• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Pecičko jsou krasní ty to určitě zvladnou šikulky jedny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
moc jim věřím :slight_smile: te je tady taková pochmurná nálada, od té doby, co jste měli vy pozitivní testy, tak ted bylo období samých nezdarů, tak doufám, že otevřu novou cestu a trošku to tady obrátím :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky, mějte krásný večer a zítra zase kouknu :slight_smile: papapapa
29. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
To maš tedy pravdu že by se to mělo zase trošičku obratit je na čase.Poslední dobou jsou tu samé nezdary,tak věřím že tomu daš lepší stranku věřím tomu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
taky se loučím pa,pa :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky
peci tak to si dobrá že to vydržíš a nebudeš testit a počkáš až na krev :wink:
29. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
tak kino za mišandou :slight_smile:

ifet, máš IP :wink:

holky, já jsem zvědavá jakou úrodu budu mít ve středu... :pensive:
29. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
bryyyyyyyyyyyyyy vecer :grinning:
misando a na cem jsi byla?
29. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
ahoj pampi,

byli jsme konečně na Ženy v pokušení a bylo to meeega, už dlouho jsem se tak nezasmála...snad mi nepopraskaly skořápky :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
29. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
pampi a co ty děláš takhle večer u kompu? :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
@misanda clovece jen tak zevluju... udelalo se mi uz trosku dobre... takze mam radost z toho, ze muzu sedet aniz bych se u toho pos...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
autor
...rala :grinning: :grinning: :grinning:

no, já si půjdu za chvíli na chvíli natáhnout šlajzky...ke knížce samozřejmě...bolí mi břuch, tak mu ulevim..tady sedim zkroucená jak paragraf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
@misanda dobrouuuuuuuuuuuuuuuu noc :wink:
29. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
autor
no moment, co mě vyhazuješ? :grinning:

radši mi osvěž jak jsi na tom teď ty...
29. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
misando: pampeliska si privezla domu anglicaka vid?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuji za podporu. Koukám, že mi úplně uniklo, že už Mišanda stimuluje, držím palce. Pecičko, embryika vypadají nádherně, jsi dobrá, že vydržíš netestit, tentokrát to určitě klapne, už je potřeba tu trošku zvednout náladu. Ifet, zítra na tebe budu moc myslet a posílám těm tvým dvoum bojovníčkům moře pozitivní energie, třeba ještě nějaké dozrají.
30. kvě 2010 v 07:59  • Odpověz
dobre ranko holcinky :grinning:
30. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
misando... ja prozatim cekam na MS, ktera ma prijit 6.6. a pak zacinam brat antiko a dalsi mesic stimulka :slight_smile:
joooooooooooooo cutce si dela legrajdu :wink: :grinning: :slight_smile: protoze jsem tento mesic zkousela pod dohledeme clostilbegyt a taky me pichli pregnyl, ze jsem presne vedela kdy mi ty moje dve vajucha prasknou... takze v podstate cekam, ze MS nedostanu :slight_smile: ale to by byl spis zazrak, s kterym VUBEC nepocitam. takze to je jen ve zkratce...
30. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
lumpajdo... na kolegyne v praci se vykasli... hlavne aby jsi byla ty v klidu a mimiskum se u tebe libilo! taky jsem to resila porad dokola a muzu se na to vykaslat... je to takovy zasah do tela, ze si myslim, ze bys mela byt v klidu a nestresovat se v praci a pripravovat se na budouci tehotenstvi... protoze to urcite ted prijde!!! :wink:
30. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
Holky díky moc za podporu, zítra vám napíšu, jak to vypadá...
30. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
ifet... dobre to dopadne. clovek musi porad verit a to az do konce! :wink:
30. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
autor
bré ránko,

u nás je teda zase hnusně :frowning2: a to včera bylo docela pěkně :frowning2: letos fakt žádný léto nebude :frowning2:

pampi, tak to budu doufat s tebou, že MS nedorazí, to by bylo totiž to nejlepší řešení!!!!!!

lumpi a ty řešíš nemocenskou? buď doma už od stimulky..já tentokrát jsem a je to pohodička :slight_smile:. akorát teda co bych nedala, tak být doma sama...naštěstí mám furt kde být, takže na mojí stimulku myslm akorát tak když jsem tu s váma :slight_smile:
30. kvě 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
ifet, zítra mišanda očekává samé dobré zprávy !!!! s tou horší variantou já vůbec nepočítám. fakt vim, jak jsem to měla já a že nakonec to bylo dobrý...oni jenom straší :wink:
30. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Krásnou neěli Vám všem
ifet,moc ti bdu držet palce na zítra.
My jsme s manželem včera mluvili o tom,že do toho půjdem jak to bude podle doktora nejdřív možné.Protože, kdo ví jakby to bylo až bych nastopila do práce,takhle budu jaksi ještě v klidu doma.Manžel říkal,že se bude snažit pro to udělat vše co bude možný,že bude cokoiv zobat, aby to pomohlo a v práci ci to taky zařídí.Ted toho 8.6 půjdem k doktorovi a vrátí ním korunky za tu ICSI tak je schováme na příště.
Musíme prostě bojovat. A když by j'o to nevyšlo :unamused: tak se budem hodně snažit Verunce vynahradit,že bude sama,aby jí to nebylo líto. Pokud budou penízky tak sní vyrazíme někam k moři.A kdo ví za dva roky nám končí placení velké hypotéky tak třeba na nějaký pokus našetřime. Třeba mi dají ted nějaké jiné léky,myslím že mi nedozrála vajíčka,protože mě ty folikuli rostli hrozně rychle než stačila dozrát vajíčka tak třeba to bude v dávkování kdo ví. Neříkám budou to nervi,ale nechci si vyčítat,že jsem se na to vykašlala a jsem ráda,že Jirka(manžel) do toho půjde se mnou
30. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Ale,myslela jsem na to,že dnes by jsem mohla mít v sobě dna bojovníčky ach jo :frowning2:
30. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahojky holky.
koubi: upřímnou soustrast a drž se holka
ifet: fržím na zítra pěstičky, tfuj tfuj tfuj. Uvifíš, že to budou bojovníčci.
lumpi: určitě se na nikoho v práci neohlížej. teď je důležitý mimi :wink:
evi: tak doufám,že oslava je jak má:o))Sice sluníčka asi moc nejni, ale hlavně že neprší.
Holky určitě už to chce další dobré zprávičky a já cítím, že nastanou :wink: Všem moc držím pěstičky.
30. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:
já jsem v pohodě, jen když tady vždycky vlezu, tak je tady mrtvo, tak ani nepíšu...
30. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
dobre ranko,

evaav: myslim, ze jste udelali dobre rozhodnuti, uvidis, tentokrat budou vedet jak na to :wink:

lumpajda: pokud ti delaji v praci problemy, tak bych zustala klido doma. Prace neni vsechno, ale mimi je

peci: jen se hlidej a odpocivej :wink:

pampelisko: ja si srandu nedelam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
ahoj peci :wink:
.... cutce prej "dobre rano" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz je prece poledneeeeeeeee
30. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.