• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj děvčátka, tak jsem zpátky z chaty, bylo to fajn, pěkně jsem si pročistila hlavu.
Jo jnak jsem ani nehlásila, že jsem ve středu na kontrolu na gyndu jít nemohla, páč jsem to znovu dostala, asi to na začátku
měsíce bylo jen nějaké silnější špinění a já si myslela, že je to mrcha a ta přitiom přišla až ted ve středa a pořád se jí nemůžu zbavit...takže jdu na kontrolu až 9.
doufám, že mi už nabere kontrolní cytologii, abych mohla po druhé mrše už jít do CARu a začít s dalším bojem, už se moc těším:slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj koubovka... nekdy je super si takhle procistit hlavu :grinning:
30. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj Pampel, v tomhle mým deblním doslova období jsem to opravdu moc potřebovala.
30. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
autor
ahoj, koukám, že je tady docela mrtvo, až na koubi a pampi :slight_smile:

koubi, je dobře, že sis tak nějak aspoň lehce odpočinula a vyčistila hlavu. potřebovala bych to taky jako sůl. jestli tenhle pokus nevyjde, budu muset taky něco vymyslet :zipper_mouth: . držím palce, ať co nejdřív razíš pěkně do caru a zase se něco děje!! ono to pak přece jenom člověku rychlejc utíká...

jinak u nás teď byla bouřka jak prase :grinning: a prej má být deštivej celej tejden zase :zipper_mouth: hlavně ať už jim neprší na Moravě :zipper_mouth:

už se mi blíží středeční kontroloa, jsem fakt zvědavá, ale taky se bojim , že tam budu mít prd :frowning2:
30. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
ahojky

pampelisko: ale ja zrovna snidala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

misando neboj, uvidis, jich tam budes mit, ze je nebudou moct ani spocitat :wink: , prece jsi na vysokych davkach :wink:

koubovka: to jsi udelala moc dobre, taky bych nejradeji nekam vyjela :unamused:
30. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
cutce, nazdárek...nj, ty tady na nás machruješ, pač tam máte mínus hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to doufám, že tam budou, břuch pobolívá...někdy dost...tak snad se tam něco rýsuje...zítra konečně snižuju dávku...
30. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahoj Misandom, ty jdeš na uzg, jak se ti vyvíjejí a rostou folikly co? Určitě budou, tys měla dlouhou stimulku?
30. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
tak jeste 10 dni do testovaniho, ale stejne tomu moc neverim, napoprve a jeste k tomu IUI.

Misandi: ja nemachruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
autor
koubi, jj, jdu na utz s folíkama a mám dlouhej protokol :wink: takže uvidíme...bojim :confused:

cutce, ještě deset dní??? jsem myslela, že už to je dřív...
30. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
no ja jeste vcera mela posledni pregnyl, a nechci riskovat, ze bude mit na test vliv, tak to radeji necham na dyl, teda jestli to vydrzim :grinning: :grinning: :grinning:

a neboj a ve stredu hned budes hlasit, jasny???? :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Misi, určo to bude dobrý, mě se po dlouhém protokolu vytvořili krásný kousky, u nás byl problém zřejmě s kvalitou spermií proto také uvažuji o ICSI, ikdyž mi naposledy doktor v Caru říkal, že by to tím u nás zatím neřešil.
30. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Cutce a vy jste ještě IVF nezkoušeli, nejdříve zkousíte IUI?
30. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
autor
cutce a na co ještě pregnyl, když už máš po iui????

koubi, nj, já mám ale problémy s vajuchama, takže uvidíme. jinak icsi je nejlepší..neváhala bych :wink:
30. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
aha, tak to jo, to jsem zapomněla, tak moc držím palečky, at se vyklubou, nezáleží na kvantite, ale na kvalite.
A ty chodíš do práce vid?
30. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
u toho ICSI je problém ty peníze, není jich tolik, abychom to neřešili. Ale uvidíme, ještě to proberu s doktorem.
30. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
koubi, já chtěla původně chodit do práce, ale udělali mi takovou prasárnu tka jsem se na to vyprdla :slight_smile: a jsem od středy doma :slight_smile:

u mě bohužel záleí i na kvantitě, mívám právě dost prázdných folikulů. posldně jsem měla osm a z toho jenom tři oocyty :zipper_mouth:
30. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
koubi: protoze se mi nevyvynulo tolika foliku napoprve :wink:

misando: me se neptej, ale evik je pry taky brala, pry na dozrani vajicek, byly jen 2 injekce a vcera byla posledni, a ty jsi rikala, ze telo se vycisti az za 10 dni

a sestra mi rikala, ze by se spravne melo testovat 18 dni po zakroku az se telo dostane do svych hodnot zpet
30. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
koubi, já vím...mi povídej...léky, icsi, prodkloužená kultivace a jsi na dvacce...je to děs :frowning2:
30. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
autor
cutce, já měla falešně pozitivní test po pregnylu ještě snad dvanáctý den od píchnutí...takže bacha...to je ale individuální...
30. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
no prave oni to rikali, ze pregnyl dava nekdy falesny testy, tak uvidime :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
cutce, já jsem si při prvním IUI zkoušela test pár dní po píchnutí a byl krásně pozitivní...tak jsem měla radost, že mám konečně pozitivní test :grinning:
30. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Jo je to strašný s těma prachama, ted nás to vyšlo tak na sedmnáct a to jsme meli ty levnejsi hormony, předpokládám, že budu mít protokol asi stejný, protože jsem mela dost vajuch a docela kvalitní, takže to bude asi stejný a ted tedy ješte k tomu plus mínu pet litru za výber toho správnýho bojovníka.
No uvidíme
30. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Cutce, takže ty si šla původne na IVF, ael protože se ti nevyvinuli k odebrání, tak ti udelali IUI? Pochopila jsem to dobře?
30. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
koubi, a to já bych dala za léky standartně od pojištovny 6tis, a k tomu bych si musela teď dokupovat dva gonaly za plnou palbu, takže jeden za 4500...takže by nás léky vyšly na 15tis! naštěstí jsem sehnala dva gonaly za 1200...uffff...

nejhorší je, že prostě člověk nikdy neví jestli se to povede atd...tak si řikám, že je lepší investovat o tu devítku za icsi víc, než aby se to nepovedlo a pak celý znova. ale tak my stejně můžeme jedině icsi, jsem alergická na spermoše :wink:
30. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
misando: proto to radeji necham na dyl, abych pak nebyla treba moc zklamana
30. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
koubi: jj presne tak

holky kolik u Vas stoji gonal injekce?
30. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
cutce, s pojišťovnou je gonal za 1200,- bez pojišťovny za 4500,- - od pojišťovny máš nárok na cca 2200 jednotek...
30. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
to je strašný, ten gonal mi nabízeli také, ale říkali, že mezi tím mým a gonalem je rozdíl v původu, že gonal je umele vytvoření a ten můj z přírodních hormonů a reagovala jsem na ne dobře a problém s pícháním s normálníma injekcema jsem zvládala super...celé sama doplícela jsem navíc jen 3000,- což ještě jde.
30. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Cutce, já se v tom gonalu nevyznám, já mela levnejsi variantu menopur.
30. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
autor
koubi a co jsi měla? jinak já taky zvládám v pohodě normální injekce, musim píchat gonal a k tomu luveris a ten je s normálníma.
30. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.