• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
abig, utroš nezávidim...taky mě to asi čeká :frowning2:

a miminečka budou teda dvě...nebo tři...nebo čtyři??? :grinning:
26. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Evíku, to víš že ano, já se těším jak malá holka !!!
26. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
Jééé Borůvka,já jsem ji uplně přehlídla...ahoj kočko!!!!

Mišo tak super,ty jsi prostě i skvělá obchodnice a seženeš všechno :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Miši .... dvě dvě dvě dvě ... tedy pokud vydrží rozmražení !!!
26. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Miši ... škoda, že nebereš Puregon, hned bych ti poslala svžch 900IU, co mám v lednici !!!! Pro tebe všechno !!!
26. kvě 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
abig, díííííík ale mám gonal :slight_smile: tak třeba příště :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, dneska jsem byla v dmku a nevědomku jsem rukou (ramenem) zadrhla o těhu test a shodila ho na zem...jsem se otočila a čumim jak kráva :grinning: to je znameníííí :grinning:

abig, já si řikám, že jestli bysme měli jenom tři, že bych tam to jedno nenechala asi :slight_smile:
26. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Abig to si piš,že vydrží!!!!Ket je tvůj!!!!Nechci tě nějak uklidňovat,ale co takhle pročítám diskuze,tak poslední dobou jsou Kety celkem úspěšný a hlavně já jsem věrný příznivec Ketů :grinning:
26. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
Mišando,doufám,že jsi ho koupila???To byl testík se dvěma // :wink:
26. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
já jí to řikám taky, že jí ten KET vyjde a vona mi furt nevěří...asi se vsadim :grinning:
autor
no, nekoupila :grinning: stál stovkuuu :grinning:
A nedá si říct a nedá si říct......však uvidí sama že?
26. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
autor
jooo, uvidí...a bude čumět :grinning:
26. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Tak dobrá,budeme to brát jako znamení :slight_smile: :slight_smile: Oni jsou asi nejlepší ty Mamatesty......stojí 30 Kč a máš tam dva a holky si je pochvalují!!!! A já taky samozřejmě.Kdybych měla kupovat testy za stovku,tak jsem zbankrotovala :grinning: těch testů,co já si udělala :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Hele Vy dvě !!!
Už tady týden píšu, že to taky cítím snad i v kostech !!! Jsem pozitivně naladěna, natěšena !!!

Miši, já si to jedno nechávám do zálohy na další KET !!!! Nenechám ho tam, to se neboj !!!
26. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Taky jsem si dneska šla pro Utroš do lékárny a koupila jeden mammatest GS comfort !!!!! 14 po ET na něj čurknu a pak si skočím na krev!!
26. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz
Tak super,pozitivum je z tebe cítit :grinning: To je ten dražší test,než ten obyč že?Myslím,že jednou mi ho nabízeli v lékárně....
26. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Ano, je drahší, pač je to v tom plastu !!! Mám jeden, tak jsem ochotně za něj nechala 80Kč ..... jak už jsi sama psala, tak už jsem za život dala tolik peněž za těhu testy, že tento výdaj se ztratí !!!
26. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
To zase není takových peněz.....hlavně ty očúráš jeden a hned jdeš na krev že??? :sweat_smile: No a po potvrzení z krve si stejně ještě pár obyčejných koupíš :grinning: :grinning: Já jsem si kupovala v lékárně s předstihem lízátka na nevolnosti(pořád je tu mám :grinning: ) a těhutest a paní magistra mi říká"Ten test už je zbytečný néééé :grinning: :grinning: Stejně jsem jich ještě paá ocikala......
26. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
Holky, mam dotazek, pichaly jste nektera Cetrotide? Ja jen ze me ceka a nevim, jestli je to normalni pigaro, nebo jen taky takova ta mala jehlicka...

Jinak mne jedou tehutesty z Ciny, dvanact jich bylo za 80 kacek vcetne postovnyho, tak pak budu dostatecne vybavena... a ty moje silacky reci, jako ze nebudu testit, ty jsou davno zapomenuty. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
takze takze takze.... uz jsem zpatky :grinning: ahoooooooooojte vsechny... co noveho??? :wink:
26. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky můžu se k vám přidat :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:21  • Odpověz
cabalkova: neboj je tam malá jehlička jako u gonalu or puregonu je to v pohodě a píchá se do bříška :wink:
26. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Alex001 vítej mezi námi !!
26. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Cabalko, nemůžu poradit, neměla jsem.
26. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdu se rozloučit, ještě frčíme s manželem na pochůzku, tak se jdu oblíknout a vyrážíme..
Přejí hezký večer !!!
26. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Cabalková teda ty jsi éro :grinning: :grinning: To nebudeš dělat nic jiného,než jen testit :grinning:

Alex vítej u nás v diskuzi :slight_smile:

Ahoj Abig,tak přeji pěkné pochúzkování!!!

Pampelisko,co nového u tebe????Teď se to tady zase začíná rozjíždět,samá stimulka na obzoru,Ketík bude a za chvíli spousta nových těhulek :slight_smile: :wink:
26. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
cabal, ses pokakala, ne? :grinning: takovej testů...pak dopadneš jako Stroužek, se jí mrkni do alba :grinning:

abig, super pozitiva...mišanda je taky nečekaně pozitivní...když ona mi i dneska řikala doktorka, že to tentokrát vidí na těhu...tak jsem jako zvědavá...ono to člověka docela pak dobije..navíc jsem se dneska celej den nenudila a bylo to báááájo...s tou sestřenkou a tetičkou je to super :slight_smile:

alex, vííítej :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
autor
joooo a holky, ptala jsem se na to imuno :slight_smile: a mudra říkala, že prej na to je snad tisíc názorů jak se prednison má nebo nemá brát...a že mi bohatě stačí brát ho se stimulkou...že u mě je nejdůležitější mít krásný embrya :slight_smile: a že se nemám vůbec bát...a neposlouchat ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
misanda: jak jsem pochopila tk máš dlouhý protokol že a druhý pokus?
26. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
evik... UF... jsem si vas mezi tema prackama postupne docetla :slight_smile:

takze vim, ze budeme cekat na peci a cutce a dalsi stimulky vali jak blazen :grinning:

no u nas zatim nic noveho... snazili jsme se jak blazen :slight_smile: z patka na sobotu mi "prdly" obe vajucha a tak jsme hnedka na to vlitli... a premlouvala jsem spermouse, at si ty vajucha najdou... v sobotu jsme to jeste "pozychrovali" :grinning: no uvidime :wink:
26. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.