• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj Peci, tak to je super, moooooc držím palečky a opravdu mysli pozitivne, :slight_smile: :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
ahoj pecičko moc gratuluji a věř že osmibuněčny jsou ti největší bojovnici to je jasna věc že se chytnou :slight_smile: :slight_smile: tak odpočívej :slight_smile:
Jinak holky mě když nebolí zuby tak mě bolí hlava myslela jsem jak si to těhotenství budu užívat,ale zatím mě pořad jen něco bolí a jsem strašně unavena :wink:
23. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
Peci tak parádička a mimískové už jsou na svém místě :grinning: :grinning: Tak ať se pěkně drží a dlooooooouho nepustí!!!!Za pár dní ať hlásíš // :slight_smile: :wink:

Nando ještě vydrž,do konce trimestru už zbývá jen kousek a pak snad bude líp!!!!Já jsem taky strašně unavená,ale jinak celkem v pohodě,jsem ráda,že jsem nezvracela a celkově to ustála bez problémů!!!!
23. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Evičko ja doufam že to pak přejde.Ja teda taky nezvracela takže to určitě vypada na chcalenu,nebot u dcery jsem měla taky takove příznaky a u synka jsem v jednom kuse vrhala,ale nic mě nebolelo :slight_smile:
23. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Tak než to začne,tak se jdu ještě podívat,jestli je něco nového,ale koukám,že nic :grinning: :grinning: Zase budou nervíky,tak holky držet palečky a pěkný večer....snad tady zítra bude víc živo :slight_smile: :slight_smile: Jak vylezlo slunce,tak všichni jsou venku a dobíjejí energii,což je mooooooc dobře!!!!!Tak papa děvčátka :sweat_smile:
23. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahojky

peci: moc moc drzim pesticky, at se to povede a za 14 dni budes hlasi t // :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj kocky, tak hlasim prvni metu, dnes dorazila ms, zitra volam do CARu a mela bych zitra nebo nejpozdeji v ut dostat prvni vcelku... mam z mrcha radost jako snad nikdy a tesim se na stimulku... nejak mi to letosni jaro prijde nadejny. :dizzy_face: Tak pekny start do noveho tydne.
23. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
cabalku; tak to je super. Urco sis v zivote nemyslela, jakou budes mit radost z MS, co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
Pěkné ránko dívky :slight_smile:
tak to bylo maso včera!!!!!!Nádhera,super zážitek!!!!Když chtějí kluci hokejistický,tak se dokážou semknout a zabojovat :slight_smile: Zase po dlouhý době jsem hrdá na to,že jsem Češka!!!

Cabalko,gratulace k MS......to je skvělý,jak se tady na mršku díváme jinak,hlavně před stimulkou :grinning: :grinning: To je první důležitý krok a teď už to pofrčí,hlavně ať jsou na konci na testíku // a pak bezproblémové těhulkování.....a máš pravdu,toto jaro a vůbec tento rok je megaplodný,takže se musí zadařit!!!!

Cutce a jak ty????Hýčkáš a hladíš pupíka???
24. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile: přeji vám krásné ráno :slight_smile:
eviku-bomba, jsou to kluci šikovní :slight_smile:
24. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj Peci,to jo,jsou to šikulové :slight_smile: Doufám,že jsi radostí neskákala :grinning: :grinning: Mimískové potřebují klid..... :grinning: A jak to máš s testováním nebo kdy jdeš na krev?
24. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
dobre ranko, krasne ranko, slunecnoi 22 stupnu :sunglasses:

evik: jojo jladim, ale protoze mi tam porad picha :frowning2: , porad tam citim tu injekci, takovou tu stiplavou bolest a jelikoz injekce nenavidim, tak je to horsi.

Holky mela jste nektera IUI?
24. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj všem,tak na OPU jdu ve středu :wink: ,tak snad bude vše OK
cucte já jsem měla před svým1 IVF,IUI a ty injekce si pamatuji taky mě dolely,zlaté píchání tím pěrem.
Mě dnes čeká večer Pregnil,ale posledně mě nic nebolelo.
24. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
eva: to vis, ze to bude vse v poho. A po tom IUI jak dlouho te bolelo brisko? dnes je to 3 den a me porad boli :frowning2:
24. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
Krásný den a dobrou chuť, pokud zrovna obědváte !!!
To byly včera nervy ... jsem si okousala nehet na ruce ... ale je to domáááááááááá !!!! Kluci si to vydřeli a včera jsi to 100% zasloužili, hráli jako Ďáblové !!

Cabalko, jojo to známe, radosti při ms, když dorazí, když si jí přejem ..
Evaav, tak to ti budu držet všechny pěstičky a tfuj tfuj ... a ve středu hodně štěstí ...

Já jedu zítra na KO, a počítám, že do konce týdny bych mohla své zmrzlinky dostat do bříška. Podám info.
Peci, hladíš bříško ?

Salop ????? Dneska tě čekal UTZ, že ano ?

Mišando, kdepak ty se touláš ?
24. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
cucte,lhala bych,když bych psala jak dlouho mě bolelo břicho je to už delší doba,spíš to byl takový tlak asi po těch hácích jak člověka roztahují.Ale u nás to nedopadlo,normálně jsem to dostala. Ale tobě budu moc držet pěsti at to dopadne dobře.
abig, tak to budem tak nějak nastejno,já si myslím,že mimi mi dají taky bd v pátek nebo sobotu. Jestli se nam to teda povede vypěstovat pěkná embria :pensive:
24. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
ahoj abig, to víš, že hladím a povídám si s něma :slight_smile:
eviku testovat mám 7.6., ale já ty testy nemusím, tak si zajdu rovnou na krev :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
evav a abig-tak budu držet paůlečky, at můžeme hladit spolu :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
peci: tak to budeme testovat spolu :wink:
24. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
cutce-je, tak to je super :slight_smile: beru jen dvě čárky :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
jinak všem holkám co jste tady moc děkuji za podporu :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Koukám, že tady budeme brzy testovat o sto péro ... ale já to udělám stejně jako Pecicka, už nechci // a pak jen slzy ... půjdu na krev ....
Jupíjajou ... tak nějak jsem stále pozitivně naladěná, to by mohlo vyjít..... to výjde !!!
24. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
Od toho jsme tady Peci .... kdo jiný než ty, které ví, čím si musíš projít !!!
24. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
abig-to si piš, že to vyjde, já mám z těch testu vždycky panickou hrůzu, tak testovat nebudu a v klidu si dojdu na krev, tam je jistota :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
abiq: to vis ze to vyjde a vyjde to i nam :wink: . peci jasne ze obe hlasime pouze // :grinning:
24. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
taky to ted tak vnímám, že to prostě vyjde:slight_smile:
včera tam byla v Brně doktorka Vitoušková, viděla jsem ji tam poprvé a byla uplně super, tak ted mi to celé dělaly jen doktorky, když jsem byla u Macháče, tak bral jen konzultace a paní doktorka ordinovala místo něj a byla super, povídá, vypadá to super, třeba vám přinesu štěstí, přijela jsem do Brna na OPU a byla tam na sále doktorka a nakonec jedu na ET a je tam taky doktorka:slight_smile:ty ženské mi určo přinesou štěstí :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 12:33  • Odpověz
Peci, Vitásková mi dělala OPU, myslím, že byla dost prima, hlavně po té, co jsem se probrala s narkozy, všechno mi vysvětlila, ptala se a usmívala se, už dlouho semnou takto lékař (když nepočítám Macháče) nemluvil. Bylo to silně optimistické. A taky mi nějak bylo příjemnější, že mi to dělala ženská ..... ale ET, to dělal Macháč a byl úúúúžasny, i manžel si chválil ...
24. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Holky teda,sednu k počítači a koukám,co mi to z něj sálá a ona samá pozitiva od vás :grinning: :grinning: To je skvělý,že do toho jdete s takovým elánem,to je výsledek zaručen....moc vám to všem přeju :slight_smile:
Abig jak ty si to všechno můžeš pamatovat.....že dneska šla Salopka na UTZ?Tak to už bude vědět,kolik pokládků se jí v bříšku ukrývá :grinning:
Já jsem se zase nafutrovala gulášem,že sotva funím.....u mě prostě heslo Jez do polosyta nějak nefunguje :grinning: :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
Já se taky přidám asi k tom,že nebudu testovat.PO 1IVf jsem taky vydržela až do krve.A dobře,že sem netestovala,protože to Hcg bylo nizké 71takže na testuto byla slabá čárka, to jsem si ho dělala až po krevním testu :wink: a hlavně se čekalo jak tobde stopat,naštšstí todopadlo
24. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
no ja uz se taky moc tesim na salopu s kolika prijde :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.