• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Peci supeeeeeer,nádherná zpráva,tak nakonec místo 4 folíků se jich vyklubalo 5 :grinning: Tak to je jasná věc,teď to vyjde na 100% :slight_smile:
Cutce s tím počítáme,že už brzy přibudou další těhulky,dlouho to tu nějak vázne :sweat_smile:

Misi ahojky,tak jak je?Je to šílený,když to někde čteš,co všechno se může stát a to se tě to přímo nedotýká a stejně z toho běhá mráz po zádech...

Kočky tak pěkný večer...koukala jsem na hokej a musím je dneska pochválit,hráli pěkně klucíííí!!!!
18. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
eviku a o co tam slo nebo kde to najdu rada bych si to prečetla
18. kvě 2010 ve 23:45  • Odpověz
tak uz sem to přečetla dal to tam petl. to je teda síla já byla u lovasový asi 2 x a je fakt neochotná kdyz sem tam byla minule ze mam ten problém tak řekla ze namá čas tak me vzal jiny dr
18. kvě 2010 ve 23:48  • Odpověz
Mě holky pořát strašně bolí vaječníky a celkově podbřišek... Ach jo. Na kontrole se chci dr zeptat na ty lázně,ale nevím nevím,když mám tu vrozenou vadu vaječníků,to mi asi neprojde... Ale jela bych se odreagovat na měsíc... :wink:
18. kvě 2010 ve 23:48  • Odpověz
peci to je skvělý zavidim :wink: a moc ti to preju
18. kvě 2010 ve 23:51  • Odpověz
dobre ranko kocky :grinning:
u nas vysvita chvilkama slunicko :slight_smile:
19. kvě 2010 v 07:17  • Odpověz
dobre ranko, mi tady mame krasne a slunicko sviti o sto sest :slight_smile:

misi: ja bych taky nekam jela se odreagovat :unamused:
19. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
peci, no ty jsi ale slípka šikovná!!!!!! tak zítra pěkně snášej a ať jich je co nejvíc :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
autor
jinak my máme hnusně :frowning2: zataženo, fouká...teplota 6C :zipper_mouth:

dneska jsem koukala na ty Troubky...to je děs :frowning2: :frowning2: :frowning2: musim poslat na to konto nějakou korunku... :frowning2:
19. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
ja jdu dneska na dalsi UTZ, tak jsem zvedava kolik jich tam nakonec bude. Ale nezalezi ani na tom kolik jich bude, ale jak kvalitni budou :slight_smile:
19. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno tady u nás taky hněsně prší,šedivo a je zima jak prese :frowning2: Jsem si myslela,že když se mělo dnes počasí uklidnit,že si s mrnňavkou půjdem do města a ono prdy vrdy :frowning2:
No.ale nepotřebujeme být ted nějak nemocné.
cutce,tak at jsou krásná vajíčka.
19. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
no, evi, mě to domů přitáhl manža...takže se bojim, že to těsně před stimulkou chytim, už mě pobolívá v krku a nose :frowning2: :frowning2: :frowning2:

cutce, držííííííííííííííííííím....
19. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
misando: tak honem paralen a teply citronovy caj s medikem :wink:
19. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,

misando: já už su pěkně nachlazená... Dr. mi napsal kapky do nosu a něco na odkašlávání... příští pátek mám začít s dlouhým protokolem ( šplíchat synarel a brát utrogestan).. je možné, že když to nějak nevyléčím, že mi tu stimulku posunou ??? :frowning2:

cutce, peci: držím pěsti, ať máte krásný vajucha...
19. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
autor
cutce : ee...mišanda nemůže posilovat imunitu...mišanda jí teď snižuje :frowning2: :frowning2: :frowning2:

marti, neboj, to vyléčíš!!! a stimulku určo neposunou...navíc je to dlouhý protokol, takže o to je tam ta výhoda, že než začneš píchat samotný hormony, tak budeš fit :wink:
19. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
jejda, tak to je na dve veci :astonished:
19. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
autor
dopédelky, tak ráno řikali, že pršet nebude, zvlášť ne tady a už prší...to jsou fakt trubky... :angry: :angry: :angry:
19. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj kočky,
hlásim u nás pod mrakem a poprchává achjo jindy sme se v kvetnu pomalu koupali a ted abysme vytáhli zimní bundu
19. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko krasavice :grinning:
Tak mám po UTZ,vše je v pořádku,ale už se se mnou rozloučili a vykopli mě k obvodní Dr.Ještě jsem se objednala na screening na 9.6. do Motola a jinak už všechno budu řešit se svojí doktorkou.Jsme 9+4....
19. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
evik: tak to je skvely :wink: :slight_smile: a videla jsi ho malyho?
19. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Cutce jak víš,že je to malej?Nemůže to být i malá??? :grinning: :grinning: Jojo viděla a mám i fotku,ale není nic moc teda.....to ta moje dr.má snad lepší UTZ než v tom Caru,určitě od ní byla fotka hezčí....jdu to vyfotit a šupnout do alba :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
evi, super zpráva...gratuluju..jen tak dále :slight_smile:

a necháte si pak říct jestli to má pinďoura nebo buchtu? :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Mišo to si piš!!!!A já si stejně myslím,že to bude zase křivochcalka :grinning: :grinning: Ten můj jouda prostě kluky neumí....ale jinak je mi to putna,však víš hlavně zdraví....zřejmě nás poženou na genetickou konzultaci a budeme řešit tu plodovku...uvidím jak vyjdou ty výsledky ze screningu a podle toho se rozhodnu :wink: Moc se mi na tu AMC nechce :frowning2: :frowning2: Bojím bojím!!!!
19. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
prej křivochcalka :grinning: :grinning:

na tý plodovce už jsem měla dvě kamarádky...obě v pohodě, že to nebolelo atd...tak nevim...uvidíš jak ti vyjdou výsledky a co doporučí nebo nedoporučí doktor.
19. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Taky znám pár ženských.které na plodovce byly,ale asi raději půjdu,přeci jen je to jistota a myslím,že moje dr.mě ji doporučí!!!!
19. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
evi, já si myslim, že to neni nic hroznýho...navíc když dodržíš ty pokyny, jakože pak musíš odpočívat atd...tak si myslim, že je to v pohodě :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Viď,já si to myslím taky,vždyť dneska to dělají každou chvíli,tak snad už vědí,jak na to!!!Já bych neměla na to,starat se o postižené dítě...jsem srab v tomhle,je to sice hnusný,ale je to tak!!
19. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
Zdravím dáááámy !!!

Tak jsem o zub chudší ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jdu si vás dočíst !!!
19. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
evi, nedivim se ti...já bych do toho bohužel asi taky nešla :frowning2:

abig, ahoooooooooooooooooooooooj...ty naše chudinko!!!!
19. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj Miši .. :wink: ty jo, začíná to bolet, to si dneska ještě užiju. Co naplat, že ?
Ještě jsem vás ani nedočetla.
19. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.