• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJTE...... co je to tady za pozitivni nalada??? :frowning2:

misando.... souhlasim s boruvkou... res situaci az nastane... nic nepredvidej... s endoskou se to neda predvidat. zbytecne te to stresuje! proste holka ver tomu :wink: jednou to prece musi vyjit, ne?

topino... kocko, tak to je mi MOC LITO!!! ale je fakt, ze jsem se s manzou minule, kdyz jsme byli v CARu domluvila, ze si take nechame zamrazit, protoze tedka ma "jakš takž" vysledky spermio a nevim, jesti se mu to nebude taky zhorsovit. dokonce nam to i doktor doporucoval.... slysela jsem, ze se ta mesa/tese dela a je tady i na konikovi diskuse, tak mrkni tam :wink:

evi.... moje kamoska s tim mela taky problemy, ale cucela jsem, jaky jsou ty puncochy tedka hezky!!!

cabalko..... NO SUPER! GRATULACE.... ty slepicko :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
ja blbec... prej pozitivni nalada.... :grinning: chtela jsem napsat negativni :frowning2: a divejte, jakej jsem magor
2. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
cutce a peci.... holky jak se citite? :wink:
2. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
Pampeliško ahoj :slight_smile: hezký nehezký,je to vopruz!!!Teď v létě je stejně nosit nebudu,pže když si vezmu třičtvrťáky,tak to vypadá divně...jako když máš protézy :grinning: :grinning: Ale od podzimu se přemůžu,už teď mám ty křečáky dost hrozný a že se to zhorší je jasná věc :frowning2: A po porodu mě čeká operace,teda až bude prcek trochu větší.....
Dneska jsem si udělala ty španělský ptáčky a teda jsem si štrejchla mňam!!!
2. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
@evik73 MNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM :zipper_mouth:
2. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
no nic holky... vypada to, ze jdu zejlit :cry:
2. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
pampelisko: me strasne boli brisko, jako kdybych to mela dostat, takze asi nic nebude :wink:
2. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
Tak dorazil mi tatík,musím mu dám papkání a pak jedeme na nákup,zítra odjíždí do Rakous,tak aby měl něco s sebou :slight_smile:

Cutce ještě nemaluj čerta na zeď,mě taky bolelo břicho na ms a podívej :grinning:
2. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
evik: vazne? Tak jo, tak ja uz nebudu panikarit :grinning:
2. čer 2010 v 16:31  • Odpověz
cutce a kdy to mas dostat?
2. čer 2010 v 16:34  • Odpověz
no v patek by to melo byt 14 dni po OPU, tak myslim, ze tenhle vikend
2. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
tak ja to cekam taky tento vikend :sweat_smile: vlastne v nedeli tak uvidime
2. čer 2010 v 16:37  • Odpověz
nojo, ale ani jedna je uz nechceme minimlane na dalsich 9 mesicu :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
2. čer 2010 v 16:39  • Odpověz
tak si budeme drzet pesticky navzajem :slight_smile: , ale stejne, ta predstava, ze nebudes mit MS 9 mesicu je nadherna :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 16:42  • Odpověz
@cutce to jo!!! ale u sebe mam trosku obavu, ze me to IVF ceka :sweat_smile:
2. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
holky dneska na CT 2 davaji v 17:05 hod. dokument o umelem oplodneni
2. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
pampelisko: tak to ja taky :wink: , ja mela jejn IUI, coz je strasneeeee malinka pravdepodobnost, ale jsem s tim smirena :wink:
2. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
@cutce clovek porad doufa, co? :wink:
2. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
tak musis, jinak co bys z toho zivota mela :wink: :slight_smile:

ale nebopj ty uz mas anglicaka

na nasem svatebnim videu se nasi dohaduji jestli holku nebo kluka. Samo ze mamka chce holku a tatka kluka. Ale vrcholem bylo, ze tatka prohlasil, ze to bude anglicak (jako to auto) :grinning: :grinning: , tak to me docela pobavilo
2. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
autor
holky, děkuju, uvidíme jak to dopadne v pondělí...se divim, že už nejdu ani na utz...předtim jsem byla dvakrát...a ted jenom jednou...

pampi, jakej byl dokument???? to bude i někde odkaz, ne?

a mě taky bolí břicho na ms a to pořádně...stejně to nechápu, při osmi mě to nebolelo a při desíti jo...
2. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
tak ten dokument teda nic moc..je tot eda n pokračování, ale te´d tam neřekli téměř nic.jen tam propagovaly hvězdy českého šoubyznysu,kteří podstoupily IVF
2. čer 2010 v 19:53  • Odpověz
Já to neviděla,tak kdo z našich celebrit byl na IVF?Vím snad jen o Svobodové....

Mišando a do pátku normálně ještě pícháš Gonal?
2. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Alice Jandová, Hanka Kynychová a ještě jedna, ale tu neznám a Svobodová tam byla taky.
2. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jo a myslím,že i Míša Maurerová,ta má dvojčátka holku a kluka a Kynychová má taky dvojčátka že jo?
2. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
Míša asi taky, ale ta tam nebyla. Jojo, Kanychová má taky dvojčata.
2. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj všem
Celý den od včerejška mi nešel internet.
topino,úplně chápu tvé pocity.U nás taky doktor říkal ,jak je vše v pohodě a pak prd.Já v úterý se musím pořádně poptat co se vlastně stalo,ale myslím,že mi asi nedozrála ta vajíčka když mi chtějí vrátit peníze za ICSI tak si myslím,že to asi naměli jak použít.Protože manžel,sparmio měl hraniční a má jich hodně,ale nějaká horší morfologie,ale to jsme měli stejné jak u prvního IVf a oplodnilo se nám to i bez injekce,proto chci vědět čím to mohlo být.
Vypalkej se já jsem sice naprášky,ale nedokážu ze sebe slzu dostat tak doufám,že mě to nedostihne pak v ordinaci :pensive:
A i na jiné diskuzi se to samé stalo jedné holčině.
Misando moc ti drží pěsti
2. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
evaav-já to takhle měla u toho pokusu třetího a složilo mě to taky slušně.....ach jo
ted věřím :slight_smile: a všem moc držím palečky
misando-super, ted držíme palečky, at tam jsou vajíčka :slight_smile:
salopko, eviku zdravím :slight_smile:
2. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
nazdárek peci, jak je?
2. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
asoj salopko, jo dobrý je to, uvidíme, jestli se dočkám v pondělí :slight_smile: cítím, že jo :slight_smile: a jak ty?
2. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.