• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cibi, určitě se to vyležet nedá, ale myslim, že hodně záleží na takový ty psychický pohodě :wink:

holky, valim na pojišťovnu a pak ke knížce :wink:
30. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ono nejde o to ležení, ale o to, že já konkrétne mám v práci dost stresu a dost i fyzicky náročné práce a už ted jsem si tam připadala navíc, když nemůžu vzít do ruky ani trochu těžší katalog s tapetama, takže lepší být doma a stjeně už mám za sebe zástup, tím, jak se počítalo, že jsem těhotná , tak se nabrala holčina místo mě
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
přesně tak psychická pohoda, o to jde.
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
miso tak se opatruj ja taky razim na pojištovnu a pa k do rachoty a je fakt ze me proste nic nebylo po pou me trosku bolelo břicho ale jinak nic je fakt ze psychika nic moc no
30. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Já se kočky taky loučím, jedu pro miláčka do dílny a pak už se asi nepřihlásím, tak se mějte a v týdnu se snad nekdy večír ukážu.
papa
30. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
no za me náhradu zatím nemají a po půl roce se stejne musím vrátit kvůli penězum a tomu uveru tak ja se loučím mejte se
30. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj děvčata,hlásím se po víkendu :grinning:
Tak sobota se vydařila,co se týče počasí,bylo fakt hezky,oslava taky super,ale jak jsme seděli dlouho do noci,tak jsem já kravička asi prostydla,takže včera jsem celý den proválela v pelechu,jak mi bylo divně.....dneska už je to naštěstí lepší :sweat_smile: Ale už mě to počasí sere(pardon),já zase dneska budu muset topit :grinning: a vypadá to na celý týden :rolling_eyes:
Snad vám to náladu nezkazí,já jsem teda naseránkovaná pěkně.........

Co vy všechny,jak jste prožily víkend????
31. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz
ahoj eviku:slight_smile:
je to hnus to počasí, ale asi s tím moc neuděláme a tak si přece nenecháme zkazit náladu :slight_smile: já celkem v pohodě, jen mě ted po dva večery tak pálela žáha, že jsem myslela, že zhořím :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
jinak zdravím všechny holky a přeji krásné ráno :slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
holky, miláček jede na zkoušky, tak tady ted moc nebudu, protože si bere notas sebou a u kluků v pokojíčku mě to moc neba :unamused: tak jenom, aby jste se nebály :grinning:
31. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
Dobré ráno:o)
Tak pozor na sebe evi :wink:
Počásko si s náma zahává jak se mu zlíbí. Už vidím, že dneska jedu k doktorce, že jak vytáhnu paty z domu, tak bude zase pršet, jako vždy:o)
peci: tak to je dobrej příznak :slight_smile:
31. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak ET se bohužel nekoná...vajucha se neoplodnily...v pátek jdu na konzultaci, abych věděla, co a jak dál...je to na hovno...
Uvažujeme o změně CARu, nevíte, jak je to s rozdělaným pokusem, jestli se může přejít někam jinam, nebo jestli se musí dokončit, tam, kde se začal dělat???
31. kvě 2010 v 10:07  • Odpověz
Ifet ahojky, ja to mela u prvniho pokusu, ktery se nakonec nepocital taky tak mela, vyzadovala bych byt tebou zadanky na imuno, hematologii a genetiku u nas se nasel celkem dost zavazny problem na imuno a oba jsme se museli lecit, meli jsme na sebe silne protilatky a proto take embrya ihned ukoncila vyvoj.
Bez toho kdybych si to nevydupala jsem mohla takovych pokusu absolvovat desitky a na nic.

Drzim ti moc pesti!!!!!!
31. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
Díky Vysocanko, imuno i genetiku máme hotovou a je v pořádku...jen hematologii nemáme a tu prej v návaznosti na genetiku nepotřebujeme...tak nevím...
31. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
Teda holky,byla jsem nakoupit a myslela jsem,že ani nedojedu domu.....udělalo se mi tak strašně zle,studenej pot,celá se klepu,musím vařit,ale asi se budu muset natáhnout....fuj!!!!

Ifet to mě mrzí :frowning2: Co se to sakra děje,že to poslední dobou tak špatně dopadá????Že se ani vajca neoplodní :confused:
31. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
Ifet tak snad to byla jen shoda spatnych nahod dohromady!!! drz se
31. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
eviku: nevař a lež. aby jsi taky nechytla nějakou virozu. takhle to začíná :frowning2: opatruj se
ifet: to mě mrzí, že to tak dopadlo a tak snad konečně zjistí co je špatně
31. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Jako fakt nevím...holky kam chodíte do CARu vy? Mě přijde, že to u nás i dost flákaj...hormonální profil mi dělali naposledy v lednu, od tý doby už né...když se pokus nevydaří, tak ani neudělají UTZ, aby věděli, jestli se změnšujou vaječníky a tak...přijde mi to takový odfláknutý...já teda chodím do Gennetu do Liberce...
31. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
ifet, já chodím do pronatalu a jsem spokojená, ale jsou holky, které taky spokojené nejsou. Asi to záleží. Možná se snařit trošku je do něčeho talčit a ptát se a říct jestli neudělat to a tam to.Ale klidně zkus jinej. Nevím teda co je za CAR v Liberci a nebo poblíž, ale zas zkoušku nic nedáš. Poznáš už i na první pohled jak se chovají. :wink: Držím pěstičky, aby už se brzo zadařilo :wink:
31. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Ahoj kočky,japak to tady vedete??? Doufám že je všecno OK :slight_smile:
Ifet koukám ty moc dobrá zprávy nemáš,tak se drž,jednou to přece vyjít musí... Držím pěstičky.
Já si užívám poslední dny svobody,dneska jsem si nechala udělat nehtíky a byla jsem na zkoušce líčení...
Doufám že nám nebude moc pršet,ale taky snad nebude hic...Chtěla bych toho moc,no.
Tak se tady mějte,já se ozvu jak dopadne utz příští týden,pořát tak nějak doufáv v ty lázně,no uvidím co mi řekne.
31. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
Už je to lepší i jsem to vaření zvládla,ale byla změna plánu....místo ptáčků jsem jen udělala zapečené brambory s kuř.masem a porkem zalité smetanou,tak už se to dělá v troubě :wink: Myslela jsem,jak mi bude líp a hlavně bez únavy a je to horší a horší :confused: Snad je to jen nějaký záchvěv,ale určitě jsem přistydla,protože chodím pořád i čůrat :unamused:

Ifet zkus na ně zatlačit a pokud se budou cukat,tak bych jim zamávala na rozloučenou.....koukala jsem,že bydlíš někde u Ml.Boleslavi,tak do Prahy to taky nemáte až tak daleko a tam si můžeš Cary vybírat!!!Ale všude je něco,jak říká Salopa někdo haní a někdo vychvaluje,prostě nikde to není stoprocentní!!!Ale pokud platíme(a ne malo),tak si zkrátka pořádnou péči zasloužíme!!!!

Misi a kdy to přesně máte,ten velký den D??
31. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
ifet, je mi líto u nás to bylo taky,že bud vajíčka nedozrála a proste to neoplodnili,protože mi chtějí vracet peníce za ICSI tak si myslím,žo ani neskoušeli,já se na to pořádně poptám příští úterý,ale možna to bylo i tím,že jsem hrozně rychle reagovala na Puregom a folikuli rostli hrozně rychla a vajíčka nestačila ani dozrát,lae to je můj laitský názor. Já už si nepamatuji jaký dávky jsem měla tenkrát,když jsem byla poprvé na IVf a vajíčka se oplodnila i bez injekce. A nebo se to prostě muselo stát. Taky se chci zeptat jak to je s hrazením pokusů,když se ET nekonal a jestli se eda ani neoplodnovalo :unamused: .
Hormolální profil mi předtím dělali a u manžela bylo ta¨ky spermio podle doktora dobré a pak najednou hraniční,ale vlastně stejné jako při prvním Ivf a tam se to povedlo. Víc vyšetření nám nedělali si taky říkali když to šlo předtím dobře
31. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Evaav no já právě taky dobře reaguju, ani né tak vysokým počtem folíků, ale tím, že že rychle rostou...a podle mě prostě taky tak brzy neuzrajou...1.IVF jsem měla OPU už desátý den a 2.IVF jedenáctý...což je podle mě laika brzo... :confounded:
31. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahojky berunky :slight_smile:
Ifet to je mi líto ale příště se to podaří uvidíš :wink:
Eviku doufam že budeš v pořadku,musíš na sebe davat pozor.Ikdyž ja se taky necítím zrovna nejlíp nějak mě pořad pobolívává břicho,ale někdy fakt dost.Dnes jsem byla v poradně moje doky je nemocna tak tam byla jina,ani mi neudělala ultrazvuk tak musím počkat do příštího utery to jedu na scrining tak snad to bude dobry :wink:
31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Nano snažím se,ale teď už je to vážně dobrý!!!!Asi jsem to zakřikla,že mi není špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nojo ty jdeš v úterý a já si to pomastím ve středu :slight_smile: Jasně že to bude všechno dobrý :wink: ¨Já zase pořád chodím na záchod,asi mi ta děloha nějak moc tlačí na močák....to si asi ještě užiju!!!

Ifet a Evaav příště vám snad dají pomalejší start,aby vajka stačila dozrát....už budou vědět,co s vámi :slight_smile:
31. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
ifet,a u toho prvního IVF to dopadlo jak? omlouvám se,ale nějak nejsem v obraze. A jak si potom čekala dlouho na IVF mě řekli tři měsíce,ale pamatuji kamarádku tu vzali už za dva a to měla nepovedený ET
31. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Evaav u prvního jsme měli 2 embrya bez PK, ale test byl negativní...nevím čím to bylo, ale trochu to přikládám tomu, že jsem v té době měla fakt hnusnej kašel, tak že jsem nebyla úplně fit...možná to se na tom podepsala...na 2.IVF jsem šla za 3 měsíce...dělali nám mezitím ještě genetiku a imuno...
31. kvě 2010 v 15:25  • Odpověz
ahojte holciny... konecne doma! jdu si vas docist... tak mi nikam neutikejte :grinning: co je noveho?
31. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
ifet... jejda! tak to je mi MOC lito!!!
31. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
ahojky

ifet: to je mi moc lito :frowning2:

evik: ty koukej jen lezet at se z toho dostanes
31. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.