• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
nenen, ono to chodi od zapadu na vychod, ale vy budete mit brzo hezky od nas :wink: :sunglasses:
25. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
To by mě zajímalo,kdy to hezky a sluníčko přijde.... :grinning:
Já jsem se byla odchlupit a umýt si hlavinku,abych byla fešná k pani doktorce :wink: :slight_smile:
25. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
no snad brzy. tak at ti to dobre dopadne u pani Mudr :wink:
25. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Cutce díky,za chvíli vyrážím....tak zatím pěkný den!!!
25. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
tak at ti udela dalsi UTZ at vidis bobika :wink: . pa
25. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Ahojda holky.Tak jsem tam přidala i fotku konečně. Včera nám díky té buřině vypověděl net.
Jinak mně doktorka řekla, že utroš mám brát do konce dvanáctého týdne a prednison jen dobrat tu krabičku co mám doma a hotovo. Už mě ty prášky taky lezou krkem. Páč mám pocit, žr tot ělo už nechce ani přijmout:o)
eviku, tak hezkou kontrolu:o)
mně už přelifrovali k mojí mudře.
25. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
salopka: je krasne videt bobisek jeden :grinning:
25. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - KET 31.5.2010
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- čekání na (minimalka)květen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - čekání na 1IVF - květen (předpokládaný termín OPU 17.5.)
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
Ifet 27 čekání na 2.IVF v květnu
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Čekatelky na //:
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
25. kvě 2010 ve 12:00  • Odpověz
cutce:joo..jen manža prvně a co je co:o))tak doktorka mu to hezky vysvětlovala a pak machorval, že ví co a jak:o))a prej, kde vzal tak velkej bejvák :grinning:
25. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky !!

Salop, gratuluji k mimískovi !!
Mišando, takže zítra už začínáš píchat ? Jinak ti to moc sluší, jsi kočka, a tvoje "dcerunka" je taky krásná.
Evíku, ať kontrola dopadne na 1.

Všechny vás zdravím !!!

Jsem po KO, sliznice na jedničku, dr. mi říká, dáme aspoň 7mm ? A já na něj, nene já vám dam 10mm, tak se smál a přesta, až kdy koukl, spadla čelist, začal se smát znova a říká, učebnicový příklad, jak to má vypadat .... 10,8mm :grinning: :grinning: :grinning:
Protože jsem netušila, že to nebude hned, tak mě ještě obeznámil, že musím minimálně 6 dní brát Utrogestan, a KET bude v pondělí ve 14:00. (snad nám ty naše zmrzlinky vydrží)

Tak já pádím nakoupit a pak se příjdu za vámi podívat. Mějte se ...
25. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
abig. mno supeeerrr :slight_smile: tak to už je taky za chvilku :slight_smile: Určitě zmrzlinky vydrží a budou chtít do bříška do teplíčka :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
abiq: tak to je skvely :wink: ,
25. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Abig to je opravdu skvely!!!!!!!!!!!
Ja jdu na kontrolu zitra,tak jsem zvedava,jak na tom budu ja... :unamused:
25. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jo holky, je to skvělé a stále z toho mám dobrý pocit !!!

Petlusko, o jakou kontrolu se ti zítra jedná ? Trochu jsem ztratila přehled !!
Cutce, a kdy ty máš testova t?

Salopko, už bylo srdíčko ?
25. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
petlus: urco na tom bude dobre, uvidis/

holky, chtela jsem se zeptat, me porad boli bricho, je to normalni? v patek jsem mela tu IUI?
25. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
abiq: testovat bych mela 8.6. :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Cutce, stimulovala jsi jak ona běžné IVF, takže pokud to "jen" bolí a dá se to vydržet, tak je to normální .... nezapomeň, že jses pohnojila hormony, takže je to tam dole celé nabuzené. Pokud ti je ale zle a máš i jiné potíže, tak zavolej lékaři. Ale já si myslím, že to bude dobrý ...
25. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
abiq: dekuju. No kdyz jsem stimulovala, tak me nic nebolelo, to az po tom IUI v patek a nejak ta bolest neustupuje. no uvidime, jeste pockam. Dekuju :wink:
25. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Tak jsem zpět a dneska to bylo teda rychlý a bez UTZ :stuck_out_tongue_closed_eyes: 7.6.jsem objednaná na odběry a dostanu konečně průkazku :slight_smile: Už už se měla k tomu,že mi jí dá dneska a pak prý radši až po tom 12tt,že je pověrčivá.....a do poradny až 24,6. :unamused: Ještě že bude ten screening 9.6.,jinak bych prcka viděla až za měsíc...a asi pak budu chodit po měsíci,přitom při rizikovým(což rozhodně jsme)by se mělo chodit snad po 14 dnech nééé????

Abig to je parádička,už v pondělí.....holky teda pěkně to tady začínáte zase rozjíždět,to bude nových mimísků :slight_smile: :slight_smile:

Kde máme Peci,že ani nazaskočí....ta určo hladí pupíčka a domlouvá mimískům,aby se pěkně zavrtávali

Salop tak tebe už taky vykopali???Jdu sčíhnout toho vašeho fešáka :wink:
25. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
ahoj abig, tak super super!!! taky postupuješ do finále :slight_smile: sliznice nádherná!!!!! já měla u prvního IVF myslim 14mm... :pensive:

cutce, to je asi normální s tím bříškem, mě po prvním IUI nic nebylo a po druhým mě taky bolelo. takže v pohodě :wink: .

salop, vy jste ale fešácííí!!!!
25. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
evi, to neva, že máš ty kontroly až vběhem toho června...ono to uteče a pak stejně máš mimíska v bříšku a tam ti ho nikdo neukradne :wink: nadíváš se na něj ještě dosytosti :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
Cutce, taky jsi měla asi 4 folíky jestli si vzpomínám a taky ti mohly všechny prasknout a to taky není nic moc když běžně se uvolňuje jen 1 vajíčko .... já když mám ovulaci tak mě přirozeně bolí až v zádech ,....
Cutce souhlasím s Abig,je to celé hormony rozhozené a ještě tě třeba při tom IUI trochu podráždili,tak ať tě to co nejdřív přejde a když ne tak hupky dupky k lékaři :wink:
25. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Evi, Miši, Peci ....
25. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
taky vás všechny zdravím, já odpočívám, ted jsem byla na malé procházce a zase odpočívám
abig-skvělé zprávy :slight_smile:
eviku-člověk by ho chtěl pořád vidět,že?
cutce-držím palečky bude to dobré, neboj
misando-to to ale utíká :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj Peci,jak se vede?

Mišo já vím,že to uteče,ale stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak by jste mohly s Abig a s těma vašima sliznicema někam na olympiádu :sweat_smile: Takový výkony...nechápu,proč se těm miminkům nechtělo u vás pobýt :pensive: Teď už si to určitě dobře rozmyslí :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
abig-přepíšeš mě prosím v tabulce, že jsem měla 23.5.ET a testovat mám 7.6. :slight_smile: ? Jsem na to antitalent :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Peci to je dobře,jen odpočívej a procházky taky super,ať se děloha pěkně prokrvuje a míma se zakousávají...
25. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
eviku-děkuji dobře :slight_smile: odpočívám a šetřím se :slight_smile: aspon do toho pátku :slight_smile: holky, víte co mi řekl ještě paní doktorka? že někdy doporučuje si dát večer skleničku červeného vinka, prý aby se děloha dobře prokrvila, slyšely jste o tom někdy?
25. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.