má manžel hodně špatný spermiogram,tak se obávám,že jiná cesta než IVF nebude....záleží jaký má SPG nyní...pokud pořád špatný,budete potřebovat ICSI a to se dělá pouze u IVF.Třeba si dá říct,promluv si s ním ještě a určitě se nějak domluvíte :sweat_smile: Přeji hodně štěstí!!!
18. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.