• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Misando, už stimuluješ? Já začínám dneska...dostala jsem Puregon 300 IU, to je koňská dávka asi co?
19. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Ifet ahoj stimulantko,to bude vajec po takových dávkách :grinning:

Abig a co vy tam na té Moravě?Už by to mělo přestat,ale napáchalo to zase neplechy hrůza a děs!!!!Dneska je u nás od rána hnusně a lije a lije......tak zoubek to má za sebou?Když zlobí,tak co s ním :grinning: Ať moc nezkoušíš až to přijde k sobě....
19. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
No to doufám Eviku:slight_smile: no jen mě tuhle mrchu pěkně bolí břicho...a to na to normálně netrpím...tak nevím...jestli jsem někde nevystydla...
Evi doufám, že si tam už brzy taky změním ze stimulatky na těhuli...teď už to snad klapne...
U nás taky leje jako z konve, celej den...to nám ta sopka nadělila jaro :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Ifet to jo,počasí ble ble,spíš podzim,než jaro!!!!Než se naděješ,budeš si přepisovat údaje v pase ze snažíme se na čekáme miminko :slight_smile: :slight_smile:
Jdu sčíhnout Faktor strachu,včera jsem ho neviděla.....
19. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Taky na to koukám...je to hustý:slight_smile: Díky Evi
19. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahojky

abiq: tak co jak jsou na tom vasi s tema zaplavama?

tak u me je zase zmena a to posledni, Na IVF se nejde, tak jdeme na IUI. Mela jsem jen 4 foliky, nevim kam zmizely ty ostatni z pondelka, ale sestricka rikala, ze by nebyl moc na vyber. Takze tak :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
evik: tak ja nevim, co tam je, ale tak ja porad rikam malej jako broucek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Evi ahoj, Ifet ahoj !!

Tak ségra to přežila bez úhony, ale byli jsme všichni v pohotovosti,k pač všude kolem bylo hlášeno extremní stupeň povodní.
Lehce se to tady rozlívalo okolo, někde hodně moc, někde méně .... ten strach a ta bolest v očích lidí, to je asi to nejhorší, člověk nemůže pomoct ... a prší a prší a prší ...
Jakmile jsem koupila ty gumáky,tak voda začala klesat ... :grinning:
Bohužel se to rozlívá jinde, Troubky jsem obrečela, pač si pamatuji, co to bylo před lety.
Už bude dobře, teď se znovu poklídí bordel a život půjde dál, ale doufám, že stát se začne více zajímat a pomůže městům a hlavně obcím.

Zub bolí, tedy to místo po zubu :grinning: spíše mi leze na nervy, že mi to krvácí ...

V kolik má Peci zítra to OPU ?
Koho co ještě čeká v nejbližších dnech ?
19. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz
abiq: ja jdu v patek na IUI :wink:

jojo je to neprijemny zubari, ja je nemuzu ani videt :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Cutce .. jsem zmatená, měla jsi jít na IVF, pak to změnili na IUI, pak jsi přeci psala, že folíky se vzpamatovali a že bude IVF .... takže na konec IUI ?
19. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
jj. oni totiz ty foliky nekam zmizely :grinning: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
:wink: no, tak tomu nerozumím .... ale důležité je, že se alespoň něco bude dít !!!
Budu na tebe myslet.
19. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem to zkoukla a žaludek mám pořád dobrej,když jsem ustála ty jejich koktejly :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cutce tak zase IUI?Tam u vás nevědí co chtějí...myslím,že by 4 kusy stačily na IVF né?Ale co,však oni vědí,co dělají :slight_smile: :slight_smile: A budeš tady jediná,která otěhotní bez IVF :grinning: Jojo tak budeme říkat brouček :slight_smile: :slight_smile:

Abig hlavně že to vaši ustáli bez úhony a určitě už to bude jen dobré...a se zoubkem,tedy spíš s dírkou po něm bude ještě chvilku trápení,ale do Ketíku budeš jako rybička :grinning:
19. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
evi; to bylo moje rozhodnuti. ona rikala, ze staci 4 foliky na IVF, ale ze b7y nebyl zadny vyber a jelikoz jsem nereagovala od zacatku, tak sama rikala, ze by zkusila IUI :wink:
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
ahojky holky.Eviku jsem rada že je mimísek v pořadku.Ja jdu na ten scrining nebo jak se to píše 8.6 takže o den dříve tak to mame skoro stejny :slight_smile:
Abig uplně s tebou cítím co se tyče zubu,ja mam bolesti pořad to určitě bude kluk jako buk když bolí zuby :slight_smile: Někdy je to fakt až hnusna bolest,ale bohužel mi s tím nic dělat nebudou,mam překrvené dasně že se to pry stava :frowning2:
Cutce taky bych to viděla na IVF je větší šance ne???Ikdyž co řeknou doktoři je někdy svate :wink:
Jinak zdravim mišandu,Ifet a všechny ostatní :wink:
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
Cutce tak to jo ja myslela že doktoři se tak rozhodli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
nene, ja jsem se tak rozhodla. protoze ona sama rikala, ze se mnou nic neni, ale jen jsem dobvre nereagovala na hormony. takze priste mi nasadi ten druhy hormon a vetsi davku rovnou, takze by byla i vetsi pravdepodobnost :wink:
19. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
cutce tak ti moc přeji hodně štěstíčka.Ja byla na iui dvakrat,ale to štěstí jsem neměla,ale řikam si vždycky co se ma stat tak se stane,vždycky přijde ta prava chvile na všechno :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
nana: ja ani s tim nepocitam, ze by se to povedlo. Ja to delam jen proto, ze ta reakce tam poradna nebyla tak abych si usetrila IVF na priste. Nevim jak u vas, ale mi tu mame jen 2 pokusy zdarma, tak jsem nechtela riskovat :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
Cutce mi máme 3 cykly hrazený,ale nedá se říct zadarmo....lepší injekce prachy,všechny ty nadstandartní úkony zase prachy,takže i tak to stojí pěkné peníze....třeba ti to zrovna vyjde,když tomu tak nevěříš :grinning: :grinning:

Nando ahojky,to máme skoro stejně,tak uvidíme,co nás čeká...doufám,že jen dobré zprávy :slight_smile: :slight_smile: A jdeš ještě před tím ke své dr?
19. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
ahoj holcenky :grinning:
jsem tu a uz jsem si vas docetla....

clovece cutce... u tebe jsou teda zvraty jak blazen... jednou tak, jednou tak... no snad to klapne :wink:

evik... super parada!

a co peci? kdepak jsi? jak to s tebou vypada?
19. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
ja jdu zitra na UTZ... aby se podivali, jak mi to po tom clostilu narostlo... dneska me boli trosku v podbrisku... tak snad mi to tam roste :grinning:
19. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
jeeeeeeeeeee abig... AHOJ!
19. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
pampelisko: no ja nevim co delaji ty vajecniky, asi se jim do toho moc nechce :grinning: :grinning: :grinning:

tak to drzim pesticky at jich tam mas jak mraku a poradne velky :wink:
19. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
cutce... clovece jak na houpacce, co? :wink:
dekuji! podam info... ale moc od toho s manzou necekame... spis se chystame pomalu na IVF
19. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
pampelisko: a ty bys mela jit na neco jinyho? promin nemam vubec prehled :sweat_smile:

No oni si delaji co chteji, misto aby poslouchaly :grinning:
19. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
Pampelisko taky zítra budu držet,aby pro tebe měli dobré zprávičky :wink:

Peci kdy to valíš na odběr?Zítra nebo v pátek?Ať tak nebo tak,užij si to,neb je to naposledy :grinning: hlavně aby byla kvalitní vajka a na počtu až tak nezáleží,pže 2 luxusní na zavedení určitě budou :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
eviku a nechate si rict, co vas ceka? :wink:
19. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
Pampel jsi jako Mišanda,už jsme to dneska řešily...jasně že to chci vědět,ať můžu nakupovat do barvy néé? :grinning: A určitě se nám pacholek nebude chtít ukázat...ale asi půjdu na plodovku,tak tam to budu vědět určitě :wink:
19. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
evi; ja myslela, ze je to broucek a ty pacholek. Takze to bude kluk jako buk :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Pec to mela dneska :slight_smile: , tak snad ji tak netrapili
19. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
Fakt dneska joo???Tak to jsem to pěkně prošvihla sakra...Peci tak se moc omlouvám a věřím,že to dopadlo skvěle :wink:

Cutce je to brouček pacholek,ale stejně to bude holka :sweat_smile: Ale to je jedno,aspoň mám s holkou zkušenosti i když jsem je už zapoměla,s pindíkem by to byla premiéra :grinning: :grinning: Taťka by byl sice radši za kluka,ale co bude to bereme :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.