• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahojky děvčata,Ifetko moc mě to mrzí,jinak Vás všechny moc moc zdravím,už by to chtělo nějaké pozitivní zprávičky.
Ještě kdyby se měl aspon člověk z čeho nabít pozitivní energii,jenže ono pořád chčije a chčije.
Jinak mě zítra čeká po dlouhé době kontrola,odběry a utz a už těhu průkajda,tak doufám,že je mimi v pořádku.
31. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím po práci
Eviku, koukej si dávat pozor na sebe, víš co nás stojí se dočkat toho kde si ted ty a ty nám takhle sedáváš po nocích venku, příště pěkně deku minimálne dvě a být pekne v teploučku
Ifet, taky to máš težký, ach jo....
31. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
myslim, ze pozitivni zpravy dneska prinese abig... ve stredu misanda.... a pak holky testovacky peci a cutce :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
a taky ty pampelisko, ty uz mas anglicaka :grinning:
31. kvě 2010 v 19:06  • Odpověz
Zazy tak zítra pěkné pokoukáníčko na mimíska a podej zprávy,hned jak to půjde!!!A fotečku samozřejmě :grinning:

Koubi no jsem kravajzna,ale už na to peču,nějaké vysedávání po večerech,a kor když je takhle hnusně.....dneska už si topím a je mi u radiátorku krásně :grinning:

Jinak soulasím s vámi,že by to chtělo zase nějaké pozitivní zprávy,takže se kočky snažte..... :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
souhlasím :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Hlásím, že přináším pozitivní zprávy !

Naše embryjka rozmražení zvládla na jedničku, dokonce s takovou pochvalou, že jsou jako "čerstvá"
Takže teď jen čekat, jak to ti mrňousci zvládnou. Testovat máme 11.6., což je relativně brzy, ne ? Minule jsem měla testovat až 16den po ET ....

Všem držím palce a posílám trochu pozitivně energii .....
31. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
abig..... SUPER!!! budeme uplne v napeti... co bude 11.6. :grinning: ale vidim to velmi ruzove!!! :wink:
31. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
abiq: tak ty uz je mas u sebe v brisku? tak to je parada :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Abig, bezva, drž se a odpočívej
31. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Abig tak držím vše co mám,aby se krásně přicucli a nepustili!!!!!A tentokrát věřím,že i ta kvalita bude hrát roli :wink: Takže je to jasný a ty jsi těhuleeeee :slight_smile: :slight_smile: 11.6.je skoro za dveřmi.....zase aspoň nějaká pozitivní zprávička!!!
31. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jojo, pozitivních zpráv není nikdy dost, jen tak dál holky
31. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, potřebovala bych krapet pozitivní energie. zřejmě nás také čeká IVF+ICSI a jsem z toho trochu nervózní.
31. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj Anulek, nebud nervózní, bud v pohode a tež se na to, že te čeká jen to hezký.
31. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
A kdy začínáš?
31. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Moc Vám děkuji :wink:
31. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, koukala jsem, že se zrušila diskuze - květen/červen 2010, tak jsem zavála sem ... jsem sice v tomto oboru nováček, ale čekám na mrchu a pak stimulka ... docela jsem ze všeho vyjukaná, co člověk musí podstoupit, aby mohl začít ... vidím, že tu někteří úspěšně čekají, tak mi to alespoň dodává sílu a víru, že se snad taky jednou mimi dočkám ... :wink:
31. kvě 2010 ve 23:47  • Odpověz
autor
ahoj holky,

ifetko, moc mě to mrzí. a vajucha se neoplodnily, nebo nedozrály????

jinak s těma carama je to asi všude stejný :slight_smile: . mě taky nedělali po nepovedeném pokusu utz a hp mám z roku 2008 :slight_smile: - ani nevim jestli je potřeba dělat novej? mě dělaj odběry jenom vždycky před IVF na nějaký hladiny hormonů...
1. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
abig, tfuj tfuj tfuj a hezké zakousnutí :slight_smile:. 11.6. bouchne mišanda s abig rychlý špunty :wink:
1. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
a zítra jde mišanda na kontrolu s folíčkama, tak držte ať tam jsou..začínám se fakt bát :frowning2:
1. čer 2010 v 08:41  • Odpověz
misanda,bude to dobré to přece nejde,abY se to tady trošku nepohnulo dopředu.
Já mám dnes taky nějakou depku pořád se stím nemůžu nějak srovnat,že nám to nevyšlo. I když jak tady vidím nejsem v tom sama,ale stejně mohla jsem mít bojovníčky v bříšku.Já vím,že mám malou,ale stejně nějak mi to nejde vyhodit z hlavy sakra :cry: Možná se pokusím taky zajít za jednou kartářkou můj brácha u ní byl a moc si jí chválil,měl taky dost psychické problémy a ona mu z toho dost pomohla tak uvidím.Jsem asi blázen,ale musím něco dělat. Třeba mi řekne jestli bude vhodná doba na další pokus třeba mi dá nějakou naději.
1. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Míšando ahojky,na zítřek držím palečky,a neboj bude jich tam jak naseto,po té dardě co pícháš :sunglasses:

Abig plivu těhu bacili ať se mimísci pěkně hnízdí :wink:
1. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojda holky:o)
abig tak hezky hlaď pupíka a tfuj tfuj aby se krásně mimískové zahryzávali :wink:
misando: bude tam vajuch habaděj a krásnejch :wink:
Cítím, že se to tu zase rozjede s dálnicema :grinning:
Jinak já byla včera u své doktorky a vše je jak má být. Srdíčkou tlouklo krásně :slight_smile: Tak jsem ráda :slight_smile: Přidávám fotečku:o)
1. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Krásné ránko kočky :slight_smile:
představte si,že jsem před chvílí vylezla z pelechu....to jsem hanba!!!!!Vstávala jsem ve 4.30 s manžílkem a pak ještě hupky do pelechu a takhle to dopadlo :grinning:

Mišo neboj se vlka nic,zítra budeš koukat,kolik kusanců ti najdou :wink:

Evaav taky jsem jeden čas přemýšlela o kartářce,jestli mi řekne,že ještě budeme mít mimčo,popř,dvě,ale nakonec jsem to vzdala a nechala to osudu :slight_smile: Ale nutkání bylo fakt veliký......Zkus zahnat ty chmurný myšlenky,však bude líp a Verča ti v tom určitě pomůže :slight_smile:

Bora tak vítej u nás :slight_smile: A že jsi nováček vůbec nevadí,však my tě tady zasvětíme do všeho,když budeš potřebovat...jsme přeci na jedné lodi :sweat_smile: :sweat_smile:

Venku je opět parádní počásko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Misando dvě byly na prd, dvě nazralý a dvě zdralý a ty se pomocí ISCI neoplodnily...ale je mi to nějaký podezřelý...zítra ti držím palce...
1. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Salop,tak to jdu hned okouknout novou fotečku :grinning: To je skvělý,že je vše v pořádku....taky si myslím,že jsou na obzoru pozitivní zprávy :slight_smile:

Dado jak žiješ?Dlouho jsi tady nebyla....už to máš celkem za pár koukám :wink: Jak se vede mimískovi???
1. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
dobre ranko,

salopa: krasna fotecka :wink:

misando: neboj budes jich tam mit jak mraky, ze nebudou vedet, ktery vybrat :wink:
1. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Salop krásný prcíček,už jsem ho viděla..... :slight_smile: Já ho uvidím až příští týden ve středu...to je doba :angry: Jedeme na prvotrimestrální screening),jsem na to zvědavá,nejradši už bych věděla,co to bude :grinning: :grinning: Mám nakupovací mánii,ale zatím vyčkávám,jestli modré nebo růžové :slight_smile:

Ifet taky je mi divné,že se vůbec neoplodnily díky ICSI....však ti to snad vysvětlí!!!
1. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
ahojky cutce:o)
eviku: je to děsný to čekání, co :slight_smile: Já si teď taky počkám. Na kontrolu jdu až za měsíc a na screening až tejden po kontrole u doktorky. To už bude obr za tu dobu :grinning: Taky jsem zvědavka zvědavá :slight_smile: Ale zatím ankupovací mánie nejni. Jen nakukuju :slight_smile: Ale ono je to asi tím,že člověk neví co to bude a po čem se tak koukat :slight_smile: Ale tobě už to utíká rychle :slight_smile: Kam jdeš na screening?
1. čer 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahoj Evi no,jo máme to opravdu za pár,teď jsem zrovna psala holkám,že pořád není vybraný kočárek,opravdu nevíme do čeho půjdeme a porod se kvapem blíží!!!! :wink:

Salopko : mimísek se nádherný,to jsou ty nejkrásnější fotky na světě,viď?
1. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.