• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojky holky:o)
petluska nebooj, určito to vydrží :wink: Já se taky bála, a zvládly to všechny :slight_smile: Mi přejde, že tím, že se z nich staly zmrzlinky, tak jsou to ještě větší bojovníčci :wink:
Všem vám holčeny držím pěstičky, aby už tu bylo samé těhulkování :slight_smile:
Vítám nováčka alex :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
autor
helou,

mišanda se válí a drbeee :slight_smile: a zítra asi pojede nach Prág :slight_smile:
27. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
nazdárek misando:o) nezapomeň si vzít pláštěnku :grinning:
27. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
autor
salop, do Ikey potřebuje mišanda pláštěnku???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
to se tak nekdo ma :slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Peci ... tož jsem psala jestli špatně nepočítám, jsem se vrátila o týden dopředu ... pardon. Nevím proč jsem počítala minulou (předminulou neděli) .... no aspoň jsme se pobavily :grinning: :grinning: :grinning:

Petlusko, mě je jedno, jestli je to vrchem nebo spodem, já tak prostě reaguji na Utroš, i dr. říkal, že jsem dosta citlivá na něj. Holt to vydržím, tož jsem jak praštěná pytlem, nebo zhulená, a skoro zadarmo :grinning: :grinning: :grinning: pak ani počítat neumím.
27. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
misando, tak to neee :grinning: :grinning: pokud nebudeš trajdat někde venku :grinning:
abig: mně ten utroš taky nedělá moc dobře. taky jsem jak stále zhulená :grinning:ale je pravda, že když jsem ho polykala, tak to byly krušnější chvíle. KDyž ho zavádím, tak to není tak strašné. A taky to asi přisuzuju i těhu.
27. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
holky, mě teď nedělá dobře prednison..dokonce jsem zhubla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahoj, holky ctu vas uz hodne dlouho, nahlizela jsem vlastne uz do vasi prvni diskuze cekani na IVF:slight_smile: Pac jsem vedela ze se nas to bude taky jednou tykat. Dnes si uz 6tym dnem picham gonal a ode dneska cetrotide, myslim ze se to jmenuje takhle nejak. Zatim jsem klidna, ale na co se chci zeptat. mam sedavou praci a dneska me to dole vsechno nejak tlaci. premyslim jestli si vzit PN po OPU nebo az po ET. Fakt se neumim rozhodnout. Jak to mate vy? Na OPU pujdu v pondeli nebo v utery. Ted v sobotu jeste jdu na druhy ultrazvuk tak mi vse reknou a asi nejspis s Dr. proberu jestli mam zustat doma, ze jo. Dekuju jestli mi odpovite:slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
autor
ahoj topi, vítej mezi náma.

já mám PN už od začátku stimulky :slight_smile:...takže určitě si vem aspoň pár dní po ET...nebo si vem rovnou po ET až do testu...aspoň si odpočineš atd...určitě to bude lepší...nebudeš si pak nic vyčítat, kdyby to nevyšlo :wink:
27. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Mišando, holt je to svinstvo, ale nenaděláme nic ... raději ať je mi zle a za 9měsíců jsme šťastní ...

TOPINO vítej ... ono záleží jak se cítíš a co by jsi vlastně chtěla. Většina z nás chodí na neschopenku od OPU, Mišandě se teď podařilo jí dostat už od počátku stimulace, někdo jde po ET do práce. Toto rozhodnutí je vážně jen na tobě. Ono se taky uvidí, jak se probereš s narkozy !!!
27. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
souhlas s Abiq je to vsechno velky svinstvo.

Ja se ted bojim, protoze nevim jaks e mam po tom citi a jestli nejsem precitlivela

topi: ja ti moc neporadim, ja jsem tu taky skoro nova :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jeeeee dekuju za privitani:slight_smile:
No, se mnou je to tezky jsem desnej plasan. Vsechno mam nacteny z netu a pak kdyz sme byli na konzultaci tak jsem tak zmatkovala, ze me musel uridit muzik. No a ted kdyz jsem si byla pro leky tak pro me setra musela dojit ze jsem to sice zaplatila, ale pulku leku nechala u ni na stole. No magor. Bala jsem se toho vseho pichani a vubec mi to neprijde, akorat teda picha muzik, to ja nee. Vcera jsem byla na kontrole tak mi rikala neco o 11 folikulech, ale holky ja se zapomnela zeptat jestli dohromady nebo v kazdym vajecniku zvlast, ale dr. me chvalila ze jsou vsechny stejne velke a ze to je krasna uroda, tak nevim, a ta sliznice ze je 6,9 , le zase nevim ceho jestli cm nebo mm?:slight_smile:
No ja pred dvema mesici byla na hysteroskopii a probudila jsem se uplne v pohode bez bolesti az jsem si myslela ze mi nic nedelali:slight_smile: Takze u nas pricina zjistena astenoterazoosperime, myslim ze jsem to napsala spravne. U me nic neprokazano, takze si fandim ze se to chyti napoprve:slight_smile: Budeme mit ICSI... A v praci me to neba, radsi bych chodila na prochajdy a hladila pupik:slight_smile: Tak ja fakt uvidim po OPU, diky moc
27. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jsem zde zase na chvilku,musela jsem na nákup,nakonec jsme se rozhodli,že tu párty uděláme teď o víkendu,tak jsem strašně zvědavá,jaké nám vyjde počasíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď naložím nějaké masíčko na grílek,ještě mě čeká uvařit čočku a pak si budu muset dát šlofíka :grinning:
Mišando a to si stěžuješ,když hubneš??? :grinning: :grinning: Ne já vím,je to hnus ty léky,ale pro mimi se to muší vydržet.

Abig tak já si myslela,jak chodíte pro zdraví na vychajdy a vy autem??No každý sportujeme jinak :grinning: :grinning:

Salop tak jak se cítíš???Nevolnosti???

Koukám,že už by jste nahnaly Peci,aby testila......no taky jsem zvědavá,ale ještě si musíme počkat :slight_smile:

Petluš jen se neboj,rozmrazí se v pohodě a pak se půjdou k tobě zahřívat....ta sliznice není tak špatná a určo ještě povyskočí,takže peřina bude OK.

Cutce nebyla jsi těhu už před tím IUI????

Topi,jak říkají holky,toto záleží jen na tobě,jak se budeš cítit,ale většinou holky zůstavají doma,pro klid v dušičce,že dělají pro mimčo maximum :slight_smile: Pro někoho je ovšem představa,že bude doma a stále se pozorovat nemožná,tak jde radši do práce....v tomhle je těžké radit :wink:
27. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
takhle je to spravne: astenoterazoospermie
27. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
evik: nemela bych byt, to by zjistili ne? Ale vsechno kolem bricha me boli, chodim kazdych 30 minut na zachod, v krizi me boli, ted je mi na zvraceni.

Premyslela jsem, ze to muze byt po tom zakroku, ale ze bych se takhle mela citit 6 dni, nevim jsem zmaten :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Topino, nemusíš se vůbec stresovat, každá zmatkujeme ... časem nabereme zkušenosti a pak se nám to tady radí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Folíků máš taky dost, a s ICSI je velká pravděpodobnost oplodnění ..... a sliznici máš v mm !!!

To víš Evíku, lákal na prochajdu a to znamenalo směr auto .... dacan .... ale i tak bylo fajn.
27. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
topi..vítej a přesně jak tu holky říkají. Záleží jen a jen na tobě jak se cítíš a jestli se chceš chvilku flákat doma :grinning: Jinak s tím pobolíváním to tak může být. To jsou ty hormony a jak rostou folíky . Ale jestli bys chtěla chvilku klídečku, tak doporučuju zůstat doma. Klidně už i po OPU :wink:
eviku: tééda..bude nějaká páárty, joo?.o) O víkendu by prý mělo být hezky :slight_smile: Jinak nevolnosti jsou stále. Mám takovou dietku. Mno co, aspoń ušetříme na jídle, že :grinning: Jen kdyby to aspoň bylo někde vidět,že nejím :slight_smile: Ale jinak se těhu užívám. Hladím pupíka každej večer . V pondělí jdu už ke své mudře na kontrolu, tak jsem zvědavá :slight_smile: A co ty? Koukám, že nevolnosti žádné. To máš fajn:o)
Hele..holky, máte někdo zkušenosti s těma lízátkama, jestli to pomáhá?
cutce: přecitlivělá být můžeš díky těm hormonům a klidně tě bříško bolet může. tak si vem volníko a zůstaň doma a odpočívej :wink:
27. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj...
Jsem zpatky z obeda....Jsem tak nervni,ze si ty jidla a ni poradne nevychutnam...No blazen,ja vim!!! :grinning:
Evi vy se mate...Miluju grilovacky.I obycejnej burt opecenej mi chutna!
Myslite,ze ta sliznice jeste povyroste?
Pri ET jsem ji mela taky 8,5 a nic z toho nebylo....No ja uz ji radsi necham na pokoji.Uz ji musi chudince pekne zvonit v usich jak ji tady porad pomlouvam :grinning:
Topinko byt tebou,neschopenku beru hned jak je to jen mozne...Jeste se napracujes dost! A doma je to prce krasny,ne?
Podivej na Misandu,ta udelala nejlip.... :wink:
27. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
salopa: kdyz ja se bojim, ze je tam neco v neporadku :sweat_smile: , prece to nemuze bolet tyden takhle ne?
27. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jo Cutce a ty taky koukej radsi bezet domu do pelisku :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
No a pred tim si udelej tehotensky test.A basta fidli :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
ale kdybych byla tehotna, tak me nebude bolet bricho ne? ja nevim, vazne jsem v pytli, asi jim zavolam at me zkontroluji at mam jistotu :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
petluska; na tehotensky test by bylo moooc brzo, je to jen 6dni a test si mam udelat az 8.6.
27. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
A krev ti nebrali nahodou ?
27. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ja vim,ale treba jsi tehu prirozrne a tim padem by to uz bylo videt,ne? Treba jsi otehotnela pred mesicem!
27. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
jojo pro klid na dusi bych asi radeji byla doma. Chci tomu dat maximum, hlavne pozitivni mysleni:slight_smile:))) V praci mame klimatizaci a je vecne rozbita, takze bud se tu peceme vedrem nebo tu sedime v kabatech:frowning2: klasika, okna zaskleny na pevno, silenec ten kdo to vymyslel:frowning2:
Petluska: beru te za slovo, ja se doma nenudim me to doma bavi. Nechapu takovy ty lidicky co se boji byt doma. Akorat ze z penezma to bude horsi, ale az budou deti tak se vzdy resi penize, ze..
27. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj tak je to asi v prdeli, i když vlastně se nic neví, ted jsem volala a pry se vajička zatím nevývýjejí nebo co,aleže mi nemůže říct anitak anitak.Zítra v deset si mám volat a bude prý vědět víc no, ale už tomu nevěřím ach jo asi my to není souzené druhé mimi a musím byt ráda za to co mám.Ale, začalo to dobře vše bylo v pořádku tak nevím co se stalo no musí doufat v zítřek.Když to nedopadne tak do IVF půjdu až tak za rok až našetříme . Půjdu hold do práce nic jiného mi nezbývá
27. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Evaav treba jeste neni nic ztraceno,vis?
27. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
petluska,nevím,manželovi zatím volat nebudu,nevím ani co bych mu řekla :unamused: on tak tomu věří,víc už než já,ale třeba se do zítřka proberou
27. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.