• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Děkuju za uklidnění,ale bojím se no když byla krev :frowning2:
Musela jsem PC vypnout,tady byla pořádná buřina.. ted koukám vleže na Pojištovnu
24. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
atlasenko: jak rikaji holciny, mysli na neco pozitivniho a s testem bych asi pockala :wink:

Jinak mi dneska meli skoro 30 stupnu a slunickooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
24. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak dlouho jsem tu nebyla, ale neznamená, že nečetla :wink: . Jsem pořád v obraze. Já teda nemám psát co, nic se neděje důležitýho. Jen jsem se v záchvatu neúspěchu stačila objednat do jiného Caru. Tam udělají více vyšetření. Zatím další pokus neplánuju, jen chci vědět jsetli jsem v pořádku. Pak se uvidí. No a zítra jdu do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to bude něco. Ale budu nakukovat :slight_smile:
Jinak Cutce, Pecičko držte se!
25. kvě 2010 v 07:43  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - květen
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Čekatelky na //:
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
25. kvě 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
ahoj holky,

salop, gratuluju k bobíkovi!!! nádherný...!!!! hlavně že jste v pořádku!!!

holky, tak já zítra začínám :pensive: :confused: dneska jsem byla na odběrech...
25. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Pěkné ránko holky :slight_smile:
tady to zase nějak vázne.....kde jste kdo????

Cutce tak sluníčko jooo???My dopoledne taky a odpo bouřku jako blázen a průtrž mračen....a dnes to nevypadá líp!!!!Snad letos pořádně hezky nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Albi ahoj,to je dobře,že se necháš pořádně proklepnout,aspoň příště bude úspěch zaručen,když budete na to připraveni....a přeji do práce pevné nervy!!!!
25. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
evi, my měli včera kroupy jak krááááva a když jsme šli z práce, tak jsme se koulovali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dneska máme zataženo :frowning2: já si snad tu "dovolenou" vůbec neužiju :frowning2:
25. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Mišo no tak to je po ránu super zpráva :grinning: Takže zítra začíná pícháníčko......tak ať je folíků tak akorát,hlavně aby bylo dost kvalitních vajínek :slight_smile: Jsi zase tak blízko k miminku...jsem zvědavá,jak ta předpověd kartářky vyjde :wink: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
autor
evi, nj, já se těšim jenom na dovolenou, jinak to teď nějak výrazně neprožívám, což je asi i poznat si myslim :grinning:

vajca snad nějaký budou...když budu mít vyšší dávky, tak asi jooooo...dobrá zpráva je, že jsem si sehnala od kamarádky Gonal, nechá mi ho za 1200, takže nemusim dokupovat za 4500 :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
To mi povídej,já se z toho už picnu...o víkendu jsme měli v plánu oslavu těch taťkových 40tin a zase to budeme muset odložit,pže má být hnusně a pršet....a to tvoje relaxování s knihou na zahradě u bazénu(tak nějak si to říkala viď?) taky nevydím moc růžově,ale třeba než budeš po ET tak se to umoudří a vyjde ti to sluníčko na uhnizďování bobísků :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
evi, my jsme měli oslavu tchánovo narozenin tuhle sobotu a počasí bylo luxusní...aspoň že jsme to tak vychytali. prej má být takhle hnusně celej týden...tak snad potom už bude líp.
25. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
To je fajn,proč dávat zbytečně navíc takových peněz....já to vybrala uplně do posledního vstřiku,jinak bych ti taky s radostí poslala :wink: já jsem měla dvě balení po 900j a pak mi ještě dali jedno balení 450j a vyšlo to přesně a nic jsem nedoplácela,teda před začátkem stimulky jsem dala 4500,-
25. kvě 2010 v 08:50  • Odpověz
To jste měli kliku s počáskem....když u nás je vůbec problém to naplánovat,pže je pořád v práci a obvzlášť víkendy jezdí,tak se to musí dopředu naplánovat,aby si za sebe někoho sehnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejhorší je,že má být i červen takový nic moc a dost deštivý....letos snad ani nemá cenu zprovoznit bazén :frowning2: Já teda neprahnu po nějakých tropech,když se nemůžu vyvalovat na sluníčku,ale tohle už mě štve..... :rolling_eyes:
25. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
evi, já mám 5x těch 450, ona pojišťovna víc nedává...takže musim dokupovat no... :frowning2: doufám, že nebudu muset dokupovat dvě :zipper_mouth: jinak my jsme platili prvně něco kol pěti tisíc, ale teď to zvedli nahoru, takže doplatek byl cca 6tis :pensive:
25. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
autor
evi, tak mišanda po tropech prahne...Mišandě bylo nejlíp v Egyptě v červenci :grinning: :grinning: :grinning:

ale chápu to zase z tvojí strany, že jsi těhule, a na vedra tě neužije...jak se vůbec bobajz má?
25. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
mišanda se nechala nalíčit MAry Kay - denní líčení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky
Než půjdu s malou cvičit,chci vás moc pozdravit.
Já píchala puregon a stačilo mi jedno pero, no je tělo reaguje na hormony až moc dobře.Folikulů bude víc jen,aby byli kvalitní no zítra se uvidí bojím,bojím,ale i se trochu těším,že to ze mě bde pryč občas už to cítím.Tak musím letět Verča už se těší a honí mě at už jdu tak zatím pa
25. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
autor
holky a ještě vám sem dávám mojí adoptivní dcerunku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Mišule no téééda moc pěkný :wink: Bude ti to mooooc slušet s kočárkem,teda nejdřív s bříškem a pak s kočárkem!!!
Dneska jdu ke svojí mudře,tak snad bude UTZ a zase prcka sčíhnu....jen doufám,že mi přijde z Motola ta propouštěcí zpráva,abych jí vzala sebou a domluvily se co dál....

Evaav ahoj,užijte si s Verunkou cvičeníčko :slight_smile:
25. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
jé, tak to je super, tak sem hned pak mrskni zase fotku, chceš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jak to pak je u porodu, prej se tam hlásí, že jsi po IVF????
25. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Míšo tak za tento dobrý skutek už se přeci musí ten zázrak stát,aby jsi měla svoje mimuško...no néééé??
25. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
evi, uvidíme, kam mě ještě vlny osudu zanesou :wink:

jinak už týden beru ten prednison a teda...tentokrát děs...mám z toho lehce zažívací problémy a je mi v práci odpoledne vždycky blbě :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Jasně že sem prsknu fotku,pokud nějakou budu mít.....jinak to nevím,jestli se to hlásí,ale já už tam mám kartu s Caru na gynekologii,až tam začnu ke konci docházet do poradny a na monitor...
25. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Chuděro :frowning2: je to sajrajt no!!!A ty máš ještě dost vysokou dávku viď?Já teď beru už jen 1/2 denně a už se taky těším,až vysadím všechny ty dryáky(Estrofem a Utroš a ten Prednison),dneska vyzpovídám doktorku,jakl dlouho to ještě budu brát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten Prednison bych měla až do 15tt mi říkala dr. na imunologii....achjo!!!
25. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
autor
evi a už půjde vidět pinďour? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a proč bych to měla brát tak dlouho ten prednison, když ti na imunu nic nenašli? :astonished: to mě našli a řikali mi, e to musim brát do myslím 8tt a pak dorazit na přetestování a upravit kdyžtak dávky...

jinak Utroš mi sere, po něm nabírám :frowning2:
25. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Nápodobně...taky jsem nakynula a myslím,že uplně po jídle to nebude,zase se tolik necpu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Polykáš ho nebo zavádíš?

Pinďour asi ještě nee...možná toho 9.6. na tom NT v Motole,ale stejně to je ještě brzy....vidím to spíš až z té plodovky :confused:

Vůbec nevím,proč ho pořád musím brát....třeba už mi to stopnou,uvidím,až přijdou výsledky,co za chytrosti mi tam napíšou...
25. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
autor
evi, takže na tu plodovku jdeš na sto pro??? co ti k tomu řekla mudra???

jinak já utroš zavádim...fakt během celý stimulky prostě ani deko, ba naopak ještě kilčo dole...a pak utroš +3kg, takže s tim shozenym +4kg :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Mišo asi půjdu na plodovku,ale s mudrou jsme to ještě neřešily....i když strach určitě bude,chci mít jistotu,že je mimi zdravé :wink:
Jinak já mám 5kg nahoře od začátku roku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je hnus velebnosti!!!!!
25. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
dobre ranko, zase slunicko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
dobré ráno cutce..neboj, ono to k vám taky dorazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.