• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misanda: mám alergii na manžovo sperma a bílkovinu obsaženou v ejakulátu.prodělala jsem dokonce anafilaktickej šok
18. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
autor
salop, tak to je u IVFka celkem asi fukar...když máš teda ICSI...ne?
18. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
cibi, to jste byli taky v tom imumedu, ne??? imunno neznám...
18. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
autor
jo, pardon, už jsem to našla :stuck_out_tongue_closed_eyes: immunoflow :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
misanda: mno já to nějak neřeším. si říkám, že snad ví co mají dělat.
18. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Míšo určitě to dobře dopadne,ať s Prednisonem nebo bez něj...dvojčátka prostě čekají :grinning:
Už mám uvařeno a pokoukávám zase po gaučíčku,jestli mám na něj hupnout....jsem pořád tak unavená :confounded:
Koukáte na hokej?Včera jim to docela střílelo,tak jsem zvědavá,jak na tom budou dneska....
18. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
misando asi jo je to tam strasne malinký,myslela sem ze to bude nejaká nemocince a ono prd :wink:
18. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
eviku ja nekoukam sem v praci mam odpolku :angry:
18. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Cibko tak tebe jsem ani nemyslela,protože ty jsi v práci pořád :grinning: :grinning: Na jedné diskuzi jsem četla,že nějaké holčině v Gennetu něco zanedbali a šlo jí o život,tak je prý budou žalovat.....to jsou věci!!!!
18. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj Evi,
tak to jsem taky cetla.Myslim,ze to byl Genet,ne?
Ale byla to sila.Vzdyt to prece museli ultrazvukem zjistit,ne?
Ani ja teda nema s Carem jistotu na 100 procent.Nevim proc,ale neco mi tam proste nehraje...I kdyz me konkretne se to netyka.Radsi to zaklepu!
Jdi hodit gaucink,mas recht!
My to tu odpracujem i za tebe.... :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Petlus jojo je to Gennet,právě že Cibka tam chodí,tak proto jsem jí to psala,aby měla oči otevřené :slight_smile: Vždycky se něco najde všude,ale tohle je tedy síla!!!!
Člověk si platím takový prachy a ještě aby se měl na pozoru,jestli mu nejde o kejhák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
autor
holky, co se stalo v tom gennetu???
18. kvě 2010 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj Mišando,ja jsem ti to prekopirovala:

Ahoj holčiny.
Dlouho jsem tu nebyla, protože mě odvezla záchranka do nemocnice. V pátek mě pustili domů z po operaci. Měla jsem silný zánět malé pánve, který tam byl už tak dobře 2 roky prý a stal se z něj chronický. V děloze byla velká sraženina krve a místo pravého vajčníku vak hnisu, který prasknul. Měla jsem na mále. Na sále mě operovali 3 hodiny bylo mi pak strašně špatně a když mi vytahovali dren z dělohy, tak jsem řvala bolestí. Holt si paní Lovásová spletla vaječník s hnisavým váčkem velikosti skoro tenisáku.
Prý mě neměli vůbec oplodňovat a těma stimulačníma injekcema to jen zhoršili. Od začátku prý muselo být jasné, že to nevyjde. Takže manža uvažuje dát žalobu na Gennet, protože to nepoznali a stejně mě opodnili. No takže doma umírám s rozpáraným břichem. V pondělí by mi měli napsat lázně. Za půl roku až za rok můžu jít na další IVF. Bohužel mám už jenom dvě. to můžeme zkusit znovu. Do práce asi dlouho ještě nepůjdu. A na Gennet podáváme s manžou stížnost.
18. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
autor
ty voe :confused: :fearful:

to řikám furt, že to dělaj hlavně všechno jenom kvůli prachům :zipper_mouth:
18. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Že jo?
18. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz
ty vole, tak to je dilo teda :astonished: :astonished: :astonished: , chudinka mala
18. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
je to děsný :frowning2: taky si vemte, kolik se v tom točí peněz...asi nechtěli přijít o dalších 100tis nebo kolik z toho maj :frowning2: si člověk ale nevybere...stejně se tyhle prasárny dělaj v každym CARu a nikdo mi nevymluví že ne...
18. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
a pak ver doktorum :astonished:
18. kvě 2010 v 15:04  • Odpověz
autor
no právě..jak kdybych to tady dneska neřešila :zipper_mouth:
18. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
ale tak co nam jinyho zbyva? Vubec nic, nez jim verit, ze delaji co muzou :unamused:
18. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Taky si rikam,ze je lepsi verit a o nicem spatnym nepremyslet.
Pak uz tam hraje roli psychika a ta je fakt mrcha poradna!
18. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
autor
psychika neni mrcha, ale svině :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Tý vole tady se dějou věci...jsem se dneska z gennetu zrovna vrátila...vyfasovala jsem Puregon a od zítra začínám stimulovat...
Co ty Misando, už stimuluješ? Jak jsi na tom?
18. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
petluska... jojo to uz jsem videla, ze tam holcina psala u "holek - těhulek" :grinning: co se to deje.... to je masakr.

smaaaaaaaarja.... ja bych vas ani nepozdravila.... AHOJTE!
18. kvě 2010 v 18:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak mám 5foliku a ve čtvrtek mě čeká opu :slight_smile: jsem štastná :slight_smile:
18. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
peci: tak to je skvely, Tak si predstav, ze nakonec jdeme na IVF taky. Pry uz jich mam 8 foliku a mozna jeste 2 pribidou. Jdu na dalsi UTZ zitra tak budu vedet vic a v patek na OPU :grinning:

tak to mame uplne stejny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
peci.... no tak to je PARADA!!!!!!!!!!! :grinning:
18. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
cutce a peci... tak to na vas budu moc myslet!!! :wink:
18. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
ahoj holky...
Tak Peci to je super,budu na tebe myslet. :wink:
Cutce,vydíš jak se to hezky rozjelo,držím palečky,určitě za chvilku budeš hlásit dobré zprávy...
Jinak všechny zdravím a to s tím Gennetem je teda síla.. Já jsem někdy na začátku roku četla něco podobného,ale už si nepamatuju kde abych to vytáhla,ani jaký to byl CAR. Taky to holčina málem nepřežila....
18. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
no budeme urcite hlasat s peci dlaniceee jako blazen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.