• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cutce, snaaaad...v 9:45 na mě povinně myslete!!! já nevim kdy se pak dostanu k pc!
1. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
misando: no pokud chces abychom na tebe mysleli, tak musis hned taky hlasit :grinning: :grinning: :grinning:

nene, delam si prcku, budu na tebe myslet, zrovna pojedu do prace :wink:
1. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
misanda... jasna paka!!! 9:45 :wink: tam jich bude!
1. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
autor
já si pak jdu ještě vyzvednout od kamarádky jeden gonal :slight_smile: a pak budu vařit :slight_smile: a pak teprve načíhnu sem :slight_smile:

pampi, no abych nebyla překvapená, tady trpim a pak tam budou dva!!!!
1. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
ne nebudou. to oni rostou a je jich tam vic! uvidis :wink:

no nic holciny jdu do vany a s knizkou do pelechu... v brne je kosa jak na motorce bez helmy :frowning2:
1. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
Holky, tak to si me muzete rovnou pribrat, jdu taky v 9.45...

Misuch, s tvoji davkou, to je jasny, ze te to musi bolet.... me uz tak tri dny pobolivaji vajecniky docela dost, tak jsem se bala, jestli uz folici nerupli a vajucha neuplavaly.... ja si totiz vzdycky lupnu vsechno, co v te ampuli je, takze jsem si svepomoci mirne zvysila davku (cca na 275 IU), tak jsem chytla nerva... ale dobry jsou tam... jo a prostredek me taky poboliva jako na ms... a to mam sliznici teprve 7,5mm... tak jsem zvedava na miry zitra... jdu na ko k jinymu panu dr., tak me zajima, kolik tam toho napocita... :wink:
1. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
pampi, my tu taky máme kosu jak blásen!!! :zipper_mouth:

a co čteš? :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
holky a to si tak muzete zvysit davku?
1. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
cabal, ale máš krásnej výsledek, fakt!! a ty máš každej den furt stejnou dávku? mě bolí celej spodek jak na ms, cejtim i vaječníky...
1. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
autor
pampi, já si nic nezvyšuju :sweat_smile:
docetla jsem tedka Bokovku - vyyyyyyborny! doporucuji ti... teda pokud jsi necetla (vim, ze jsi taky ctenarka) a tedka ctu od Grishama - Partner a to ma teda taky stavu... co ctes ty?
misando ja vim :wink: ... to bylo spis na cabalku a obecny dotaz
1. čer 2010 v 17:43  • Odpověz
pampel... mne muj osetrujici lekar puvodne predepsal 250 iu a kdyz jsem pak sla na zahajeni, tak mi jiny pan doktor to snizil na 225, ze maji flasticky po 900 iu, aby to prej slo delit... jenze ono to je v ty flasticce vzdycky vic, tak ja si mirne zvysila davku, no prece jim to tam nenecham, ze jo... :wink: No a ukazalo se, ze to byla dobra volba, s mirne vyssi davkou jsem na prumernem vysledku... takze kdybych pichala min, mela bych zase pet foliku jako posledne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
pampi, já jsem teď dočetla Kinga a Řeku bohů a teď čtu od Meyerový Hostitele, ale moc mě to zatim neba...

bokovka...was ist das? :slight_smile:
Hele, s tim zvysovanim, ja to nacetla u jedny zkuseny "fetky" tady na konovi, tak jsem se ridila jejim prikladem a vyslo tooo....

Misu posledne jsem mela prvni ctyri dny vyssi davku a pak nizsi.... ted mam ofiko furt 225 IU... a ty?
1. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
cabal, jasně...přece jim to tam nenecháš :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem teda začínala snad na 335 nebo tak nějak je ta dávka...
hostitele jsem si taky koupila a taky se na to chystam.
autor
já měla dva dny 330, pak jsem měla tři dny 300 a teď mám 262.5
cabalko a to je tvoje kolikate IVF?
1. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
misu... no jo, ty mas mega mnozstvi... kam se na tebe hrabu... ja si rikala (to vite, alibi), ze jsem mela mit 250IU a ze jsem to teda "ve skutecnosti" zvysila jenom o 25 IU a ze to je tak malo, ze je to prd... tak asi tak. :dizzy_face:

Akorat ted picham uz i Cetrotide a vcera jsem mela nejakou alergii nebo kyho slaka, cervenej flek jak brno, horke tvrdej, jak kdyz vas bodne vosa nebo neco... anebo to bylo tim vzduchem.... ja si to pichala jeste v CARu pod dohledem sestricky a byla tam bublina, tak jsem protestovala, ale sestra rekla, ze do podkozi to nevadi... no a pak takovej hnus... dneska uz jsem nic nemela, jen jsem si dala pozor na tu bublu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
Pampelko, druhe IVF... po prvnim byly //, ale prisli jsme o to. :frowning2:
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted to klapne az do konce!
1. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
Misu, to bude v poho.... v ty prvni dny je to na probuzeni co nejvetsiho mnozstvi foliku, proto se casto picha vic, pak uz je to jen na dozrani rozjetych sampionu, proto muze byt min... ja posledne mela malo foliku a malejch, protoze mi taky snizovali davku, pak mi ji ale po kontrole zvedli a folici dorostly... ale z deseti bylo vajucho jenom v peti... ale to nebudu tvuj pripad, ja mela davky 225 prvni ctyri dny a pak uz jen 150.
1. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
cabal, druhý pokus je vždycky lepší, nebooj :slight_smile:

hlavní teď je, že máš dost folíčků :wink:
no ja jsem na sebe zvedava... to bude teda... je pravda ze manzovi pichnu injekci bez mrknuti... ale sobe nevim nevim nevim :sweat_smile:
cabalkova: to musela byt nejaka p ta sestra :astonished:
pampel.... dooooufam!!! :slight_smile: Nebo hlavne kdyby byli zmrzlici... ja si ted predstavuju, ze by bylo tak 18 foliku, z toho aspon 10 vajec a z toho aspon 6 embryjek... to bychom meli na tri pokusy a to uz by kurna vyjit melo!!!
1. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
no ten nas doktor rikal, ze prvni pokus nevi jak bude ta zenska reagovat, tak davaji davky nizsi... tak jsem zvedava! druhej uz vedi co a jak... a je urcite uspesnejsi :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
tak ja padim domu kocky.
apapa
1. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.