• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
cabal, se máš...já se zmrzlinama u nás stále nepočítám...s mojí diagnozou :frowning2:
1. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
to klapne! uvidis :wink:
1. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Jo, ja si rikala, ze ta sestra asi nemela svuj den... jindy byva mila, tentokrat byla jako osina v p..... no co, uz to nejak dopicham...

Holky, mam dotaz, kdo jste mely na vyvolani ovu Ovitrelle, je to taky do podkozi nebo do svalu? Mela bych pichat asi ve ct a to jdu na nejakou sluzebni akci, tak se mi nechce honit pohotovost s Pegnylem, ale chtela bych naseho dr ukecat, aby mi napsal ovitrelle, ze bych to snad zvladla dobnout sama...
1. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
mne po clostilbegytu vyrostly dve vajucha na jednom vajecniku :sweat_smile: taky nevim, jestli je to moc nebo malo..... ?
1. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
pampel... moooc!! To budes reagovat super!
1. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
cabal... tak to VUBEC NEVIM!
Misu, myslis kvuli ty endometrioze, jako ze nebude dost vajuch, nebo to nejde v jinym cyklu kvuli rustu ty sliznice? Promin, ja se v tom nevyznam...
pampe... hele, mne po clostilu narostli jedno a az kolem 20. dne.... a podivej, jaka jsem ted uspesna slepice.... :dizzy_face:
1. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
cabal treba budou zmrzlinky! moc bych ti to prala!
1. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
autor
cabal, sliznici budu mít určitě luxusní, mám vždycky 15mm tak nějak...ale jde o kvalitu vajuch...aby se vůbec oplodnily atd...
1. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
cabal diky... to jsi me uklidnila :wink: ja si zatim vubec nedovedu predstavit, jakej je to napor na psychiku.... uz od zacatku clovek resi, jestli je jich dost, jestli je dost vysoka davka, jak asi narostou, kolik jich bude, jestli budou vajucha, kolik se jich oplodni, jaka stadia, jestli zmrzlinky, kolik si jich dat, jsem tehotna, udrzi se to.... a tak to vali az do porodu.... a dal uz ani nedomyslet :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
misando. TO PUJDE UVIDIS! jednou to mrchu blaznivou endosku musi misanda porazit! :wink:
1. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
pampi, jj...radši nemyslet :grinning:
1. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Misu.... urcite.... a nepujdete teda do ICSI??
1. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
holky, já valim natáhnout břuch... :slight_smile:
autor
cabal, my máme jenom icsi :wink:
baaaaaaaaaaaaaj misando! a zitra...... bude to tam a hodne jich tam bude :wink:
ja valim do te vany... kde jsem mela uz pul hodiny byt :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
pampi, mě jich stačí tak 12 a budu spokojená :slight_smile:
autor
mazej do vany...seš hrozně ukecaná :grinning:
Jo, je to maso, hlavne clovek si rika, hlavne najit //... a pak zjistis (ja uz dvakrat), ze ani tehdy neni vyhrano... no, netesim se, jak se budu klepat... pak si reknes, hlavne aby byla dutinka, pak hlavne aby bylo srdicko, pak aby byla genetika ok, pak tripple testy, plodovka, pak aby se to narodilo ok... no a pak uz furt neco do konce zivota. :sweat_smile:
Misu, tak si pekne odpocin a zadny takovy kravinky jako ja, ja noc pred prvni KO vubec nespala... zitra uz se tesim.... a myslim, ze jich tam krasnych 12 urcite budes mit!!! :wink:
1. čer 2010 v 18:01  • Odpověz
Tak holky zítra v 9.45h na vás myslím
vy jste teda povídalky :grinning:
1. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Já se taky přidávám a slibuji,že zítra držím palce na super zprávy :slight_smile: Já jedu zítra taky k dr.,ale kvůli křečovkám na internu,aby mi napsali těhupunčošky :unamused: Stejně je nosit asi nebudu,já je prostě nesnesu a kor přes léto,jestli bude teplo,tak bych byla spařená jak jetel.Možná od podzimu..... :confused:
Jo a vyklubal se mi pěknej opárek na hubičce a to je taky pěkně nepříjemný :frowning2:
1. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj holky,
kdo zítra jdete na kontrolu moc držím palečky :slight_smile:
ja byla dnes u dr na kontrole Hcg bylo po minulém odběru na 0 hurá :slight_smile: takže byla odeslána žádost na pojištovnu a příští cyklus bude stimulka kontrolu mam 25 to už budu mít i výsledky z imunologie, v papírech mam doporučení na icsi a LP - ale to nevim co je,
chtěla jsme začít už tenhle měsíc ale po tech problemech co byli my dr doporučil ještě měsíc počkat
1. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
Cibi ahojky,tak přece jen do toho půjdeš před dovolenou???Říkala jsi,že jedete v červenci?Jinak co je LP netuším,nemůže to být laparoskopie....
1. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Abig - 29 - čekání na KET (3 ET) - KET 31.5.2010
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Atlaselka 31- 2.IVF,ET 15.5.,27.5.MS,test negativní, KET ?
cabalkova - OPU 4-5.6.
Ifet 28 - 2.IVF podruhé...někdy v září

Čekatelky na //:
cutce - IUI 21.5. - test 5.6.
Pecicka- ET 23.5. - test 7.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)

1. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj Cabal,tak to jsme na tom úplně stejne, já mela první ivf taky úspěšné, ale po šesti týdnech jsme o to také příšli, tak si te budu brát jako příklad až vám to napodruhé vyjde. A jakou jsi mela dobu mezi dvema ivf?
1. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Misando, také držím palečky až je jich tam zítra mega moc.
A Cabal ty jdeš taky tak ti přeju to samé
1. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
Ahojky kočeny
Zítra na Vás budu myslet,at kontroly dopadnou dobře
I na Vás testitelky myslím,at už konečně rozšíříte řady.
A zdravím samo i těhulky a ostatní děvčata.
Mě je dneska snad nejhůř z celého těhu.A nejde se vyzvracet,hrozný.Jinak k těm kontrolám tak na mě před 3 dny byla taky kontrola,nevím,proč choděj na těhulky.
JInak jsem měla kontrolu,mimi je v pořádku,jsme 10+4,mimi má 3,75,bez nožiček,to by bylo více.Srdíčko tluče jako o závod,takže jsem ráda,že je vše v poho
Abig super,házím ten největší těhu kemrouš,tak pořádně chytej.
1. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.