• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Proberes se urcite, uvidis,ze uz vecer budes verit vic..Ted je to spis takovy ten sok...A zacnes se tesit na zitrek az si zavolas a dozvis se dobre zpravy!!!
27. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
cutce: břicho tě může bolet klidně i dva týdny. ale jestli je ti to nepříjemné, tak si zavolej a neh se prohlédnout pro klid duše :wink:
evaav: uvidíš, že ještě není prohráno :wink: kdyby bylo, řeknou ti to. :wink: jen třeba naskočí pomaleji v tom vývinu :wink: drž se.
27. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
evaav: uvidis jeste zitra, treba se vzpamatuji :wink:

salopa: to vazne? I tak ostra bolest? no ted jsem doma, jsem jim volala a ona abych si dosla k obvodakovi, tak ji rikam, ze ten vajecniky neuvidi, tak rekla, ze se zitra domluvi s doktorem. (dneska tam neni).

No jeste abych si to vybucovala a to jsem mluvila se sestrou a ne s doktorem. Kdyz oni te na nic nepripravy, nic mi nerekli, tak co ocekavaji, Fakt me dost nasrali (pardon :sweat_smile: )
27. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
cutce: jojo...mohli ti při tom totiž strhnout i trošku sliznice a to pak taky děsně bolí. ale lepší bude, když se na tebe doktor koukne. ale stůj si za svým. oni sami neví jak kdo bude reagovat. já když po IUI skolabovala v tramvaji, tak jsem volala kolegyni z práce, ta pro mě dojela a z práce volali k té doktorce, co mají dělat a co se stalo a ona řekla, že co jako ona by se mnou dělala, že stejně už končí, tak ať zavoláme záchranku a jedu do nemocnice. a víc nic.takže bu´d prostě přímá a stůj si za svým, jestli tě ot moc bolí, lepší se nechat vyšetřit a zjisti, že je to o.k., než něcopodcenit. ať si myslej co chtějí. posdtupujeme dost věcí a není to lehký, a taky si to platíme, tak prostě ta péče být musí.
27. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Evaav je to s hra s nervami toto,ale věř,že se ještě vzpamatují a bude to dobré....

Salop já mám lízátka pořád připravená,ale doufám,že je nepoužiju,tak ti neporadím :unamused: ale co jsem vyčetla jinde,tak lízátka nic moc a že je lepší zázvorový čaj na nevolnosti,tak o zkus :confused:

Cutce jojo,někdy aby se člověk doprošoval,aby se na něho podívali....za ty prachy,co se platí,by tě měli vítat v ordinaci s otevřenou náručí :rolling_eyes:

Ještě jsem se nedostala na ten gaučík,ale čočka hotová,maso naložené,chlebíčky objednané....ježiš to zase bude žranice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeďte holky na kus žvance :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
eviku, tak to raději zkusím ten zázvorovej čaj. páč právě ani na sladké nemám chuť , ak ybch se musela přemáhat a nevím jak by to skončilo.
A copak slavíte evi?
27. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Evíku už klepu na dveře!!! :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
A nikdo neotvira :frowning2:
27. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
no budou mi volat zitra v kolik mam prijit. Ja si tohle zatim jeste platit nemusim, tak asi pro to :grinning: :grinning: :grinning:

salopka: teda to bych ji neco rekla ty doktorce :angry: :angry: :angry: :angry: , to je sileny co se deje
27. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
holky-teda, co to tady čtu? To naše zdravotnictví jde od deseti k pěti, fakt hnus :angry:
27. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
ahojte ani se mi to nechce psát,jsem mimo
jj vy tady začnete pozitivníma testíkama,ale já už jsem mimi,mě se dneska pořádně rozjela ta mrcha mrchoucí červená,ale vůbec mě nebolí břicho,prostě nic..
zítra ještě udělám test,stejně jsem ho měla v plánu a rozhodne se na 100% ikdyž už vím že je to v p.....
27. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
chtěla jsem napsat že já už jsem mimo,ne mimi
27. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
atlesko-ach jo, to je fakt pešek :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
a ještě tam pošlu blbého smajlíka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
je to fakt nespravedlivé, ale za u dobu, co tady chodím, tak jsem opravdu vypozorovala, že vždycky jde vlna pozitivních testů a potom zase same negativa, nebo se mi to zdá?
27. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
evik asi spinká,co? :wink:
27. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
atlasenko: to je mi moc lito :frowning2:
27. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
holky, kde jste všechny? :frowning2:
27. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Holky nespinkám,ale musela jsem pro holku a něco ještě pouklidit!!!
Atlaselko to mě mrzí,drž se kočko,bude líp!!!

Salop manžel měl 40tiny,tak to musíme náležitě oslavit :slight_smile: Jen to budu mít bez vínka,ale ani na něj nemám moc chuť!!!Radši si dám džusík....všechny neřesti mi vadí.....kafe nemůžu ani vidět a to jsem byla závislák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Petlusko ten mejdánek a žranice bude až v sobotu a ty už klepeš na dveře??? :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
eviku.chtěla jsem se zeptat, vnímala jsi něco na začátku po ET? :slight_smile:
27. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
BAAAAAAAAAAAAAF... ted jsem prisla z hokny... jdu si vas precist :grinning:
27. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Ja uz jsem tu. Volala mi doktorka pry mi neco spatneho vyslo na EKG, tak me poslala na internu tam mi rekli ze ma vyssi tlak, normalne ho mivam spis nizsi. Pry je mozne ze je to temi hormony, ale stejne me objednala na Holtera tj. ze budu mit 24 hodin tlakomer nebo nejakou krabicku na tele a bude mi to merit tlak. No nechapu vzdyt jsem nikdy s tim problem nemela tak proc ted a jeste me poslala na krev se stitnou zlazou pritom mi v Gennetu delali vsechny testy a byli v poradku. Hlavni je ze predoperacni mi dali.
Atlaselko je mi to tak lito, ale pry spousta holek trochu krvaci. Taky se tim budu ujistovat, jo je to tezky ja vim:frowning2:(
Cutce, ja bych se nedivila kdybys byla v tom:slight_smile:))))
27. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
Tak jsem to zalomila...Peci omlouvám se :cry: Jinak po ET jsem měla těhu příznaky snad všechny,jenže bohužel po Pregnylu,já si ho píchala ještě 4 a 7 den po ET.Ale na příznaky se vyprdni,už tolikrát to tady bylo řečeno,každá jsme jiná a jinak to prožíváme.
Topino ten tlak klidně může být s nervozity ....je toho moc kolem IVF a člověk to prostě odně prožívá!!Zase je dobře,že to zkontrolují a budeš mít jistotu,že je vše OK. :slight_smile:

Pampeliško po takovém krásném výletíku je to těžké být v práci co???
27. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
UF... holky mam vas doctene! :wink:

vitej topino!!! :grinning:

atlaselko... to je mi MOC lito :frowning2:

cutce... bojuj! je lepsi si zajit k doktorovi, ikdyz je to prkotina... clovek se pak uklidni a je lepe! treba jsi fakt tehule :grinning:

pecicko... a co? hladis brisko? :wink:

eviku... a co slavite?.... no reknu ti, dneska to byl VELKY BOJ!!! :frowning2:
27. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Pampeli to věřím :grinning: Slavíme taťky 40tiny...no já toho moc nenaslavim s tím mým chrápáním :slight_smile: Celej den budu muset být čilá,pže dopoledne přijedou naši a odpo švagrovci a známí,tak nevím,jak to vydržím bez odpolední siesty :confused: Kdyžtak se nenápadně vypařím.....
27. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
holky vu uz jste tim prosli. Rano jste mi rikali abych si udelala test, tak jsem si ho udelala. Hned tam nic nebylo, ale ted po nekolika hodinach je tam slabolinka carka, ale vazne slaba, musis ten test natocit abys ji videla. Dnes je to 6 den po IUI, je mozny ze to?

Ale nemyslim si, picham si nejaky injekce a sestra rikala, ze dava mylny hlasky. tak nevim, ale hlavu si s tim lamat nebudu :wink:

Jinak moc dekuju za podporu, snad me zitra vezmou
27. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
pampelisko: a jaky byly nakupy na Oxford street?????
27. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
Evik: no co, tak se na hodku vyparis a ja zjistila, ze mi staci i 20 minut jen zavrit ocka :wink:
27. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
Pampeli ahoj !!

CUtce .... počkej s testem, // se musí objevit do pár minut ... po pár hodinách je to fakt asi falešný poplach .... to může být ještě zbytek pregnylu .... jak dlouho jsi po IUI ? A kdy jsi píchala pregnyl ?
27. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
pregnyl jsem pichala v pondeli, dalsi me ceka az v sobotu a jinak jsem 6 den po IUI. Ja tomu moc neverim stejne, jen jsem se chtela zeptat na vase zkusenosti :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.