• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
JÁ V TOM NZAČÍNÁM MÍT TAKY CHAOS
jo a misi chtěla jsem se zeptat, ty jsi ted byla na IVF?
15. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Diky Boruvkova, budu to potrebovat
15. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
ebony, taky držim a fakt doufám, že budešhlásit // zítra a hezky to tady odpálíš!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
ebony: taky na tebe rano budu myslet, ale kdyz si ho budes delat, tak to ja budu asi jeste spinkat, ale urco tam najdes //, uvidis :wink:
15. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
autor
no, já doufám,že zítra zasednu do práce a hned si přečtu radostnou zprávu...a nechci mít Ebony zkaženej den, takže se snaž!!!! :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Holky, jste hodne. Taky doufam, ze tam najdu obe, protoze kdyby ne, tak vam tu probrecim zitra cely den :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
ebony, hodně štěstí :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
ebony, ale bulení pomáhá...na to ted nemysli!!!! a ne že budeš testit večer...já to znám to pokušení :grinning: :sweat_smile:

já jdu za hoďku domů a mám tuuuze moc práce...vařeno mám z práce, takovou mooc velikou dobrůtku...ale chci upéct kinder mléčný řez, tak to jsem jak oteda zvědavá :grinning: a pak budeme vrtat poličky na knihovnu asi, to budou mít sousedi radost...a pak dávaj ten seriálek :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
misi: no to ja mam taky strasne prace.

az prijdu domu, tak musim sthanout fotky na fotoknihu a jeste dneska je objednat, mame tu akci 2 za cenu 1, ale konci dnes o pulnoci :frowning2:
15. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
autor
cutce, no tak to máš taky co dělat, já se s tou fotoknihou patlala celej víkend tehdááá :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
autor
taky jsme měli akci :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Jeee misando, hod mi na mail nebo sem recept, ja jsem zvedava na ten kinder rez, holky ja tady budu do peti, pak pojedu hodku dom, uklohnim neco k veceri a pak taky hura na serial. Doufam, ze tam nebudou moc velky hamotiny, aby mi pak mamka porad nevolala nejaky moudra, co z toho serialu pochyti :sweat_smile:
15. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
jakej serial?
15. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
15. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
autor
cutce, dávaj nám seriál o IVF :slight_smile: dneska startuje :slight_smile:

borůvko, copak děláš dobrýho k véče?
15. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
skoda, ze je tam polohruba mouka

budu si ji muset nekolik kil privezt zpet :sweat_smile:
15. bře 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
cutce, vy nemáte???
15. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
polohrubou nemam. kolik bude tech serialu? Ze bych rekla mamce aby je nahravala
15. bře 2010 v 15:35  • Odpověz
autor
cutce, já myslim, že 14dílů, nebo tak nějak :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
se na to můžeš určitě pak mrknout na iprima.cz v archivu :wink: a drbat o tom s náma :grinning:
15. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
tak ja to zkusim, jenze nevim, kdy jelikoz ja na nic uz nemam cas :frowning2:
15. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
jj taky myslim ze 14 nebo 13? .. no k veceri prave nevim. Minuly tyden jsem si milacka hyckala, stale neco vyvarela a dneska uz nemam inspiraci. Delala jsem vcera lasagne a doufala, ze zbydou na dnesek, jenze milacek vzdycky vsechno sni, proste dokud je, tak ji :confounded:

Holky poradte, co budete delat vy?

misanda: ty rezy vypadaji super, taky je nekdy zkusim :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
ja bych si dala tlacenku :slight_smile: nebo jen parek s horcici nebo klobasu :slight_smile:

a nebo slaat s rizkem
15. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
autor
borůvko, tak mrkni na mimibazar, já už podle ničeho jiného nevařím a hlavně je tam plno papání a i rychlovky...a je to super :slight_smile: tam čerpám veškerý info :wink:
15. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
autor
cutce, tlačenku měla mišanda v sobotu, ale kuřátkovou, tu já mám nejradši :grinning: a můj Fanošu nebyl doma, on to jinak moc nemusí...ten dostal večer pravý americký hot dogy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
Ja jsem vcera varila zelnacku. Muj mazel pracuje z domova, takze ja vzdycky navarim do mrazaku a on to postupne ji. Do zelnacky varim uzena veprova zebra, takze je vyyyborna. Udelala jsem ji 10 litru :wink:
15. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
mnam a nebo bych si dala topinku :slight_smile:

nebo segedinsky gulas :slight_smile:nebo kure s houbovou omackou :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
mňáááám, zelňačka...vy jste hrozný..jak u tohodle má člověk zhubnout? :grinning: ale jelikož jedu v neděli k mamince, tak si jí poručim od maminky, ta má nejleůší :slight_smile: to bude zase levitační večer!!! :grinning: a moje mamča tam taky dává ty žebra a pak ještě klobásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
cutce, tě zabiju...tohle všecho má mišanda tuze ráda!!! :grinning:
15. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
autor
jinak híolky, podívejte se (jesli jste ještě neviděly) na film Julie/Julia :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.