• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
misu... me zase silene boli kozy (pardon za ten vyraz, ale neda se to jinak rict)... a to jeste mivam po HCG migrenu, takze si zitra lupnu 10000 jednotek a budu mit zas hlavu jak skopek... uvidis, ze tam to spravny vajucho-embryjko bude... nepanikar, vzdyt staci prece jedno jediny spravny a je vyhrano!!
2. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
cabal, a já si dávám pregnyl v sobotu, a v sobotu máme svatbu v rodině...to bude teda bájo, asi zůstanu pak rovnou doma :frowning2:
2. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
misanda: no dobre tak jich nebude 10 vajicek, ale jen 9 :wink: , urco budes mit vajicka i kdyby 2 krasny embryjka, z toho se da krasne otehotnet jak jsem tu uz slysela :wink:
2. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Zdarec holky,

Misando ja jsem truhla, ja myslela, ze jsi sla dneska. Tak ja cekam na zpravy a ono nic.
2. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
misando: proc? Co ti dela pregnyl? me akorat ted taky strasne boli prsa a to jsem ho brala 29.5.
autor
holky, já doufám, že jich tam bude aspoň pět, ale podle toho prvního IVFka se bojim, že ani to nebude :frowning2:

každopádně na třetí pokus chci jít jinam...
autor
ahoj llásko boje borůvkatá :slight_smile: dneska byla mišanda na kontrole :slight_smile:

2. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
cutce, z pregnylu mi bývá blbě, motá se mi hlava...
2. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
misu, a do kteryho CARu chodis??
2. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
autor
cabal, do pronatalu v pze, ale měla jsem teď rande s kamarádkou a ta chodí do Teplic, je to spíš takový rodinný (taky Pronatal), ale co mi řikala, tak ten přístup je prostě úplně jinej...
2. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
Misi tak to jsem rada, ze nejsem uplne blba. Takze co na te kontrole?
Hele, nehadej, kolik budes mit vajec, akorat se stresujes a nicemu tim nepomuzes, fakt. Mas neschopenku, tak si ji uzij a i kdyz je to tezky (sama vis, ze radim, ale jsem stejna) res to, az to nastane :wink:
A ja si myslim, ze to dopadne tak jak ma, cili dobre :wink:

Jinak k tomu pregnylu - jen se na tu svatbu klidne vrat, aspon zapadnes. Tam se bude motat v tu dobu asi vic lidi ne? :grinning:
2. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
autor
borůvko,

pravá strana 5folíků 18-20mm
levá strana 5folíků 13-16mm
sliznice 12mm

no uvidíme v pondělí...
2. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
ja nevim co budeme delat dal. Embryolog nam rikal ze je tu jsou dve moznosti a ze je divne ze nam ani jednu nenabidli. a) ze manzel bude chodit prispivat a oni vzdy vyberou , tedy pokud budou zive, a zamrazi. b) jit na operaci kde spermie vezmou z varlat. a zase zamrazi. Kazdopadne mi druhy pokus nedoporucuje dokud se neuvidi jak na tom ty spermie jsou. Muz byl na spermiu v lednu a breznu, mel jich malo ale pry to staci na ICSI a ted ze tam pry mel mrtve a nepohyblive. Takze muze uz jsem objednala k urologovi a v pondeli jdeme na klasickou konzultaci kde nam to dr. jeste vysvetli. Vsechno jsem meli v poradku genetiku, imuno, horm. profil. Vcera rikali ze se urcite neco oplodni,este rikali ze urco budou mrazacky. No nic jsem z toho spatna navic ted vubec nevim co mam delat jen sedim a cumim jeste jsem od rana ani nejedla. Zitra pujdu do prace tak snad se nejak zajedu ostatne co zbyva. Jenze pristi tyden mam narozky, to jsem dostala hezky darek_((( Prominte za tu moji negaci, ale ja byla do rana tak dobre naladena. Prislo mi ze jsem vse davala totalne bez nervu a emoci a stejne to bylo k nicemu. Takze dle meho, psychika v tom roli proste nehraje....
2. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
jo Misando ja mela 12 folikolu a bylo z toho 12 vajicek a stejne sly do kose pac je nemel kdo oplodnit:frowning2:((((
2. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
topino, to je mi hrozně líto :frowning2: já jsem dneska četla ráno o tom, jak to berou z těch nadvarlat, nebo co to tam je. tak si myslim, že to neni špatný řešení...no uvidíte.

jinak já budu taky asi v pédelce, pač si mám pak volat na výsledky krve HCG (jestli to dotáhneme tak daleko) 28.6. a to máme dvouletý výročí od svatby... :pensive:
2. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz
holčenyyy...odhoďte smutek..vše bude dobrý.
topino, je mi to moc líto, ale určitě najdete vhodné řešení jak dosáhnout oplodnění vajíček a mimísků v bříšku :wink: uvidíš, že udělají maximum, aby vám pomohli.
misando, ty jedna..dostaneš na prďku. nesejčkuj. já cejtím, že tentokrát vajuch bude dost.a žádný příště nebude.drž se :wink:
2. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
Misando, dostanes za usi, cekam zpravu do IP, jsem cela napjata a ty tady takhle pekne drbes :angry: :wink:
Prijde mi to super vysledek :wink:

Topino, to je mi lito, neda se na to moc rict. My jsme meli spatne spermio, ale nejaky tam byli, stejne pro sichr nam doporucili jeste nekolik dni pred transferem odber a co pujde zamrazit prave, abychom neco meli. Tak to mi prijde celkem dobry, mit radeji neco v zasobe.
Neklesej na mysli. My uz jsme tady zazili hodne neuspechu, zni to blbe, ale ted se to zda neresitelne, ale nejake reseni vzdycky je :wink:
topinko: jo je to naprd, vse vypada skvele a pak takova rana :frowning2:

misando: ty neblbni
dekuju holky moc, uplne me tady tecou slzy jako hrachy. Verim ze nam pomuzou asi si potrebuju trosku zadepkarit. porad si rikam ze treba zavolaji ze se spletli. Tezko tomu uverit. Ctu vas dlouho a vim cim ste si musely projit. jste kabrnaci:slight_smile:
2. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
topi, a to byl první pokus???
2. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
topino: jen si poplakej, aspon se ti uvolni. Ale jak rikaji holky neni to spatny napad, aby tam manzel chodil v prubehu a oni vybirali jen to nej :wink:
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
jojo, prvni pokus, v duchu jsem si rikala ze posledni, ale to asi tady vsichni.
Ty brdo ted jsem koukala na tu metodu MESA/TESA ze stoji 10.000,- uuuiiiiii ale co, kez by to pomohlo.... Treba pomuze ze muz bude dochazet a oni budou hledat a mrazit. Nejhorsi je to ze kdyz na to pujdu podruhe tak se to zase nemusi oplodnit, to budu mit teprv nervy...No, je to boj
2. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz
Nazdárek kočky :slight_smile:
dneska jsem byla na té interně kvůli punčoškám,tak ještě musím do ZP,dát tam reviznímu ten papír,jestli mi to schválí....to je pakárna!!!!Stejně je nesnesu,tak nevím,co zbytečně lítám :unamused:

Mišo neříkala si,že jsi pozitivně naladěná????Tak v tom pokračuj,budou vajka a parádní!!!!!!Moc ti to přeju :slight_smile:

Topi je mi to moc líto,ale nevěš hlavu,určitě se najde řešení a něco s dr.vymyslíte.....dnes dokážou zázraky!!!!Teď to hodně bolí,ale přejde to a začnete znovu.. :slight_smile:

Cabalkova to je krásný výsledek,určitě budou i mrazíci na pozdější sourozence :sweat_smile:

Zdravím i všechny ostatní kolegyně :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
Topi dosti chlapíkům se spermoši zlepšili po nějakých vitamínech,tak zkus popátrat na netu a určitě něco najdeš :wink:
2. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz
Topi, anebo vyzkousej cinskou medicinu, mam osvedceneho a vyzkouseneho pana doktora (Cecha), mrkni na www.patentnimedicina.cz
2. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
evik73: bral toho spoustu zinek, mecu, selen, vitamin E, kys. listovou, taky si musel chladit kulky aby se ty potvurky zrychlili a efekt je ze je zabil. Vcera pri odberu pry nebyla zadna ziva... V pondeli budeme vedet vice, zatim mi to hlava nebere....
2. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jejda ja mam fakt smulu najela jsem na ty stranky co mi doporucila cabalkova zarvalo to na me ze jsem si do pocitace pritahla trojskyho kone. ty vado co jsem komu udelala, fakt
2. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
topi.... sorry, ale mne ty stranky funguji normal, promin, netusila jsem, ze s nima muze byt problem.... :frowning2:
2. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
se neomlouvej, za to nemuzes mam nainstalovany asi nejaky strary antivir....
2. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz
Topino tak koukám,že už manžel zobal kde co :unamused: Sakra,tak už nevím,ale s tím kouřením......můj starouš nekouřil 6 let a loni v létě zase začal,pořád jsem do něj hustila,ať toho nechá,ale asi po těch letech velkej absťák,ale naštěstí spermoše ukázkový......a to je řidič z povolání,takže taky nic moc :rolling_eyes: Určitě to dobře dopadne :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.