• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky, jsem tu jen naskok zase si vas precist:slight_smile:
Nazdar Misando :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
No tak koukam, ze uz tady zase nikdo neni, ach jo, tak ja jdu teda na telku :unamused:
27. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoj borůvečko :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dobré páteční ráno !
Ze severní Moravy hlásím jasně modrou oblohu ....
28. kvě 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj všem tady u nás co se týče počasí je taky krásně.
Tak manžel z toho je pěkně mimo, vůbec skoro na mě celý den nemluvil :frowning2: asi to potřebuje vstřebat a to ho ještě dnes po desáte uzemním víc, já už moc na zázraky nevěřím i když furt trohu dofám,ale už jsem to jakš takš rozdýchala,ale občas mě úskost ještě přepadne.
28. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Evaav , holčičko nevzdávej to !!! Chlapi to taky silně prožívaji, ale nesmíš přestat věřit. Podívej se na Verunku a řekni si, jak je ten život krásný ""
28. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Pěkné ránko :slight_smile:
neprovokujte s hezkým počasím,tady to teda na slunce zase opět nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evaav tak držím palce,ať mají dnes dobré zprávy :wink: Ještě nezoufej,na slzy je času dost!!!
28. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz
Abig ahojky,tak už jen třikrát se vyspíš a budeš zase těhotnáááááááá...no není to skvělý?
28. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
abig, já vím Verča mi v tomto dost pomáhá,jako by tušila,že se něco děje je fajn.Právě nemůžu na ní smůlu přenášet,však ji taky děkuji za to,že byla takoví bojovníček a udělala nám svým příchodem takovou radost a vyplnila nám tu prázdnotu doma.
A manžel ten jede od úterý na Rozkoš na týden na ryby tak se tam stím nějak srovná

Eviku, dík,ale ještě jsem slzu neuronila,to asi ještě příjde nějak mi to brečet ani nejde
28. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
Evíku, tak to si piš, že to bude skvělé .... právě jsem totálně mimo, kdybych sedla za volant, tak jsem v nejbližším příkopě ... fakt mi ty léky nedělají dobře, jsem mimo a točí se celý svět. Ještě pár hodin a už do práce nevkročím, a své stavy "euforie" si budu užívatdoma ....
28. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
Evaav to je naše plus,že už dětičky máme,tak i ty horší zprávy a neúspěchy líp snášíme....ale i tak je to bolístka na dušičku a musíme to vydržet....ještě, že jsme tak silné a statečné :slight_smile:

Jsem po snídani,tak jdu drobátko poklidit.... :wink:
28. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Abig a které léky ti to opojení dělají???Co vůbec teď bereš???
28. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Evíku, to je ten UTROš, nikdo nechápe, že to tak semnou cloumá .... jsem fakt mimo, za hodinku to vyprší a bude dobře ... jenže pak to beru ještě po obědě a těsně před spaním, pak mám rychle spokojené spaní ... až na ty návaly horka a pocení ...
28. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
No Abig tak to nemáš moc hezké vyhlídky :frowning2: Pokud ho budeš brát taky do 12tt a bude ti dělat takový problémy a ještě třeba do toho těhunevolnosti,tak si pěkně užiješ :slight_smile: Myslím,že to ráda překonáš viď?Hlavně když se zadaří :sweat_smile: Taky už se nemůžu dočkat,až všechny ty léky vysadím a bude pokoj....
28. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj všem tak je to špatný,žádné vajíčko se neoplodnilo :frowning2: ach jo. Tak to ted musíme překonat,8.6 jsem objědnaná k doktorovi a do laborky a na vše se poptám.Řekli mi,že si mám zažádat o další stimlku,která bude možná tak za tři měsíce,ale moc se mi do toho momentálně nechce. Asi půjdu spíš do práce,školka nám dopadla tak hold se budem snažit o zázrak přirozeně a uvidím kdy se odhodlám do dalšího boje.
Jedině co je dobré,že nám vrátí peníze za ICSI prodlouženou kultivaci asi11000Kč tak si penízky užíjeme v létě s Verčou uděláme si pěkné prázdniny.
28. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
Evíku, cokoli, jen ať už jsme máma a táta .... už jsem i říkala manželovi, že ustupuji a souhlasím jen s jedním dítkem !!

Evaav, tak to mě moc mrzí, já doufala, že to budou bojovníci !!! Teš se na prázdniny s Verunkou a užijte si to, a budeš mít čas promyslet, co dál. Vím, že teď to nejde, ale za pár dní změníš možná názor a půjdete do toho znova. Budu držet pěsti !!!
28. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
Evaav tak to mě moc mrzí,že to tak dopadlo :cry: Pořád jsem věřila,že se aspoň jeden bojovník najde....Ale co,není všem dnům konec,až se zase budeš cítit OK,půjdete znova do boje :slight_smile: Verunka ti to bebí vynahradí a užijete si pěkné prázdniny :wink: :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
dobre rano, hlasim slunecno :sunglasses:

evaav: tak to je mi moc lito :cry:
28. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
ahojte holky... evaav... tak to je smula! drz se! :wink:

ja mam dneska pro "zmenu" nejakou strevni chripajznu... takze se mam "super"... ted jsem dokonce vypila dva loky koly... takze ze by se stav "zlepsoval".... ? aaaaach jo! :frowning2:
28. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky holky.
evaav: to mě mrzí :frowning2: ale Verunka je vaše sluníčko a to Vám ty dny pěkně prosvítí :wink: A uvidíte, že brzo se zase pustíte do dalšího pokusu.
pampelisko: tak to te lituju. já měla střevní chřipajznu minulej tejden+plus těhu nevolnosti a myslela jsem, že je moje poslední hodinka, tak se drž.
28. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
pampelisko: a ses si jista, ze je to strevni chripka??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsem zpet od doktora, jsem v poradku, tak jsem si oddychla :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj vsechny zdravim:slight_smile:
Eaaav: jak to ze se zadny neoplodnily? Rekli ti neco k tomu doktori ? Ja na to ICSI dost sazim, tak jsem trosku z toho v soku. Mate spatne spermio, my prave jo tak proto tomu dost verim. Jejda, to je mi moc lito:frowning2:(((
28. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj topino nevím proč se to stalo a to spermio bylo hraniční i když mi připadá,že mi pořád někdo říkál něco jiného doktor mi říkal,že to má manžel vpořádku a v laboratořo při opu,že je to hraniční jako před třemi lety,jenže to jsme IDCI nedávali a oplodnilo se jich pět,ale možná,že ted nebyla dozralá ta vajíčka nevím.8.6 tam jedu tak mi řeknou víc
28. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
teda ICSI
28. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
evi-bude to dobrý, Verunka je sluníčko a dodá ti energii....já mám taky Verunku, akle už malinko větší :grinning:
28. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Fakt me je to moc lito, clovek se pripravuje na to az bude 14 dni cekat jestli to vyslo ci nevyslo a na to ze se vubec nedostane k ET ho nenapadne. teda spon ja to tak mam. Proste si nepripoustim ze by k ET nemelo dojit, mozna je to spatne, tezko posoudit. Jak jsem vycetla tak prvni holcicku taky mate z IVF, takze je videt ze to funguje akorat ted se seslo moc spatnych nahod, ale jakych, vid, snad ti doktori daji na vsechno odpoved...
Moje kamaradka se tez snazila o druhe pac se nechtela vracet do prace, nakonec nastoupila a za dva mesice zjistila ze je v tom. Prala bych ti abys to mela taky tak:slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - KET 31.5.2010
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Atlaselka 31- 2.IVF,ET 15.5.,27.5.MS,test negativní, KET ?

Čekatelky na //:
Ifet 27 - 2.IVF 28.5. OPU
cutce - IUI 21.5. - test 5.6.
Pecicka- ET 23.5. - test 7.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)
28. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
tak to vypada, ze se vse bude dit kolem cervence, :slight_smile:

peci: tak se nam to blizi to testovani, co? Ale ja budu testovat az po tobe 8.6. az 18 den
28. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
cutce ahoj, jak to, že máš testování až po mě? :confused:
28. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
no kdyz mi to dneska vysvetlovala, tak kvuli tomu pregnylu, abych byla cista od nej a pak po tom pregnylu ze jsou hladiny moc nizky, takze abych se dostala na sve hladiny, takze az 18 den.

a kdyz mi dnes delala UTZ tak jsem ji rikala, ono se to IUI nepovedlo, ze tam nic neni a ona na me, ale Moni, to je jeste moc brzo, to i ja bych tam nic nevidela
28. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.