• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky, již delší dobu si vás čtu, ale zatím jsem se držela zpět a při svém druhém pokusu nikam nepsala. Dostala jsem se ale do úzkých, a tak mooc prosím o radu.
Včera byl můj 8. den po ET a objevilo se u mě špinění, v noci děsný bolesti břicha, zad, hlavy... Stimulovala jsem dlouhým protokolem se zoladexem a vzhledem k tomu, že byly jen 3 vajíčka a velice pomalu rostly, tak jsem si píchala mnohem déle, než doktoři plánovali. Nevím proto ani, kdy to mám vlastně dostat.. Takto zbarvené špinění se mi objevuje tak 4 - 5 dní před mrchou. Nemáte s tím některá zkušenost?
V CARU mi sestra řekla, že to nejspíš dostanu, utrouš mám polykat a ležet.... Na krev přijít tak jako tak...
21. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ták u nás svítilo sluníčko po týdnu a půl .... vydrželo to asi půl hodiny :frowning2: a zase chčije ...

Přišla jsem domů a tam mě čekal dárek od manžela :slight_smile: jééé ... zase nevydržel a dal mi ho dřív než měl .... kráááásnou koženou tašku na noťásek ... no mám radost.

BOUDICA, je mi líto, ale nemám s tím zkušenost, pro mě to vždycky znamenal konec. K tomu jsem nidky neměla Zoladex ..
Zkus vydržet, než se objeví některý z holek, co měly stejnou stimulku.

Přeji vám krásný víkend
21. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
ahojky, tak to mam za sebou. bolelo to jako cert :cry: , nechali mi tam 3 foliky, Andy ma spremie naprosto uzasny az jsme byli v soku :astonished: . nedali mi sedativa, tak lezim a uvidim za 14 dni. moc dekuju za podporu holku moje.

Taky preji krasny vikend,

salopa: snad se budes citit lepe brzi

pampelisko: uzivej Londyna a koukejte prijet ve trech :wink:
21. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
cutce: to se divím, že tě to tak bolelo. Ale je pravda, že mě první IUI taky děsně bolelo. Ale sedativa nedávaj teda nikdy. Jen utrogestan dávají na zavádění a nebo polykání. Jinak nic. Tak odpočívej :wink:
Snad jo..uvidíme. Je vidět, že si tam kulíšci dělaj pěkný mejdlo nejspíš:o)
21. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
salopa: me nedali vubec n ic, ale bolela ta injekce. Ty cekas dvojcatka?
21. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
ahojky přišla jsem se na vás juknout
dnes jsem 6 den po ET,no že by to nějak utíkalo,mohlo by víc :slight_smile: tohle čekání je vždycky hrozný.Dnes akorát trochu cítím podbřišek,chodím dost na záchod,ale jinak nic,ale ono je ještě brzy..
akorát mě už štve to počasí fakt,když nefouká vítr,někdy byl fakt příšernej,tak prší,je zima,dnes to vypadalo hezky,i svítilo sluníčko,byla jsem ve městě,stihla jsem to tak tak,ted se zatáhlo,tma jak večer a opět leje
Doufám že víkend bude trochu lepší,jak slibujou
tak poléhávám,čtu knížky,koukám na telku..už se těším na nějakou procházku,v tomhle se to fakt nedá.

Cutce tak pěkně odpočívej,tak nakonec bylo IUI vid,jak jsem četla,tak aspon něco,držím palečky
Pampeliska jede pryč,to by bylo fajn přijet ve třech,tak se pěkně snažte
Salop ty taky pěkně odpočívej když ti není dobře,když nic nemusíš,nemáš manžela doma,tak klidně víkend prolež v pelíšku :wink:
Abig hezkej dárek
:slight_smile:
Evaav OPU se taky blíží..tak at vše dopadne
Na Pecičku i ostatní myslím..
mějte se prímově
21. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,dnes se hlásím později,byla jsem u mamči,tak jsme courali po krámech a kecali,však to znáte....no a když jsem přijela domu,tak hup na gauč a musel proběhnout popolední klid :grinning: byla jsem nějaká utahaná :sweat_smile:
Pampeliško tak si to pěkně užijte a šťastnou cestu a hlavně,přivezte si pořádný suvenýrek :grinning: :grinning:
Cutce moc držím palce,ať to vyjde a jsi tady vyjímka,která to zvládla bez IVF :slight_smile:
Evaav to jsou dobré zprávy,že ti stimulka sedla,je to na dobré cestě,hlavně ať zaženeš OHSS a máš kopu pěkných vajuch :slight_smile:
Salop tak mejdánek jo?Koukám,že bych měla být šťastná,že to zvládám celkem v pohodě a bez nevolností :grinning: Snad už se nedostaví....
Atlaselko už se to krátí a za chvilku budeš moci testnout,je to nekonečné,jí vím,ale vydrž a kup si testíky,na kterých vykouknou // :wink: :grinning:
Abig u nás je to s počáskem stejné...chvíli svítí a za chvíli prd!!!!Snad už se to zlepší :sweat_smile: Manžílek si tě teda předchází :slight_smile: :slight_smile:
Co Peci,ještě se neozvala?Snad je holka v pohodě a měli pro ni dobré zprávy :wink:
21. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
ahoj holy, tak jsem tady, volala jsem, tak se oplodnili obě, jsem fakt ráda, tak jenom doufám, že budou mít dost síly bojovat dál, věřím jim a stále na ně myslím a předávám jim pozitivní energii :slight_smile: jestli bude všechno oki, tak v neděli ráno je ET....holky, já už chci aby to vyšlo........
21. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
peci obe se oplodnili?? Tak to je naprosto uzasnyyyyyy. Urco ton vyjde, budu na tebe myslet at to uz konecne vyjde :wink:
21. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Peci ty teda taky umíš napínat,ale hlavně že je všechno OK a s vajíček jsou embryjka :slight_smile: :slight_smile: Taky jim posílám energii a uvidíš,že to budou ty pravý bojovníčci :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Evik to je prima takové courání :wink: i pokec.testíky mám koupené,ale uklizené nahoře ve skříni :grinning:
Peci to je prima,taky posílám pozitivní energii,určitě to zvládnou obě a v neděli šup k tobě!!
21. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
Atlas copak prima to je,ale strašně mě všechno vyčerpává,jsem zvědavá,jestli to fakt ustane po ukončení 1 trimestru....ale zase radši si schrupnu,jen ať mi není zle jako holkám :slight_smile: Jen je jěště problém,že pořád musím schánět někde WC,protože jsem jako koroptev :grinning: :grinning:
Upekla jsem sekanou,tak zítra nevařím,jen k tomu brambůrek a asi si udělám tuňákový salát :slight_smile: Zase mě jde huba šejdrem :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
cutce,eviku,atlesko moc vám děkuji :slight_smile: ted je to nějaké jiné, moc tomu věřím :slight_smile:
21. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
ahoj holky.Pecicko, moc držím palečky, ať jsou to dva nejsilnější bojovníčci a pěkně se pak zavrtají. Nemám bohužel čas dočítat, jedem na chalupu, tak jen rychle o imunologii. Nedopadla úplně nejlíp, tvořím protilátky proti vajíčku a spermiím, ale snad jen hraničně, ale manža tvoří potilátky proti svým spermiím hodně. Doporučila Dexamed a prednison pro nás oba, tak uvidim co nám na to řeknou v Caru, proti embryu naštěstí nebojuji.25.5. se jdem konečně domluvit, tak doufám, že po této Ms začnem, už se těším,mám nějak pocit, že tentokrát to vyjde.papapa
22. kvě 2010 v 08:10  • Odpověz
krasnou sobotu vše´m
peci určo sou to bojovníčci neboj zvladnou to
eviku ty hezky odpočivej
cut ted uz jen čekat i za tu bolest to stojí když víš že je šance na mimi :wink:
22. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Hezký sobotní den přeji :slight_smile:
tak ráno mě vytáhlo sluníčko z postele a už je zase fuč!!!Chtěla jsem vyprat povlečení,ale prdím na to,když to nemůžu pověsit ven :rolling_eyes:
Pecičko dej vědět,jak jsou na tom vaši prcíčkové....určitě jsou to supermani a zítra je budeš mít v pupíku :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, jen vám jdu říct, že zítra jedu na 9.30hod na OPU, mimiška se vyvíjejí jak mají, dneska měli obě 4bunky, tak se moc těším, až je budu mít u sebe :slight_smile:
22. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
Ahoj holky,já se právě vrátila od našich,celý den jsem dělala chůvu tomu drobečkovi od ségry a byla to krása. Jen na to kojení jsem byla krátká :grinning: Už bych strašně moc chtěla svoje miminko,snad nám to brzy vyjde... Jinak mám plnou hlavu svatby,už jenom 14dní a tolik věcí udělat,no už aby to bylo za náma .... Tak se mjte všechny krásně a držte se.. :wink:
22. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
Peci výborně,akorát OPU už nech tam kde je,protože ty jedeš na EEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTT!!!!!!Žádné OPU už nikdy nebude,protože ty jsi od zítra těhulka :grinning: :grinning:
Holky koukali jste na hokej??No to byly nervy.......tak ještě zítra a uvidíme,jak to zvládnou,jestli bude zlato :wink:

Misi ahojky neboj miminko bude a brzy,teď se soustřeď na svatbičku,ať je nezapomenutelná a miminkem to jenom dovršíte!!!
Konečně je dneska hezky,ale až odpo se to vybralo,jinak dopo u nás pršelo...tak jdu ještě chvíli na zahradu,musela jsem jít domu posvačit,nebo už povečeřet???? :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
eviku-to jsem ale popleta :grinning:
22. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojda, tak jsme zpět z chaloupky, to byl dnes krásný den :slight_smile: . Peci, zítra tfuj,tfuj,tfuj, pro štěstíčko, ať si další těhulinka. Pa holky jdu chrnět, mám toho plný kecky.
22. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj devčata, dneska je tady ale opravdu mrtvo, už od doby, co jsem otevřela oči jsem myslela, kdy jde dnes Peci na Et a tak koukám, že za pár minutek bude mít mimísky v bříšku. Takže čekám hlášení kočko.
23. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Jojo, už netrpělivě čekáme na hlášeníčko, Peci. Tady je holky dneska zase krásně, kéž už by to vydrželo pořád.
23. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
Lumpi, tady u nás je taky hezky, svítíčko sluní, jen tak mít zahrádku nebo balkonek. No jo panelák....ale co nadelám...
Tak alespon uklízím, coz celý týden nezvládám, takže víkend to musí jistit.
23. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Peci tak už máš prcíčky v bříšku,tak ať se hezky zavrtají a nepustí :wink:
Koubi a Lumpi,teda závidím slunce :grinning: já mám sice zahradu,ale to sluníčko nějak chybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad taky vyleze :sweat_smile: Já jsem teď teprve dosnídala,pže taťka mi ráno odjel,tak jsem vstávala s ním a ještě jsem zalezla do pelíšku a před chvíli teprve vylezla!
Jdu vařit gulášek s těstovinama......tak si hezky užívejte neděličku :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj Evi, tak to se nekdo má, já už nemohla spát a vylezla jsem s přítelem v osm hodin. On jel do dílny pracovat a já se pustila do uklízení a vaření. udělám sekačku se štouchanýma brambůrkama a ještě tu mám zbytek omáčky se špaget, tak si jí dám, až nejsou zbytky. musí se šetřit, žádný vyhazování :slight_smile: :slight_smile:
Gulášek jsem dělala nedávno, ale taky ho mám ráda.
Snad se Peci brzy ozve, jak vše probíhalo a jak se cítí....a nenechá nás čekat jako včera a jako vlastne vždycky....vid Pecí? :slight_smile:
23. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
Dobrý den,tady zase leje :unamused: ,ale je teplo :wink:
Tak jsem byla na KO a reguji moc dobře na hormony,až má doktor strach,aby nebyl hyperstimulák,ale snad ne dnes jsem si píchla už jen raději 100jednotek a zítra ráno se uvidí kdy se půjde na OPU,typoval úterý,středa,čtvrtek,ted mají folíci 15mm a je jich hodně,když jsem se ptalo kolik a že jsem tenkrát měla 11 tak říkal,že to bude o hodně víc ani to raději nepočítel.Bricho trochu cítím, nebolí jen takový tlak,ale dá se to vydržet a snažím se hodně pít.
Rozhodlajsem se s manžou,že tentokrát po transféru zůstanu přes noc v CARUabych byla alespon jeden den a noc v klidu tak to třeba pomůže :slight_smile:

Peci moc velká gratulace a přeji moc štěstíčka :wink:
U nás byl taky guláš i včera,nechtělo se mi vařit :wink:
23. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Koubi tak já mám zase sekanou v lednici od včera,ale jen zbytek,tak jsem dneska musela vařit :grinning:
Jojo Peci je potvůrka a strašně nás napíná.....no co,musíme ji odpustit,když je teď těhulka :grinning: :grinning:

Evaav tak gratuluji,to je dobře,že tak dobře reaguješ,to bude spousta vajínek,hlavně aby ten hyperák se neukázal...nesmíš mu dát šanci :slight_smile: :slight_smile: S tím spaním v Caru....tak proč ne,ale na přilepení embryjka prý stačí 15-20 minut,pak už to neovlivníme,je to na přírodě a je dobré trochu pohybu na prokrvení dělohy......to mi bylo řečeno od primáře mého centra!!!!Každopádně přeji,ať se zadaří :wink: :wink:

A já zase budu muset jít vorazit na gauč....to dítko ze mě vysává všechnu energii!!!! :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Eviku, dík já se ho zítra zeptám,jestli to má smysl tam přespávat a uvidím,pak se rozhodnu,ale zase bych si odfrkla od malé :slight_smile:
A já teda nevím jak je to s tím uchytáváním,mě příjde,že každý říká něco jiného.PO Ketu mi říkali tak pět dní v klidu,nic netahat a tak. Já si myslím,že je to pak stejně na přírodě.Ale,asi to člověk jen tak nevyleží :frowning2:

Hezky si odpočiň
23. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: tak vás dneska nebudu napínat, už jsem doma z Brna, bobišky mám v bříšku, byly 2 prvotřídní a měli 8buměk :slight_smile: tak vzorně odpočívám a pozitivně u toho myslím :slight_smile: tak vás všechny moc zdravím a jdu vás dočíst :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.