• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
alex, dobrou a zase přijď , jasan? :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
no eviku.... baaaaaaaaaaaaaaaaaaajecne!!! :grinning: kazdy den bylo 28 stupnu... krasne pocasi!!! a videli jsme i kralovnku... trikrat :grinning: zrovna bylo otevreni parlamentu... no PECKA!
26. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
holky ja valim... zitra se "moc" tesim do pracovniho procesu!!! :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
autor
pampi, kam valíš :slight_smile: ty potvoroooo...

tak zítra hezky pracuj...si to užívej dokud můžeš :grinning:

a copak bude zítra dělat Mišanda? :grinning: fuj...to jsem zlááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak koukám, jak se to rozjíždí a moc vám to všem přeju.
Já měla dneka pekelný den, znáte to, když se neco sere, tak pořádne....jsem trochu na prášky a na dne.
Nic s emi poslední dobou nedaří, ale na vás na všechny moc myslím a držím ve všem snaženíčku palečky
26. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
ahoj holky, jdu za váma zase s dotazem... dneska jsem 19 DC a dělala sem si jen tak testík- v pátek začínám šplíchat synarel ( dlouhý protokol před 2. IVF) a na testu se mi ukázaly dvě čárky... jsem už od 16.4. po revizi dělohy- myslíte, že ta slabá čárka na testu může být zbytek HCG v krvy? přijde mi to docela dlouho už, když na kontrole před 3 týdny jsem měla hcg už jen 70.... su z toho jelen...
26. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno holky !!

Vy jste teda včera klábosily.

Koubovka, copak se ti děje, že jsi taková smutná ? Řekni, my ty tvé chmury zaženeme.

Martiiik18,... pozitivní test je pouze díky HCG, takže bych si zašla na krev abych měla jistotu, než začnu začne stimulovat, nebyla by jsi první ani poslední, co otěhotněl před IVF.

Letím do prááááce ....
Papa
27. kvě 2010 v 06:16  • Odpověz
Dobré ráno všem.
Tak jsem měla včera OPU a jsem z toho pěkně vedle.Bylo jen pět vajec :unamused: A manželovo spermio je prý najednou hraniční :confounded:
Tak nám navrhla embrioložka,že když před třema lety se ná z 11 vajec oplodnilo 8 z toho 5 na použíti a to jsme neměli ICSI.Tak je na nás jestli chcem riskovat znovu jen to normální přiložení,tak jsme jí řekli,že chcem to ICSI a ona říkala ano já se ktomu taky přikláním
Tak dnes mám volat co a jak tak se bojím hrozně,ale musím bojovníčkům věřit aspon dva at jsou OK.
Tak myslíte,že tou injekcí se můžou oplodnit? Asi jo ale já jsem úpně hotová i když dnes je to trochu lepší všera jsem na tom nebyla nejlépe.Manžel mě utěšoval,že to dobře dopadne a až se nenechám odradit. Tak dnes potřebuji nějak zabít čas, cjci jít s Verčou do města,ale zase to vypadá,že bude hnusně tak nevím.
Jinak vás moc zdravím
Jinak trasfér bude v sobotu nebo neděli jen,aby nějaký byl :frowning2:
27. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
peci jak se cítíš?
27. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj kočénky :slight_smile:
Evaav neboj,určitě se po ICSI oplodní a budou se i pěkně vyvíjet a transfer bude :slight_smile: Chce to jen věřit :wink: Budu moc držet palce,aby se zadařilo a Verunka měla bratříčka nebo sestřičku!!!

Jinak všechny zdravím :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Evaav, neboj díky ICSi se to podaří, my máme pokaždé ICSI, a vždy se většina oplodnila, bez tohoto bychom neměli žádnou šanci. Hlavu vzhůru, bude to dboré.

Evíku ahoj
27. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Martiiiku to je zvláštní s tím tvým testíkem,asi bych to taky řešila odběrem krve,protože z minula si myslím už to být nemůže.....třeba jsi jedna z těch šťastných,kterým se povede před IVF přirozeně :wink: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj Abig,pracující ženo :grinning: :grinning: Tak jak jste se včera s taťkou prošli???
27. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Holky dík, musím věřit
27. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Jo a to jsme ještě včera když jsme šli ze sanusu tak manžel,protože bylo parkoviště plné zaparkoval u jednoho činžovního domu, co tam většinou necháváme auto a dostali jsme botičku,že prý tam mají parkoviště na karty.Tak jsme zaplatili poslední 300Kč co jsme měli a jeli domů, tak že den opravdu super
Ale,asi někdo manžela z toho domu všiml asi nějaký důchodce,protože tam parkovalo plno aut co určitě k domu nepatřili,ale odnesli jsme to my,tak budem příště dávat pozor
27. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
vcera uz jsem nestihala napsat...
I kdyz asi ani neni co...
Kontrola sice probehla,ale zadny uzasny zpravy....Sliznice 8,5...Pry je to moje maximum...Tak jsem zse s plnou taskou utrose,fragminu a nevim ceho vseho jeste jela pekne domu...
No a jak tady prave ctu samy pozitivni mysleni,tak vam to tady nechci kazit tou moji blbou naladou...
Moc tomu ndavam, ale vam verim a budu vas v tom dobrym naladeni podporovat a prat vam to.Je to dulezity!!!!!!!!!!!
Jinak Abig KET bude taky v pondeli.Takze uplne na den stejne!!!!!!!!! :grinning:
27. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Ahoj Petlusko,
Ahoj Pecicko !!!

Petlusko, sliznice dobrá, ještě poroste a naducá se neboj. Tak to je super, budeme testit spolu, tady jestli vydržíš, pač já ano.
Pecicko, jak se citíš ? Dneska jsi 10 po ET jestli dobře počítám ?

Evaav, když se sere, tak se sere, ono se to obrátí, tak se neboj ...

Evíku ... pochůzkou jsem myslela pochůzku pracovní, takže jsme nasedli do auta a jeli hodinu směrem na Olomouc, tak to vyřídili a zase hodinu jeli zpět !!! Alespoň mi manžel nejel sám, byl rád, že mu dělám společnost.

Jinak jsem v práci lupla Utroš, za půl hoďky mi šly oči šejdrem a po hodině jsem už ogbjímala mísu .... no už je dobře :grinning:
27. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj Abig... :slight_smile:
Ty blaho,Pecicko,ty uz jsi 10 dni po Et?
To nejak leti,ne?
Kdy budes testovat?Moc moc moc budem drzet palecky!
Proc Abig ten utros nezavadis? Ja zavadim a nic mi to nedela...Ale jako spala bych taky ,to zase jóóóóóó :grinning:
A to si pis,ze testovat vydrzim....Ale jestli ta mrcha cervena prijde,tak ji pozenu svinskym krokrm :angry:
27. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
kočenky, já nejsem 10dnů po ET, vždyt jsem byla na ET 23.5., takže 5den :slight_smile: testovat budu 7.6.
27. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz
kde máme dneska evika a misandu?
27. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
Prislo mi to Pecicko nejaky divny...Abig je popleta,vid? :grinning:
No a ciits to ted Pecicko nejak jinak? Myslim ty tvoje vnitrni pocity,vis?
27. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
petluško-já se cítím výborně, moc nad tím nepřemýšlím, nepozoruji se a věřím, že je to tutovka, vnitřně jsem klidná :slight_smile: já zavádím utrogestan 2-2-2 a bez vložky nemůžu ani na krok, je to hnus, ale co bych pro mimi neudělala :slight_smile: začínám cítit prsa, ale to mi dělá často, takže tomu nedávám žádnou váhu, ty příznaky jsou totiž hodně podobné, když do sebe cpeme tolik všeho.....a jak jsi na tom ty?
27. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Ja nevim...Jednou se tesim,jednou se bojim....
Lezis? Nebo se jen setris?
Taky zavadim utrogestan 2-2-2 ,pak jeste picham fragmin?
Taky jsem si vcera rikala,kdyz jsem odchazela s plnou igelitkou, co vsechno do sebe cpu... :unamused:
Ale pravda svata,kdyz to pomuze,tak bych snedla i cerva snad!!! :grinning:
27. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
jo a Peci myslim,ze jsi na dobry ceste...Vubec nic nechci zakriknout samozrejme,radsi to tady zaklepavam :grinning:
Ale povim ti,byla docela dlouha vid?
Mee ceka Ket v pondeli...
27. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
No a taky me samozrejme napadlo,ze treba ty moje miminka neprezijou rozmrazeni..Ale to je blbost,ze jo,holky?
Mam tam dve blastocysty po sesti dnech :pensive:
27. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky - omlouvám se že vám sem vstupuju - jen vám chci popřát štěstí a nalít trošku optimismu do žil... - čekání je to příšerný ale určitě se vyplatí :wink: :slight_smile: - a hlavně pro ty co mají málo vajíček, respektive embryí - neztrácejte hlavu - někdy stačí i jedno jediný :wink: Nám teď při posledním pokusu z 20 vajíček zůstalo jen 6 na oplodnění a z nich se chytly jenom tři - a výsledkem jsou dvě úžasný třeštidla ze kterých mi jde někdy hlava kolem :grinning: Takže nezáleží na kvantitě ale na kvalitě :wink:

Tak všem přeju pevný nervy, hodně štěstí a pořádný kolejnice na testíku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
Jankatr dekujem!!!!!!!!!!
Jsi hodna :wink:
27. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
petluško-přežijou tobě i abig a já nastartuji vlnu pizitivních testu a vy jste na řadě hned po mě, tak to klapne:slight_smile:já odpočívám, aspon těch prvních 5DNŮ, jak říkala paní doktorka a v poledne jdu na krátkou procházku, at se prokrví děloha a jinak polehávám :slight_smile: čtu, jsem na notasu, poslouchám Nedvědy a koukám na tenis, všechn co mám ráda :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
ahojky

tak jsem dnes v praci, ale asi brzo pujdu domu, bricho me boli skoro vic jak vcera a je mi na zvraceni :frowning2:
27. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.