• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Peci ještě nikde ?

Tak jsem se před chvíli probrala, usnula jsem, protože se mi udělalo zle a vyklubala se z toho horečka. Proč ne, že ? Tak doufám, že je to od toho vytrhnutého zubu a nesnaží se o mě chřipka (opět).
Ani tu večeři jsem nestihla dodělat, tak manžel asistuje :grinning:
Ráno nakouknu, snad se Peci ozve.

Pampeli, tak se hlavně nezapomeňte snažit ...... miminkům zdar !!!
20. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
ahoj sluníčka, omlouvám se, že píšu až ted, nakonec z 5folíku jen 2vajíčka, ale já jim věřím, prostě vnitřně to cítím, ted na ně pořád myslím, at se hezky oplodní a dělí se jak mají......zítra budu vědět víc, držte palečky
20. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
holky diky moc!!! jak mi dneska rikala ta moje fyzioterapeutka z mojzisovky... staci jen jedna spermijka.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
Peci, dobrý, věř jim, nic jinýho nezbývá, bude to určitě dobrý
20. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
peci tak SUPER!!! urcite se budou drzet :wink: tak az prijedu, uz je budes mit v brisku :wink: budu na tebe MOC myslet!!!
20. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
díky holky :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Peci nevadí...to jsou ty dvě pravá vajíčka,taky jim moc věřím a držím palce...teď to vyjde,cítím to v kostech!!!!!Hezky odpočívej :slight_smile:
Máte ICSI nebo je to na přírodě?

Abig ty taky musíš mít pořád něco :confused: Hlavně ať to není nic vážného,pže Ketík už je za dveřmi!!!!
20. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
EVIKU-máme ICSI, sami nám to doporučili, když jsou jenom dvě :slight_smile: jsou to určitě ty pravé :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
Jsem asi blbá, ale ty zkratky, ICSI je co?
20. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Peci to je dobře,ICSI je jistota,takže se vůbec neboj,že by se něco podělalo....tak to ti možná i zítra řeknou,kdy bude ET né?Já bych je šoupla co nejdřív do bříška,ale doktoři to rozhodnou :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Koubi ICSI je injekce,kterou vpraví tu nejkrásnější spermijku do vajíčka :wink:
20. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Jasný, takže je to za co se připlácí ne?
20. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
peci: to je uzasny moc drzim palecky :wink:
20. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Koubi přesně tak,dokonce myslím,že to je to nejdražší z těch placených nadstandartních výkonů,ale pro ty páry,kteří mají u partnera špatný spermio,tak jediná šance na oplodnění vajíčka :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
Me to na poslední návšteve caru taky doktor říkal, ale že prý to u nás ještě není třeba, ale přítel nemá spermio taky nic moc, tak nevím jestli by to nebylo dobrý. Možná když to napodruhý nevyjde, tak bychom to potom zkusili. Vy jste byli normálně?
20. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Nojo my jsme to nechali na přírodě,ale manžel měl spermio přímo ukázkový....takovej obecní bejk :grinning: :grinning: Na to,že mu je 40,tak jsem byla dost překvapená a je řidič z povolání,tak si pořád na vejcích sedí a to prý taky není dobrý,ale naštěstí to vyšlo :slight_smile: Jsou to žiďáci,když za to chtějí tolik peněz....ale když není jiná možnost,tak to člověk prostě zaplatí a rád :sweat_smile:
20. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
No uvidíme, jak se domluvíme a jestli na to bude dost money.
20. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Já mažu číhat na telku,krásný večer Koubi a všec hny kočky :grinning: Kdo má zítra doktory tak přeji dobré zprávy!!!!
20. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
JOJO, taky jdu juknout na ordinaci, krásný večer a dobrou
20. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Dobré ráno !

Velmi nechutně deštivé, až strašidelně :frowning2: , alespoň u nás !!!
Tak, teplota po ránu není, ale tlamička mě začíná bolet, tak se budu "modlit" ať nechytám zánět do "zubu"

PECI, gratulace převeliká, jsem nadšená, bojovníci to zvládnou a my dvě (nejen my dvě) budeme již brzy vybírat kočárky :wink: :wink:
Kdopak ti dělal OPU ?
21. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
krasné pateční ranko
u nas zatim vykukuje slunicko tak snad nebude lejt
peci to je fajn hlavne at uz sou u tebe a delaj si tam bejvák :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz
Dobre ranko,

Tak mi tu mame krasne, sviti nam slunicko a vcera jsme meli 20 stupnu :sunglasses:
21. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
Tak dneska jsem na rade ja, mame to IUI na 12.15, tak na me holky myslete :wink:
21. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Cibko ahoj
Cutce ahoj ... tak tfuj tfuj tfuj ... hodně štěstí :wink:
21. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady zas ena chvili... :wink:
Nemam ted na nic naladu.Pocasi me opravdu stve!
Jinak nic novyho...tesim se na stredu,to bych mohla vedet vic...
Palce vsem mackam o sto sets a pak se divim,ze nemam v praci nic hotovo :grinning:
Vzdyt prace pocka,ale miminka nemuzou cekat vecne,ze jo?
21. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
cutce... drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :wink:
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
Dobré ránko.
Peci super,alespon,že jsou dvě :wink:
cutce,držím pěsti :wink:
No já dnes byla na ko. a folikuli rostou už mají 12mm a je jich hodně,tak mi snížil dávku,aby nebyl hyperstimulák.V neděli kolem půl deváté mám přijet na další Ko a dozvím se kdy bude OPU.Tak se snažím hodně pít a snad bude vše OK :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
evaav.... tak drzim pesticky, at se OPU krasne podari a mimi se hezky u tebe libi :wink:
21. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky kočky, jdu zase jen na chvilku, páč si vybírám nevolnosti nejspíš za první týdny až teď. Ale co se dá dělat. Manžilek jel na celej íkend na firemní akci, tak nejspíš budu polehávat, páč nejsem nějak schopná ničeho a včera dokonce teplota. Tak mám strach, jestli se nepokouší nějaká viroza o mě.
Jinak peci gratulujuuu..to je super. Dva bojovníci jsou super :wink:
pampeli: vy se snažte co nejvíc..snad ani z pelechu nevylezte :grinning: :grinning:
cutce: tak držííím pěstičky, už jsi určo v ordinaci:o)
nana: mně taky nic nebylo, ale teď mám žaludek permanentně jak na vodě, a můžu jíst jen sýry a máslo a pečivo. Jinak nic. A prsa..o těch mi ani nepovídej. Se mi to všechno začíná nějak kumulovat :grinning: :grinning:Ale ono bude líp:o)
Hele holčenky, já zase valím do pelechu se válet. Tak se tu opatrujte a já zase nakouknu. :wink:
21. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Holky.... já tady teďka delší dobu nebudu... vracíme se až ve středu... takže VŠEM přeji ať se mimina pěkně zavrtávájí.... peci, evaav a cutce :wink: a ostatním, ať se dobře stimuluje :slight_smile: a ještě dalším ostatním ať čekání rychle uběhne :cry:
21. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.