• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Jo, snad to dopadne dobře a budou jen dobrý zprávy. Taky už jsme si říkala, už mám v živote druhé šestinedělí a pořád žádné mimi, tak příště do třetice to už musí proste vyjít.
25. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Tak děvčátka,vstávat šupky dupky,kde jste kdo? :slight_smile: :slight_smile:
Počasí je sice na spaní,ale neříkejte,že všechny ještě chrníte.....Mišanda má dovču,ta určitě vyspává :grinning:
Ale co vy ostatní?????
26. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
eviku ahojky :slight_smile: taky zdravím všechny ostatní kočenky :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak v pátek mě čeká OPU, tak mi prosím držte palce, ať mám vajucha zralý a ať se nám pěkně oplodní.
26. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
ifetko, budeme, neboj, tak hodně štěstí :slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - KET 31.5.2010
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Pecicka- ET 23.5. - test 7.6.
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
cutce - IUI 21.5. - test 5.6.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Čekatelky na //:
Atlaselka - ET 15.5.,test 2.6.
Ifet 27 - 2.IVF 28.5. OPU

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
26. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
Já jsem vás vyvolávala a zdrhla jsem,nečekaně mi přijel tatík na svačinku a kávičku,tak až odfrčí,tak zase juknu!!!!
26. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
dobre ranko,

tak ja dneska zustala dome, vcera vecer me b olelo brisko, tak jsem dnes rano volala na kliniku, nechala jsem jim tam vzkaz, tak mi budou volat odpo
26. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
Pecinko tak co jak se cítíš :slight_smile: doufam že dobře a co mimísci hyčkaš si je?
Cutce snad to bříško přejde :slight_smile:
Eviku ahojky jak se cítíš.Myslím že mi roste břuch :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak už mám v břuchu první včeličky....

holky, nemáte některá gonal na prodej...asi budu potřebovat dokupovat dva..jeden mi prodává kamarádka a druhej budu muset za darho :confounded: :frowning2:
26. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
autor
evi, jakou dovču, jsem vzhůru už od sedmi :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
Díky Peci...
Misando koukám, že už taky pícháš...já už teda dneska jen poslední pigáro a v pátek OPU...
26. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
ahoj ifetko, četla jsem, že jdeš na opu, tak budu moc držet a myslet a posílat sílu pro folíčky, aby v nich byly oocytíčky :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
autor
tak holky, napsala jsem na nějakej inzerát...tak uvidíme :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Díky Misando...a jak to vypadá u tebe? Včera si začala s Gonalem? Na kdy přibližně viděl OPU?
26. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
ifet, s gonalem až dnska, mám koňský dávky...opu cca 9-10.6. :slight_smile: takže ještě mám čas :slight_smile:...za týden jdu na utz :wink:
26. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Kolik máš? Já měla tentokrát Puregon a píchala jsem 300 IU...taky docela dost, ale jen 7 dní...naštěstí
26. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Tak jsem zase tu!!!
Ifet taky budu držet pěsti,ať to dopadne co nejlépe :slight_smile:

Mišo to si teda moc neužíváš,když strašíš takhle brzy :grinning: Já bohužel nemám,jak jsem už včera psala :frowning2: Zkoušela jsi tady na koníkovi(mám nemám léky)?

Nando mě roste všechno,nejen břuch,ale hlavně kozandy,pedel a břuch tak celkově,nejen ten hezký těhupupík,ale já zase budu celá rozteklá,jako už dvakrát :rolling_eyes: No co,hlavně když mimčo donosím a bude zdravé...pak zase opráším stroje a budu dřít jako mezek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
Jen sem vlezu,tak tady nikdo.... :frowning2: Jsem to ale smolař :grinning: :grinning: Tak se půjdu podívat na Faktor,co za nechutnosti zase budou papkat(takový testík na můj žaludeček :grinning: )
26. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
autor
ifet, já mám první dny snad 337 nebo kolik tam je...teď se mi pro to nechce odbíhat :slight_smile:

evi, zkoušela jsem napsat jedný holčině co nabízí gonal v mám nemám léky...tak uvidíme :slight_smile:

ifet a jakto, že jsi měla stimulku jenom 7dní? a máš teda víc folíčků než předtim????
26. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
Misu, tak gratuluju k zahajeni stimulky, ja ti teda tu davku zavidim.... ja mela domluveno 250, ale vcera neslouzil muj pan doktor a pan primar rozhodl, ze mi napise takove davky, aby mi z ampulek nic nezbyvalo a snizil mi to na 225... tak jsem zklamana... doufala jsem, ze tentokrat tech foliku vypestuju vic... no, neda se nic delat, musim verit, ze pan doktor vi, co dela... A misu, jak to, ze budes mit OPU az tak pozde? Ja ji mam predbezne naplanovanou na 5.6. a to zaciname vpodstate stejne.... ako tooo???
26. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Misando i minule jsem stimulovala krátce...to jsem píchala jen pět dní...reaguju prej dobře...teď mi to prodloužili o dva dny, aby byli vajicha zralý, páč minule jich byla polovina nezralých....tak uvidíme, snad to teď bude lepší...a kolik jsi měla vajuch minule?
26. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Mišo tak ať ten obchod vyjde a seženeš Gonal levněji :slight_smile:

Cabalko teď to už určitě bude lepší a vyneseš spoustu kvalitních vajuch....taky jsem měla 225jGonalu :wink:
26. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vas po delsi dobe :slight_smile:
Misando,mas IP:slight_smile:
26. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holčiny !!
Jdu si vás dočíst.

Jinak jsem totálně marná. Te Utrogestan je pro mě dokonalé svinstvo. Jsem po něm poblbaná, v práci na mě mluví a já se jen culím a nevmínám ... nemluvně,že jsem domů šla jak ožrala ... naštestí je to tak asi 2 hodiny po polknutí pilulí .... a ta námaha, abych u toho neusla ..!!
26. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
evi nic si z toho nedělej,ja taky rostu jaksi cela.U obouch jsem přibrala 20kg tak ted to vidím taky tak,ale co,pak to vyběhame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Miši tak gratuluji ke stimulce :slight_smile:
Abig a co ty jak se cítíš?
26. kvě 2010 v 16:46  • Odpověz
Nana ahoj. Já jsem krom stavu zfetování ok, já se připravuji na KET ... v pondělí už si budu hýčkat odpoledne ty svoje miminečka v bříšku !!! :wink:
26. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
cabal, no já půjdu až po delší době na opu, mudra řikala, že prej je necháme lehce přerůst :slight_smile: aby zase nebyly nezralý...

evi, už mám dvě nabídky na gonal...parááádaaa...

borůvečko, zlaťouchu můj...tak jak ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: napiš toooo !!!!! :grinning:
26. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Nano jasně,prdím na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: když já mám pořád hlad a hlavně se pořádně nehýbu,jsem zalezlá jako krysa doma a taky jsem určo přibrala i po těch hormonech,co pořád do sebe tlačím....naštěstí už jen chvíli a končím s nima!!!!

Abig to už je za chvilenku,pondělí je tu co by dup a ty zase budeš hladit bříško :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Zdravím Cabalku
Zdravím Borůvku ....

Borůvko, jak jsi teď na tom ty ?
26. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.