• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
no a ja se na to vzdycky tesim, kdyz jedu domu

a az se vratim tak za tydne musim mit jeste min nez ted, tak si to dovedes predstavit :cry:
15. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Holky ja tyhle veci taky zboznuju. Ale ja jsem se nejak navykla varit jednoduse a lehce, takze ja se vzdycky u mamky naprasknu a pokazde me pak pali zaha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misanda: ja lezu zase na recepty.cz na mimibazar chodim nakupovat, ale ze tam jsou recepty, to jsem netusila :astonished:
15. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
autor
cutce, no to je ale teda pech :frowning2: a co tady jako budeš dělat, když ne jíst??? ať jsou ti doktoři dodža!!! že jim vzkazuje Mišanda Převeliká :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
autor
borůvečko, tam je receptů jak nas...o :grinning: :grinning: a hlavně to tam komentujou a jsou to takový ty rychlý a výborný recepty pro maminky a tak...a já si to vžycky vytisknu a udělám a když nám to chutná, tak si to zařadíme do takovýho šanonu a vaříme to :grinning:
15. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
misi: to vis, ze budu zrat, a az prijedu tak budu drzet tu tvou dietu a jeste si to snizim :grinning: :grinning: :wink:

jsem si rikala, ze si cesky jidlo nencham brat od huby, ho MILUJUUUUU, uz se na nej mooooc tesim
15. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
cutce, no nic nesnižuj, to musíš dodržovat!!!! nebo přijedu a dostaneš :grinning:

já bych si zase dala čokoládovej Sticky toffee, nebo jak se to píše :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
misi: to je na me moooc sladky, ja radsi slanny, jako tady mi strasne moc chutnaji bramburky, ty nase jsou moc olejovy, ale tady jsou naprosto uzasny :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
a to jeste kdyz nekdo ma tady v praci narozeniny, tak se koupi ruzne dortiky a oslavenec jezdi po kanclu a nabizi :sweat_smile:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
cutce, já miluju octový Walkers, ale už dorazily i do ČR, tak se daj koupit i tady :wink:
15. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
jo Walkers ty mam na mysli, ja miluju ty normlni soleny :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
no holky ja tedy ulitavam na potravinach od mars&spencera. Ty tycinky, nachosy, sladke veci, treba cheesecake s jahodama, nebo dort s profiterolkama, je ja bych si je dala!!!
15. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
no vidis, vy ulitavate co tu mam ja a ja miluju to co mate vy

ono vzdycky co nemas doma tak chces :grinning:
15. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
cutce, tak já moc solený nemusim, a celkově brambůrky si jen tak nekoupim, mám na ně chuť jednou za měsíc..já jsem prostě totálně čokolááádoováááá :grinning:
15. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
borůvka a to je kupuješ přímo v MS???
15. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
ale jinak bych se český kuchyně za anglickou nevzdala :slight_smile:
tak to ja muzu jist sul i samotnou :sweat_smile:
misi: nevzdavej, ja jsem se taky nevzdala, ale knedliky uz nedelam, delavala, ale uz ne
15. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
misanda: jojo u nich v potravinach. Jo a pak tam maji takovou vybornou roladu, je takova jakoby pusinkova s oriskama a malinama nebo co to je. Je to zamrazeny, takze to maji v prazaku (to je logika), tak to doma zase soupnes do mrazaku a kdyz ma prijit navsteva a nestihnes nic uklohnit, tak to vyndas z mrazaku a akorat to nechas rozmrazit a je hotovo.

cutce: ja taky ulitavam spis na slanem, ale od te doby co mame cukrarnu, jsem si udelala zavislost na vetrnikach a to teda holky jedu..
15. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
ja bych se mohla ujist kremrolich :slight_smile: , mnamka
15. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
je holky ja uz se tak tesim doma. A najust se prezeru, co jedinyho se muze stat, ze nam o trochu posunou IVF.

ale domu zase neprijedu az pristi rok :sweat_smile: :angry:
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
borůvko, já takhle kupuju v kauflandu takový pusinky, zmražený...stojí to asi 40kaček..možná ani to ne...a vytáhneš, necháš rozmrazit a ono to má uvnitř šlehačku a chutná to jak větrníky!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

jako tohle je dobrý do toho mrazáku na nestíhačku, no.

já potřebuju asi nutně větší lecničku..mám vyhlídlou americkou, tak snad letos :grinning:
15. bře 2010 v 16:08  • Odpověz
autor
cutce, vždyť jdeš na IVF až se mnou, cca, ne ?? do tý doby v pohodě zhubneš!!! když na tom tak trvaj... :confused:
15. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
a můžeme hubnout spolu, až se vrátíš do UK!!!! a budeme se podporovat!!!
15. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
no ale mi az se vratime z Cech tak jdu k sestricce a to uz musim mit ty kila dole, a se vratim 19.4. a k sestricce jdu 26.4.
15. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
autor
cutce...tak jí to musíš vysvětlit, že ti má dát ještě aspoň 14dní čas, ne? pak to dolů dáš...ale jako za 8dní to vidim tak na 3kilča...??? cooo???
15. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
misanda: neverila jsem kolegyni, rikala jsem si hotovka, no to bude blaf, hele ale fakt to nekdy zkus, je to fakt super. Nejlepsi je dort, ted nevim, jak se jmenuje, ale neco belgickyho s profiterolkama - je to neco na zpusob harlekyna pohazeny slehackovejma kulickama - mozna jsou to ty pusinky, rpotoze tohle taky chutna jako vetrnik:slight_smile:)

jeee, holky vy s budete podporovat a co ja? to ja budu asi stimulovat... a kynout :confounded:
15. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
autor
borůvko, tak až pofrčíme do práglu, tak se stavim na Letňanech, tam myslím MS je...tak tam zajdu na žrádlo :grinning: a jak to vyjde třeba cenově???

jo a dobře ti tak, když budeš stimulovat bez nás :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
teeeeda, misando, ty me dneska zlobis :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukni po tom, kdyz tam budes. Maji dobre i ty klasicke veci, treba nachosy se salzou.
Ty brdo, ten mimibazar teda jede, tam je receptu, fiiha...
15. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
boruvko: ty hubnout nemusis, ja jo :grinning:
15. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
M&S je dost drahej ale nejkvalitnejsi :wink:
15. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.