• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
peci: ty neberes pregnyl? A na co vubec je?
28. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
cutce-já jsem si píchala pregnyl jen před opu jinak ne :slight_smile: podle mě na dozrávání vajíček....
28. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
Čau děvčátka,musela jsem si jít něco polknout,pže mám hrozný hlad.....sekali jsme zahradu na tu zítřejší párty,tak jsem fakt moc zvědavá na počasí :confused:

Cutce a ty jsi pícháš nebo píchala Pregnyl po IUI???
28. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
no ja ho picham ted, v pondeli jsem mela jednu a zitra mam druhou davku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. kvě 2010 v 18:31  • Odpověz
Aha....já jsem ho po ET měla taky....4 a 7 den!Proto jsem nemohla ani dělat testík :frowning2: Prý na podporu těhotenství,tak nevím,moc to nepomohlo :frowning2:
28. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
evik: to mi ani nereikej, ja ho mam 3 a 8 den.
28. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
Ahoj Holky, tak nevím, jestli vás tu ještě někoho chytnu,ale vůbec jsem nemela čas ani náladu jít na net.
Nemám moc sílu vás všechny dočíst, ale nejak jen jedna ne moc pozitivní zpráva od Evaav, ale nejak jsem nepochopila co se stalo, jen že méně emryjek?
Já a moje nálada vyvrcholila včera, kdy mi umřel dědeček, takže ne jen, že v práci je to na prd, ale i doma.

Holky držím všem mooocinky palečky
28. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
Koubi Koubi, jednou se to obrátí a bude dobře. S práci ti asi nepomůžeme, ale jsme tady pro tebe a rády tě podpoříme !!!
28. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu zase na skok, Evaav je mi moc líto,že nedošlo ani na ET, ty naši drobkové jsou naše záchrana, sluníčko v tom mračnu smutku. Užívejte léta a pak se snad zadaří.

Tak máme domluveno, čekám na MS a 20. den cyklu začínám s Decapeptilem, pak Puregon a ještě Agolutin, už teď se děsím toho píchání, vždycky jsem obdivovala holky s dlouhým protokolem, jak to zvládají, tolik injekcí a teď mě to čeká taky a ještě k tomu Dexamed na imunitu a Clexan na ředění krve, mám totiž i trombofilní mutaci. To se pak napiju a poteče mi to všude těma dírama, jak budu rozpíchaná. Jsem domluvená od července na neschopence, tak doufám, že bude hezky. kolegině na mě budou určitě naštvané, Ale už odmítám brát na někoho ohledy, oni je na mě taky neberou, a pomluvily by mě tak jako tak, tak je to jedno. Holky, těším se, ale mám zároveň hrozný strach, že se to zase nepovede. Jaké máte zkušenosti s dlouhým protokolem, jsou po něm kvalitní vajíčka?
28. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Koubi, teď to dočítám, je mi to líto :frowning2:
28. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
Holčičky dneska normálně rekord!!!!Tolik hodin a já ještě nechrním :grinning: :grinning: Ale už se pomalu chystám,jen vám chci popřát krásný víkend,protože zítra nebudu na drátě určitě a v neděli asi taky ne,budu mít taťku po dlouhé době doma,tak si budeme muset užít trochu klídku a relaxu,když zítra tady bude mumraj!!!!

Koubi moc mě mrzí,že tě potkala ta nejhorší věc na světě,když přijdeš o blízkého člověka :frowning2: Upřímnou soustrast......

Lumpi neboj se ničeho,však tady s námi jsi jako u lékaře a v dobrých rukách :grinning: :grinning: Budeme v tom píchání s tebou soucítit a zvládneš to levou zadní :grinning: Já měla velmi kvalitní vajucha po dlouhém protokolu....10 kousků(což je dobré) a to jsem stará větev,tak se neboj a hurá do boje :slight_smile: :slight_smile:

Tak papa holky a užijte si ten víkendík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. kvě 2010 ve 23:34  • Odpověz
ahoj holky, tak včera bylo OPU 9 folíků, ale jen 6 vajuch a z toho jen 2 zralá...tak že krize, dneska jsem volala, jak to s nima vypadá a ještě ani nevědí, jestli bude ET nebo ne...to je krize
29. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
dobre ranko devcatka..... :grinning:

koubovka... to je mi moc lito! uprimnou soustrast :frowning2:

ifet... no teda! to jsou teda zpravy... ale treba jeste vajucha zaberou!!! neztracej nadeji! verit, verit, verit a verit :wink:
29. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
dobré ranko holky
koubovka je mi to líto :frowning2: přeju ti hodně síly aby si to všechno zvladla
ifet jeste to nevzdavej... drž se holka
29. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
Krásné poledne holčiny, moc vcám děkuji za podporu, není moc radostné období.
Každý mi ted říká, že když nekdo blízký odešel,t ak snad už nekdo nový přijde, tak to budu brát a doufat, že se i tak stane.
29. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Lumpi, neboj se dlouhého protokolu, já ho mela taky a bylo to v pohodě,to zvládneš.
29. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
Tak tady je pekný mrtvo, tak si holky užívejte víkendík, já jedu večír na chatu do zítra s miláčiskem na oslavu kamarádky narozenin, tak se moc teším.
Takže papa ......
29. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahoj holky, jdu vás pozdravit, za chvíli frčíme do kina :slight_smile: včera jsem byla celej den v Práglu a vyzvedla si další Gonal navíc, to bude mudra čumět, až uvidí jak jsem ti to krásně sehnala všechno :grinning:

Ifetko, jak to s tebou vypadá? já měla nezralý všechny tři, nakonec mi dvě krásně dozrály...to oni jenom říkaj, a přitom ví, že ty vajucha budou v pohodě :slight_smile:
29. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
autor
lumpi, dlouhej protokol je v pohoděěě :slight_smile:

koubi, ty si užij oslavu i za mě...šla bych taky hned :slight_smile:
29. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,ale měla jsem takove trapeni se zubama že jsem neměla ani naladu,ale už je to v pořadku.Všechny vas moc zdravím :wink:
Koubi něco na tom bude mamce umřel taky před měsícem bracha,takže muj strejda tak to tak asi osud chce.Ale i tak upřimnou soustrast :frowning2:
Miši užij si kino. :slight_smile:
29. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
ahojky,

koubi: to jre mi velice lito - uprimnou soustrast :cry: . Me dedecek umrel 20 dni pred svatbou loni v lete, jeste v nemocnici rikal, ze ho musi vylezit, ze musi na konci mesice na svatbu.
Ale rika, ze zivot za smrt

evik: doufam, ze jste si uzili oslavu a i to pocasko vyslo :wink:

nana: jj zoubky v tehotenstvi, toho ja se bojim jak cert zubaru :astonished:
29. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
ahojky:grinning:
29. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
pecičko ahojky jak se cítíš? :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
nani-ahoj, jo dobře:slight_smile: a jak ty? koukám, že už jsi 11týden ted si pamatuji, jak jsi testovala.....:grinning:
29. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
No Misando, znova tam budu volat až v pondělí ráno, tak doufám, že se ještě vzpamatujou :grinning: Misando a tobě taky říkali, že se to zatím nedá říct, jestli bude ET nebo ne? Mě řekli, že mi to řeknou až v pondělí...
29. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
ifetko- já měla taky jen dvě a obě se krásně oplodnily a mám je u sebe, tak jim věř a všechno dobře dopadne, neboj, dvě není málo :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
no Pecičko utíka to jako voda?ty budeš testovat nebo to nechaš až na krev?Kéž by ti to už taky vyšlo moc ti to přeji :wink: Jinak ja ted měla trapeni se zubama,bylo to hrozne nikomu bych to fakt nepřala,ale už je to dobre :wink:
29. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ifet někdy ti posledni dva bojovníčči byvaji ti nejsilnější musiš jim věřit :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
nani-jí jdu 7.6. na krev, testovat nebudu :slight_smile: věřím, že ted je to tam,mám tam dvě krásné embryjka, tak se určitě zavrtají :slight_smile:
o zubech mi ani nemluv, tak doufám že už ti dají pokoj :angry:
29. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
nani-koukni do alba, mám je tam vyfocené :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.