• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
prendison je super a neboj když se začne brát při stimulce stačí to :wink:
26. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
asi bych vám měla napsat něco o sobě...mám za sebou několik IUI a 4.IVF při 3.IVF jsem otěhotněla ale bohužel jsme o naši holčičku přišli - právě díky tomu, že jsem neměla vyšetřenou imunologii (kdyby ano pravděpodobně by bylo vše v pořádku), teď se chystám na 5.IVF - čekám na MS a pak začnu krátký protokol, doufám že to tentokrát vyjde a vše se podaří :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
autor
alex, pochopila jsi správně :slight_smile: a pověz nám taky něco o sobě, děleeeej :slight_smile:

pampeliška, tak doufám, že to vlítnutí bylo to správný ořechový a že se stane malej zázrak :wink:
26. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
ááá, už to vidim, že píšeš o sobě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

alex a co ti našli na tý imuno????? to je mi líto :frowning2: ale tentokrát už máš všechno, tak to prostě musí klapnout...
26. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
misanda: první pokus byl krátký? a kolik si pícháš gonalu?
26. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
misanda: mám protilátky proti spermijím, protilátky proti embriu atd. - pravděpodobně moje tělo mimíska vypudilo a "zabilo" protože si myslelo že je to "vetřelec"...
26. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
alex, první byl taky dlouhý, já musim mít jedině dlouhý, kvůli endometrioze...a gonalu mám mraky :

dneska : 337,5
čt : 337,5
pá : 300
so : 300
ne : 300
po : 262,5
út : 262,5

pak jdu na utz a budou ještě další dva gonaly...
26. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
autor
alex, tak to máš ty samý protilátky co mám já :confused: a taky bereš prednison až s IVF??? nebo jak to máš???? doufám, že mě teď nevystresuješ :grinning: tě pak zmydlim :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
autor
jo, ale mám zjištěný, že ty protilátky u mě prý budou kolísat...kvůli tý endošce...tak nevim...
26. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
misanda: hmmmmmmmmmmm tak to je síla!!! já mám taky endometriózu je to opruz, já jsem měla 2x dlouhý protokol jednou mi ho stopli a podruhé to bylo letos v únoru vajíčka byla ale přestala se vyvíjet takže nakonec ET nebyl
26. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
misanda: prendison fakt stačí neboj se já jsem otěhotněla díky prendisonu, jenže jsme nevěděli o tom že mám špatnou imunologii kdybych brala prendison dál tak jsme o mimi nepřišli :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj alex,vítám tě mezi náma :slight_smile: Zdravím i všechny ostatní,jak tady pokračujete?? Já vůbec nemám čas vás dočíst,týden do svatby a mraky návštěv ještě zbívá vyřídit,no mazec. V pondělí si jdu nechat udělat nehýtky a na zkoušku líčení,už se těším až se o mě bude kosmetička starat.. :slight_smile: A co teprve kadeřnice,miluju když mi někdo umívá vlasy,jsem na to ujetá... Pak tam myslím omdlím až mi řeknou cenu :grinning:Už se těším až bude po obřadu a po obědě a ny vypodneme a budeme do pondělka úplně sami..

Tak držím pěstičky ať vám to vyjde holky... Mažu žehlit.
pic holky jdu vas jen pozdravit a zase letim
vítám novou kočku at se brzy zadarí
koubovka jo jo jsem na tom stejne jako ty :wink:
Alex no teda,taky je ta tvoje cestička k mímu pěkně trnitá :wink: Tento rok je megaplodný,tak ti předpovídám a hlavně přeji jako všem tady,aby už se konečně zadařilo a mohly jste v klídku těhulkovat a těšit se na miminko :slight_smile:

Pampeli tak za tu vaší snahu musíte být zaručeně odměněni :slight_smile: To prostě jinak nejde....a jak jste se měli?

Mišo tak vidíš,radši nás neposlouchej :grinning: :grinning: S tím Prednisonem to má asi pravdu,pokud ti mudra řekla,že ti stačí při stimulce,tak to tak je a basta!!!
autor
alex, já měla posledně z osmi folíčků jenom tři vajca...a jedno se oplodnilo, a to transferovali...tentokrát toho snad bude víc...genetiku máme hotovou, takže snad bude všechno v pořádku...uvidíme...byla bych ráda za dva embrýsky...ani nevíš jak...
26. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
misi.21: gratuluji a pořádně si to užij je to paráda celý den patří jen Tobě - nevěsta je nejsledovanější osůbkou celého úžasného dne hodně štěstíčka :wink:
26. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
misi, závidim...taky bych si to zopákla...hlavně je škoda, že to rychle uteče...ale uvidíš, že to bude nejkrásnější den :wink: pak ho teda přebouchá miminko :wink:
26. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
misanda: ještě jsem zapoměla na to že mám trombózu, takže další úžasná komplikace musím si při stimulce píchat fraxiparin a to je teda síla má celkem hrubé jehly................... :unamused:
26. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
alex...ajaj :zipper_mouth: tak to nezávidim...chuděrko, už abys to taky měla za sebou :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
evik73: děkuju a gratuluju k těhu šetři se a užívej si to je to úžasný pocit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Misi tak to jsou krásný starosti nééé???Už se těšíme na svatební fotečky :slight_smile: :slight_smile: Tak si ten předsvatební shon užij a hlavně ať to je bez nervíčků a vůbec ať se to vydaří!!!!

Cibko nazdárek,tak jak žiješ ty pracantko???Jdeš 1.6. do caru,nebo jsem si to spletla :confused:
26. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
misanda: jj pokud to vyjde tak bude fraxiparin až do šestinedělí, takže si to fakt pořádně užiju - ale vydržím stojí to za to!!!!!!! :wink:
26. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
alex, to věřim, že to stojí za to!!!! hele a léčili ti i tu endošku nějak???
26. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Alex díky,je to krásný pocit,ale i nervy,jestli bude vše OK a neboj,za chvilinku si ty radosti i starosti budeš užívat taky :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
misanda: kdysi tak před 5ti lety antikoncepcí nonstop 9 měsíců jinak nic, ale nepomohlo to proto jsme šli do IVF snažíme se už 6tý rok
26. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
alex mě taky prvně antikoncepcí, ale byla jsem zaplácaná ještě víc, tak jsem musela na druhou laparo, pak um.přechod, IVF...nic..te\d zase um.přechod a IVF...a zatim to vypadá mnohem líp, než to vypadalo před prvním IVF...tak uvidíme :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
evik73: jj nervičky to jsou, ale to už budou celý život - nejdříve se nervujeme jestli se to podaří pak se nervujeme aby jsme mimi donosily, pak porod a pak celý život.......
26. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
misanda: držím palečky když tomu budeš věřit určitě to vyjde :wink:
26. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
holky pro dnešek se loučím dobrou noc a krásné sny :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
hola hola nova alex... vitej :wink:
26. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.