• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
jé holky on prý umřel Petr Muk :frowning2:
24. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
Evaav nojo teď jsem to četla na Netu,že snad spáchal sebevraždu :frowning2: Jo deprese jsou svinstvo :unamused: Ani malá dcerka ho od toho neodradila,prostě hrozný....
24. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
Je hrozný,ty deprese a to počasí tomu jen nahrává.A vůbec u chlapů se to dost stává,my ženský toho musíme za život taky zažít a vytrpět,ale hold jsme si myslím silnější už jen proto to co tady na koníku čtu za příběhy.taky si kolikrát říkám,že život stojí za H...o,ale ted už tu mám někoho kdo mě potřebuje. A jste tu i vy,aby člověk špatné myšlenky zahnal :wink:
24. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
tak kde je ta salopka :grinning: , uz se nemuzu dockat :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, co je novýho? já měla čt+pá školení a víkend jsem vás fakt nestíhala...
24. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahojky, ja mela IUI v pateka jeste me boli brisko :unamused:

jinak cekame na salopu: kolik mimisku bude mit

peci: tak ta mela v nedeli KET s dvouma folikama a 8 bunkama. (myslim, ze to tak rikam spravne)

abiq: mozna pujde na zmrzliky tenhle tyden

a to je vse co si pamatuju :sweat_smile:

doufam, ze jsem nikoho nevynechala. A co ty?
24. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Kocky, kdo jste stimulovaly Puregonem nebo Gonalem a mely jste to v tom peru, jaky to je, to pichani?? Da se to? Ja jsem normalni srabit, tak si ted rikam jestli to zvladnu. teda zvladnout to budu muset urcite, ale teda vuuubec se na to netesim... hele, vite, ze vzhledem k tomu, ze se tehu tydny pocitaji od posledni ms, jsem uz vlastne tehotna?? :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 15:26  • Odpověz
cabalko: ja jsem si pichala gonal, teda manzel pichal a rikal, ze to pero je lepsi nez normalni injkece :wink: jinak ti gratuluji k tehotenstvi :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
Cutce... tak dekuju za uklidneni, a doufam, ze mi stejnym zpusobem budes moct pogratulovat i za ctyri tydny. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
no jasanek cabalko :wink:
24. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
cutce, jak jako IUI??? :astonished:

cabal, já píchala a budu ppíchat gonalem :slight_smile:. kdy začínáš?
24. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak já se taky přidávám,píchala jsem Gonal a je to pohoda!!!!!Dokonce mi to i chybělo,když už jsem měla stimulku za sebou :sweat_smile: Cabalkova vůbec se neboj,ty jehličky jsou fakt mini,ani to necítíš....

Salop kde se couráš????

Čau Mišando,jaký byl víkendík????
24. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
misando; no nakonec se foliky nejak vytratili, takze mi dali na vyber, bud jit se 4 foliky na IVF a nebo jit na IUI a nechat si ty 2 pokusy na priste, kdyz uz budou vedet co a jak.

takze jsem se rozhodla pro IUI se 3 foliky, Andyho spermie byly naprosto dokonale, doktor pochvaloval :grinning:
24. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
Cutce takže budou trojčátka :grinning: :grinning: Nebo aspoň dvojčátka :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
na dvojcatka jsem pripravena, ale na trojcatka neee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , to si nedokazu predstavit jak bych to sama zvladala :sweat_smile:

boli me prsa, dneska a v sobotu si budu pichat nejakouy injekci ani nevim na co a proc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Cutce tak to nemám zdání,co si budeš píchat....a o prsejčkách ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě pořád tak bolí a ještě se mi nezvykle rychle zvětšují,to až se mi po porodu ještě nalejou,tak si je budu vozit před sebou na trakaři :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
ja taky nevim co je to za injekce, ja uz ke konci vubec nevnimala bolesti, ale vim, ze se mi po tom zvetsi prsa rikal. No uvidime za 11 dni :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
Nazdáárek krasotinky :slight_smile: Tak jsem tu :slight_smile: Téda musím vám říct, že jsem prvně mi bylo špatně ze střevní chřipky a teď už zase těhu nevolnosti. Děsný. Užívám si to teda naplno :grinning: Ale tak to nějak snad zvládnu.
Jinak se hláásím po UTZ. Tak je tam jen jeden kulíšek,ale to nám vůbec nevadí, protože je moc hezkej. Je nám 6tt+2 a máme 4,5 mm a dokonce nám paní doktorka udělala fotečku, tak jí hned vložím :slight_smile: Mám obrovskou radost :slight_smile: Je to nepopsatelnej pocit :slight_smile:
Jinak všechny vás mooc zdravím .
24. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
big - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
24. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
big - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010

Čekatelky na //:
Albi - 27.4. ET test 9.5.
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.
cutce - IUI 21.5., test 8.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
24. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
salopko: moc a moc a moc a moc blahopreju k malymu bobikovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , je to urcite krasny tam videt toho bobiska. tak se hlavne opatrujte :wink:
24. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
cutce děkuju moc. je to skvělej pocit, jsem v tu chvíli nevěděla co říct:o) jsem se na nic nezmohla :slight_smile:
24. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
se ani nedivim, me urcite potecou slzicky. Ikdyz ja vim,z e vy to tady zkousite daleko vic a uz po sobe mate i IVF, ale ja chci miminko tak strasne dlouho a cekala jsem jen na toho spravnyho chlapa.

jen to mimco ted :unamused:
24. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
ahojte

Salop moc moc gratuluju k jednomu bobískovi :slight_smile: to ti věřím že v tu chvíli asi člověk nenachází slova vid

na mě to nějak sedlo,tak jsem přišla k vám
Víkend byl prima,bylo i hezky teplo,sluníčko,přijel brácha tak jsem si to užila
a dnes zas jak jsem sama doma,ted zrovna tma jak kdyby měl být konec světa,bouřka,leje,přítel bude chodit dlouho a já začala des dopo trochu krvácet,včera jsem špinila,bolelo mě břicho,dnes už nebolí,ale takový divný pocity a ta krev,teda jen trochu,ted spíš takovej růžovej výtok,na MS teda dost brzy,nevím jsem v nějaké depce,tak dnes polehávám a nic nedělám
jsem 9 dní po ET,zítra jsem chtěla zkusit test a ted se toho bojím,ach jo
24. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
ahoj kočky
peci parada tobe to tak utíká a já furt čekam :frowning2: ted se ti určo zadaří 2 embryjka a 8b no parada
salop to je jedno ze je jeden hlavne ze tam je
jinak zdRAVÍM VŠECHNY
24. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
Salop taky moc gratuluji k mimískovi :slight_smile: Pocit je to nádherný,tak ať vše klape jak má a brzy tě ty nevolnosti opustí!!!!
Teda u nás je taky jako kdyby měl být konec světa....a ta bouřka co tu byla....musela jsem vše odpojit z elektřiny,tak jsem nemohla ani na koňa :confounded:
Altlaselko snaž se myslet na něco hezkého a pokud jen špiníš,tak se vůbec nenervuj!!!!!S testíkem je to na tobě,jak to zvládneš........ :confused:
24. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
u nás taky buřina holky co nám to tam skáče za čas :grinning: už půl 9
24. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
Cibko jsme nějak v předstihu,ale takhle blbě to ukazuje už dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: To počasí.....že jsme si toho sluníčka užili teda :rolling_eyes:
24. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
no ja moc nestiham tak sem si všimla az ted, no prej ani v červnu nemá bejt moc hezky
24. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz
atlaselko nebojky bude to dobry,taky jsem špinila uvidiš dobře to dopadne,ještě je čas myslet na nejhorší :wink:
Soloipka moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile:
U nas to vypada taky na konec světa :angry:
24. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.