• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 

Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červen/červenec
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Atlaselka 31- 2.IVF,ET 15.5.,27.5.MS,test negativní, KET ?
cabalkova - OPU 4-5.6.
Ifet 28 - 2.IVF podruhé...někdy v září

Čekatelky na //:
cutce - IUI 21.5. - test 5.6.
Pecicka- ET 23.5. - test 7.6.
Abig - KET 31.5. - test 11.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek)

1. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
No sláva Abig, že ses taky zařadila o krůček dál.
zazy drž se,t o je ten začátek, to musíš přečkat a bude líp
1. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Přišla jsem jen popřát dobrou noc a všem co zítra něco mají tak TFUJ TFUJ TFUj a brzo dejte vědět :wink:
myslím, že misanda a cabi něco psala :slight_smile: a ostatní jestli ano, tak taky.držím pěstičky
1. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj eviku no uvidíme jak to vyjde ted čekam na mrchu kdyz nedorazí do týdne tak si mam zase dojit pro injekci takže když to nestihnem tak to necháme az na srpen no je to celkem uz jedno a léto stejne nemá být nic moc takže když to vyjde pred dovčou tak si tam aspon orazim a budem chodit na procházky a na laparce tý sem byla ta je ok a tu napsal dolu do papíru
1. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Boruvkova - 31 - čekání na 3.IVF - červenec
Koubovkva - 25 - čekání na 2 IVF - čevenec/srpen
Evaav- čekání 2 IVF-květen
cibka 29 čekání na 2 ivf - červenec /srpen
misanda - čekání na 2.IVF - start dlouhého protokolu snad 13.5.
Lumpajda 29 čekání na 2.IVF červen/červenec
misi.21-23-15.4 2010ET----TT 4.5 NEGATIVNÍ--2.IVF-podzim 2010
Albi - 1. IVF leden, 2. IVF duben -neúspěšné
Atlaselka 31- 2.IVF,ET 15.5.,27.5.MS,test negativní, KET ?
cabalkova - OPU 4-5.6.
Ifet 28 - 2.IVF podruhé...někdy v září

Čekatelky na //:
cutce - IUI 21.5. - test 5.6.
Pecicka- ET 23.5. - test 7.6.
Abig - KET 31.5. - test 11.6.

Těhulky:
Evik73 13.4.potvrzeno těhu z krve (1 bobísek)
Nana76 14.4 potvrzeno těhu z krve(1bobísek)
Zazy32 20.4 potvrzeno těhu z krve
Janefa 28 26.4. potvrzeno těhu z krve
salopa 24.5. potvrzeno těhu na UTZ (1 kulíšek
1. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
no jinak mi nabízel jestli nechceme iui ale ze je tam malá pravděpodobnost ale že mi to prý nabídnout musí ze jsou i zenský který otehotněly
1. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
Koubo... jeste reakce na tvuj vcerejsi dotaz, prvni IVF (dlouhy protokol) jsme startovali 23.12.2009, druhe IVF jsem zahajovala (kratky protokol) 25.5.2010, takze rozdil v podstate pet mesicu... Doporucuje se mezi pokusy aspon dve ms, tak to bylo, jen se mi cyklus trochu protahnul, takze proto to zdrzeni. U prvniho IVF jsem nereagovala dobre na stimulaci, takze bylo malo vajuch (5) a z toho jen dve embryjka, tim padem zadni mrazacci... tak moc doufam, ze tentokrat nejaci budou a ze se to behem ET nebo KET proste uz povede. :slight_smile:

Za hodku startuju do Prahy na KO, k jinemu panu dr. nez v pondeli, tak jsem zvedava, jak mi to tam napocita a nameri.

Jinak misu, dneska me zacaly kvalitne bolet kozenky, tak to jen pridavam jako dalsi priznak... fakt maso... uz aby bylo OPU a mela jsem pokoj... :wink:
2. čer 2010 v 06:53  • Odpověz
ahoj sluníčka :slight_smile:
misando, držím všechno co mám, a všem co dnes něco mají, tak taky, holky moje HODNĚ ŠTĚSTÍ :slight_smile:
2. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko

tak holky dneska tfuj tfuj tfuj at vse dobre dopadne

cabalkova: me boli aj po OPU :sweat_smile:
2. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
Kocenky, tak drzene palecky pomohly, nejvetsi folik uz ma 18 mm, pan doktor jich potvrdil kolem 20 a v sobotu v devet jdeme na to!!!! Ja se tesim jak mala. Nikdy by me nenapadlo, ze budu mit z mucankovani jehlou a z narkozy takovou radost!!

Misu, tak jak jsi na tom ty???

Pekny den vsem!!!
2. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
cabi: mno supeeerr..jsi prvotřídní kvočna :slight_smile: tak na sobotu držíme pěstičky :wink: a pak už jen mimísci a // a je tooo :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
cabalkova: no to je paradni zpravicka. Teda to musis byt na sebe pysna 20 foliku a tak velky :wink: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
salopko-zdravím:slight_smile:
cabalko-super, ted už to půjde samo
kdepak je dneska Evik a Misando, už jsem celá napnutá, jak jsi dopadla?
2. čer 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj, nesu spatnou zpravu. vcera jsem byla na punkci mela jsem 12 vajicek, pry krasnych vsechny stejne velke, no proste zarucena kvalita. Byla jsem stastna. Spermio pry nebylo nejlepsi nabidli nam ICSI, s tim jsme pocitali, pac jsme vedeli ze s tim ma muz problemy. Dnes rano mi volali. Zadne se neoplodnilo. Mluvila jsem primo s embryologem, pry hledal pres hodinu spermie nakonec vsech 12 vajicek oplodnil sice nepohyblivymi ale zivymi spermiemi. Sakra, rikam si proc kdyz videli ze je to na pytel proc aspon nektera vajicka nezamrazili. Takhle je vse v cudu. Proste konec na prd. Vubec me nenapadlo ze se proste nic nechyti. Minule evaav tez psala ze se nic neoplodnilo a myslim ze i Ifet, je to snad nejaky znameni? Nejhorsi je ze mi dr. rekla ze je zbytecny dalsi pokus kdyz neni cim oplodnovat a ze oproti minule se muzuv spermiogram rapidne zhorsil. pritom bral vitaminy a vsechno mozne. No, takovouhle tafku jsem necekala......
2. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
topino-to je ale opravdu smůla, ach jo :frowning2: je mi to líto
2. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
topi: to je mi vazne lito :confounded:
2. čer 2010 ve 12:41  • Odpověz
ja musim rict, ze nam nabidli IVF protoze v minulosti manzel uz byla na IVF se svou exmanzelkou a mel sptany spermie, ale bylo to tim,z e nebyl stastny a chlastal dost a kouril cigarety.

ted co je se mnou je stastnejsi, uz nepije, jen prez vikend a kouri, ale jen doutniky a ne v takovem mnozstvi a spermie ma na jednicku.

a to jsou testy s rozdilem 8 let.

ja bych rekla, ze zij jak chces, ale v pohode a stastne
2. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Prave muz kouri, hucela jsem do nej horem dolem.... neprestal. Ted sme dostali za to tuhle zpravu...Rano mi rikal ze prestane kourit, ale ted je mi to k prdu. V pondeli jdeme na konzultaci, no nevim co nam tam budou rikat ze manzel je total neplodny? Tomu ICSI jsem desne verila. Ted se budu bat do dalsiho pokusu ze to zkonci zase fiaskem. a navic to budeme muset asi vsechno zaplatit ze jo i kdyz se nic neoplodnilo...
2. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz
Topi mohou ti to stopnout kdyz nedoslo k transferu, mas na to jednou narok. a pak ti stale zbyvaji tri pokusy .
2. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
ahoj holky,

takže pravá strana 5folíků 18-20mm
levá strana 5folíků 13-16mm
sliznice 12mm

:rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
topi.... to me moooc mrzi.... ono to mrazeni vajicek asi neni tak jednoduche, vim, ze u nas se to moc nedela, protoze to poradne neumeji, nevim proc, ale umi zmrazit spis embryjka, nez vajicka... to je blby... tak co budete delat dal??

Peci.... ja jsem stastna jak blecha, protoze pri prvnim ivf to byla mizerie, pri prvni kontrole to dokonce vypadalo, ze zadny ivf nebude, tak jsem ted mnohem klidnejsi a spokojenejsi a mam pocit, ze ty sance jsou podstatne lepsi... tak uz se tesim, az budou vajucha venku a cudlici pujdou k mamince, budeme mit prodlouzenou kultivaci, tak cekam ET v utery.
2. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
autor
cabal super výsledek, gratuluju..já jdu v pondělí a už teď z toho mám nerva :frowning2:
2. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
misanda: co jsi nastvana, 10 foliku je dobrejch a jsou krasne velci a jeste urco dorostou.

topino: kourenim to urco neni.

Muz delal testy, kdyz prestal kourit a byly totalne na dve veci, ted kouri a je v pohode a spermie jsou perfektni
2. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
to doufám, že ještě na tý levý straně dorostou. já se bojim, že prostě zase budou prázdný jako minule...to je u mě riziko, no :frowning2:
2. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
misu, tak to je dobra zprava ne, dohromady deset cudliku.... proc ten smajlik? A sliznice, teda super vysoka... to se jim tam bude zabydlovat.... nebo co rikali dr.?? Kdy pujdes na opu?
2. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
misando: tak je jedno kolik mas foliku, hlavne aby tam byly vajicka, takze z tech 10 foliku muzes mit 10 vajicek :wink: Nenervuj se zbytecne, nevis kolik jich nakonec budes mit :wink:
2. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
misu, dekuju za gratulaci, ja jsem z toho cela Blazena. :slight_smile:

Ja mela posledne taky pulku foliku prazdnejch, tak s tim pocitam tentokrat taky... meli jsme minule 10 foliku, z toho 5 vajec a z toho 2 embryjka...
2. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
cabal, jdu v pondělí. mudra řikala, že nikdy nenastimuluju 20vajec...no uvidíme. ale jsem z toho taková přešlá no...navíc mě bolí to břicho...což mě minule nebolelo a měla jsem jenom o dva míň
2. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
autor
cutce, díky endošce mít deset vajec určitě nebudu. endoška právě způsobuje to, že ti udělá folíky, ale jsou prázdný...
2. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jo, misu, cutce ma pravdu, nervy stranou, hlavne pohoda, klidek, tabacek a vajucha budou, ja tomu verim!!
2. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.