• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
abig, no snaaaad :slight_smile: akorát bych potřebovala lepší počásko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahojky
Salopka krásná fotečka!!!!!
Tak jsem já kráva nevydržela a dens 10 den po ET jsme zkusila test,teda ráno hned ne,pak jsem váhla a pak jsme do toho šla a samozřejmě nic :unamused: pak po několika hodinách po zaschnutí se mi zdálo že vystoupil malej duch,ale spíš to že ho chci vidět,ted zas tam nic není.a krvácení jako takové není,ale vždy na toaletáku krev,tak se vždy hrozím když jdu na wc.včera večer byl spíš takovej narůžovělý výtok,včera se mi zdálo že té krve bylo víc,dnes moc ne,já nevím... že jsem ten test dělala,ted se akorát nervuju,nic mě nebaví,nic se mi nechce,nikam se mi nechce...
bojím se že prášky držej MS a že je konec :frowning2:
25. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jojo eviku, taky mě už vystrnadili. Tak jsem dneska volala k doktorce ke své a jsem objednaná na 31.5. Prý se mě chce taky prohlídnout, tak třeba uvidím už zase většího kulíška:o)
člověk je najednou závislej na tom, že ho vidí :slight_smile:
abig: jojo, u srdíčko tlouklo:o)
misanda: to bude super dáreček. určo se to te´d povede. je na to to NEJ období :wink:
cutce: břicho tě bolet může. přeci při tom IUI to tam trošku potrápí a ty hormony. odpočívej a uvidíš, že to bude dobré.
25. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
autor
atlasenko :frowning2: ještě se drž, bobe...ještě to furt může bejt dobrý!!!! neni zdaleka prohráno...

my jsme všechny takový vopice, my po těch miminkách chceme zázraky, aby se nám ukazovaly tak brzo, ale oni ještě nechtěj...takže holky, musíme se s těma testama držet!!!!!
25. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
atlaselko vydrž :wink: jestli tam byl duch. hned se to neukáže. vydrž ještě pár dnů. pak to začne najednou stoupat rychle a čárka je lépe viditelná. a oni ví proč nám dávají takový pozdní termín na testování, aby tam ta čárka byla prosdtě pořádně vidět :wink: trošku krvácet můžeš. to může být jen sliznice podrážděná. ještě neházej flintu do žita
25. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Děkuju za ty slovíčka útěchy,já ani nechtěla zapínat PC a něco psát,ale je lepší to ze sebe dostat :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
To jsme vopice :grinning: nojo ale kdo to má vydržet??!!
25. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
autor
atlasenko, určitě je lepší nebýt na to sama :wink:. já teda jsem se posledně taky poučila a teď budu testovat až později...snad mi to teda vydrží :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
atlasenko: vydrz jeste :wink: jeste je spousta casu na dalnici :wink:

salopko: ja odpocivat nemuzu jsem v praci, ale sedim :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
cutce, já taky po obou IUI chodila do práce :wink:
25. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
ale ja tu nechci byt, uz me to tu nebavi :unamused:
25. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
autor
cutce...mě to tady taky nebaví :slight_smile: ale co naděláme...nic...
25. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
autor
holky, u nás se udělalo překrásně :slight_smile: hurááá
25. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
cutce: aha, já myslela, že jsi doma.
Já teda taky byla v práci.On je pak člověk víc klidnější. Ale až po tom druhém. Po prvním jsem přistála ve špitále.
atlaselka: pořádně to ze sebe dostaň a uvidíš, že dálnice tam bude :wink:
misanda: ono se to určo vydržet dá...ale ty poslední dny utíkaj děsně pomalu
25. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
ja uz si rikam, ze tophle muze byt ten posledni rok muceni :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
salopka: jakto???Co se stalo?
25. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
díky holky :slight_smile: jste zlatíčka
u nás je počasí všelijaké,chvíli sluníčko,ted se zas zatahuje,jeslti nebude pršet
25. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
cutce: dostala jsem anafilaktickej šok ze špatně propranejch spermií
25. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
salop, asi jo...ale tak si zase řikám, že budu mít na práci teď jinačí věci, tak to snad bude zase o trošku lepší. hlavně nebudu zavřená doma a nebudu sama...

cutce, jooo, s tou prací si to řikám taky. ale dneska mám obzvláště silný pocity, že jsem tady naposledy...tak uvidíme :grinning:
25. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
aprílové počasí..tady se to taky střídá
25. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
misanda: nebudeš doma po transferu?budeš chodit do práce?
25. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
salopka: ty blaho :astonished: a to se stava normalne?
25. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
salop, budu doma už od zítřka, takže od stimulky :wink:, ale budu trávit dny s těhotnou sestřenkou a budeme blbnout a tak :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
misando: to se tak nekdo ma :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
cutce: nene, nestává.chyba doktorky.
misanda: jééé..super, tak to si to budeš jinak užívat. to je jiná :slight_smile: tak to ti to bude utíkat, že ani nebudeš mít pomyšlení testit dřív:o)
25. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
cutce, nj...tak když jsme do toho dali tolik peněz...a když to nevyjde, tak si aspoň odpočinu...na to se těšim nejvíc prostě :slight_smile: vyčistim palici :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
tak to je rozumne :wink:
25. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky
abig parada gratuluju
misando toto uteklo ani se nenaděješ a budeš testit určo ti to vyjde más to předpovezený
jinak zdravím ostatní
ja jdu za týden na kontrolu a domluvit se jak dal pokud budeme moc jít do dalšího pokusu tak to vychází na začátek července ale váham jestli to nenechat az na srpen protože by et vyšel kolem 20 července a po 20 jedeme na dovču tak se bojim aby to vyslo a nemusela se nejak omezovat co si o tom myslíte?
25. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
ja bych to asi nechala az po dovce, oni ti ty 2 tydny dovoleny utecou jako voda a aspon si odpocines a vycistis hlavinku nez se na to znova vrhnete :wink:
25. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
Ahoj Cibko,tohle rozhodnutí je bohužel jen na tobě.....zkus to probrat v Caru s doktorem,ale asi bude lepší nechat to až po dovolené,aby jsi si jí taky užila....jestli začneš v červenci nebo v srpnu to už není tak dlouhá doba :wink:
25. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.