• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Krásný den holky !!

Jdu vás jen pozdravit, žádné nové zprávy nenesu. Dneska jsem 3den po ET a od včerejška mé pozitivní myšlení už nefunguje, měla jsem strašné bolesti v podbřísku jak na ms a dostali jsme strach. Stejně to už neovlivníme, jen vydržet do příštího týdne a pak se uvidí.
Jinak se upřímně nudím. Manžel je furt pryč a já už nevím, co bych. Dneska si zalezu pod peřinu s knížkou a budu doufat, že u toho neusnu hned.
Zatím se mějte krásně !
3. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
abiq: drze se a hlavne i pozitivne :wink: , jeste je moc brzo :wink:
3. čer 2010 v 11:04  • Odpověz
Evaav: je to zvlastni, psala jsi co se vam stalo ja jsem z toho byla vedle a stalo se nam to taky. pritom jsem o tom driv nikdy neslysela. Jsem v praci a jsem desne rada ze jsem to nikomu nerekla aspon nikdo na me nevrha soucitny pohledy. a co ta holcina jak se ji to taky stalo jak to resi? nevis?
Dneska mi zase volali z Gennetu, sestra mi chtela jen prehodit schuzku a ja si hned myslela ze treba nejaky vejce obzivlo, ted se tomu musim smat:slight_smile:
No a holky takovy dotaz: taky vas jeste dva dny po OPU bolelo pri curani?
3. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
topino: me palilo 5 dni a me brisko nikdy neprestalo bolet a to uz je 13ty den dneska :wink:
3. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
ja jsem to v praci musela rict, protoze jsem si brala hodne volna :unamused:
3. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Presne , boli me i bricho porad. Ale nafoukla nejsem, naopak na me mela stimulka ucinky ze jsem jeste zhubla. Moc jsem nejedla pac jsem na nic nemela chut a zaludek jsem mela porad na vode a hodne jsem pila, ale ja piju normalne 3 litry denne, abych nemela celulitidu kdyz cely den drepim na zadku:slight_smile:))
3. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
no je to zajimavy, jak to pusobi na kazdyho jinaka, le ja se nemuzu dotknout ani prsou jak boli :angry:
3. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
jo me taky prsa boli a mam je pekne napumpovany.-)
3. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky děvčata,testilky moc Vám držím pěstičky.Peci,měla jsem úplně ty samé příznaky co ty,nafoulká,pálila mě žáha,takže si myslím,že už je to jasné.Jsi dobrá,že netestíš,já u druhého pokusu testila,dřív než u prvního.Máš můj obdiv.A prsamě mínily upadnout.
Abig jak je???
Cutce a jak ty se cítíš??
Salopko už máš nevolnosti???
A co vy osttatní??
3. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz
Topi a ty jsi na tom jak,kolikátý den??
3. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jo tak prsa mam teda taky pekny, rekla bych minimalne o jednu velikost vetsi... a jinak je mi dooost blbe od zaludku a mivam i strevni potize, vcera jsem byla na interne, tak pani dr. rikala, ze to je urcite od tech hormonu, ze to muzou zpusobovat, plus taky zaludek na vode... jinak taky nemam na nic moc chut ale ja se vzdycky "premuzu" :slight_smile: Vahu nesleduju, ale rekla bych, ze krome bricha, ktery se mi samozrejme nafouklo, jsem spis zhubnula. No, nezlobila bych se. :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:00  • Odpověz
topino,ahoj
taky jsem byla za všeho v šoku co se stalo,ale pořád nevím,co byla přesně příčina,že to nedopadlo.V úterý tam jedu tak se na vše zeptám.A tak druhá holčina ta se stím zatím taky musí vypořádat je to taky pár dní co se jim to samé stalo.
Já se ted bojím až do toho půjdu ,že se to nepovede a je to pro nás vlastně 3 a asi poslední hrazený pokus :frowning2: Ale nevím jestli se to počíta jako celý ten druhý,když se to vlastně nedokončilo to musím zjistit přinejhorším se skočím zeptat přímo na pojištovnu.
Taky jsem ráda,že jsme o tom nikomu neřekli tak se nikdo neptá.A ty co to trošku tušili,že se něco chystá tak jsem jim řekla,že to nechávámaž po prázdninách at si s malou ještě užijeme poslední léto než půjde do školky a já do rachoty :unamused:
Prsa mě taky bolela a jako kdyby rostli.Já ted ani nevím jak je to s mrchou kdy má dorazit když jsem léky vysadila
3. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
Zazi: presti si stranku 215, tam vsechno popisuju. Mela jsem 12 vajicek, ale zadny se neoplodnilo, byl to muj prvni pokus a meli jsme ICSI.
Evaav: me nekdo rikal ze by nam to meli odpustit kdyz k ET nedoslo, jakoze se ten pokus ani nema pocitat, ale zase nekde jsem cetla ze kdyz sme si porucili ICSI, tak ho budem muset zaplatit tak jako tak. Takze my mame v pondeli konzultaci a uvidime o kolik budem lehci. Muz se snazi abychom byli v pohode. Vcera sme si o vsem popovidali rikal ze si uzijeme leto ja teda ted na tom stale nemam myslenky....a holky prestal kourit sice od vcerejska a rekl ze s tim konci a hned si sel koupit ty naplasti Nicorette, kouri 20 let, tak jsem na nej zvedava a udelal mi desnou radost. Pry si jeste koupi nejaky vitaminy, na imunologii mu doporucili Alveo. Pujde k urologovi, tam je uz objednany na 30.6. driv to neslo a zase bude jen cekani. Kazdopadne u nas dalsi pokus nema smysl nez se vyresi ty jeho potvurky. Ale vim ze se budu bat aby se neco oplodnilo. Jo a jeste hustsi zprava sam muz nabidl ze bychom sli do darce. Ja zatim teda o tom nechci ani slyset, ale jsem rada ze to bere takhle...
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
topino... tal to mas super muze, uvidis, ze vas tpo jeste vic stmeli a priste to klapne... jinak s hrazenim pojistovnou je to tak, ze kdyz nedoslo k transferu, tak to pojistovna zaplati, ale jako pokus se to nebere, takze hradi vlastne tri komplet cykly a jeden bez transferu... ICSI ovsem pojistovna nehradi v zadnem cyklu (ani v tom, ktery jinak plati), takze to si opravdu budete muset zaplatit z vlastniho... toz tak... ja myslim, ze kdyz manza vylepsi zivotospravu a bude prubezne chodit davat vzorek, ze tam na priste neco zamrazi a bude z ceho vyrabet embryjka... drzim palecky a hlavne si ted uzijte pekne leto a na chvili to hodte za hlavu. :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
Zazy: tak je to stranka 214, ale je to fuk v podstate jsem vsechno rekla i tady:slight_smile:
Cabalkova: ty brdo takze kdyz nam oplodnili 12 vajec tak to bude stat 11.000? to je husty:frowning2:(( Pac do 10 vajec je to za 7.000 a pak kazdy dalsi je za 2.000, tak je to tedy aspon v Gennetu....
Tak to je teda rana, nu coz , ale s timhle jsme do toho holt sli, no. Muz rika ze ted nas to sice neco stoji, ale deti v zivote z nas vysaji daleko vic penez:slight_smile:, jj ma desne optimisticky nadhled. Uz mu je pres 40 a jeste nema zadny deti. Je mi to lito uz kvuli nemu... a jeste s tou diagnozou...to si nezaslouzi:frowning2:
3. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
zazy: jak se citim, na dve veci, je mi blbe, jako kdybych mela dostat kramy, strasne me boli bricho a prsa :frowning2:

topino: tak to je spravnej chlap, ale ja osobne si nemyslim, ze je to az tak v tom koureni (jak uz jsem psala kvuli svymu), ale samozrejme je to lepsi pro zdravi :wink:
3. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
cutce: ja jsem mu do toho koureni kecala hodne dlouho, tak ted jsem konecne rada ze s tim zkoncoval sam. je lepsi kdyz to udela sam pro sebe nez pro me nebo okoli. zavislost je holt v hlave. Myslim ze tento vysledek necekal a ze ho to jako chlapa sejmulo. Takze ja jsem rada aspon mi nebude smrdet. :slight_smile:))clovek chce uverit vsemu ze kdyz zvysi davku vitaminu, tak se stane treba zazrak???
3. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Cabalkova: a ty tehulis? nebo jak si na tom ja jsem se ted v tom nejak ztratila....
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
topino: jjj je to lepsi, kdyz nebude kourit :wink:

holky musim se priznat, ze nevim, jestli vydrzim testovat az v utery :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
Cabalkova: ma krasnou urodu 20 foliku a ted ji ceka OPU, myslim, ze v pondeli, ale to si nejsem jista
3. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
tak já teda nevím ,nám prý budou peníze za ICSI vráceny platili jsme to předem, embriiložka mi to říkala hned jak jsem volaa jak to dopadlo tak je fakt možné,že k oplodnění se ani nedostali jestli ty vajíčka ani nedozrála je to možné?A prý si na další stimulk musíme dát novou žádos. Já nevím asi jak jsem byla v šoku tak jsem asi dávala blbě pozor na to co mi říká jen mě furt říkala at si přijdem pro peníze,že je tam budeme mít.
Tak nevíte jak to je tou mrcou kdy jí mám očekávat?Po nepovedeném ketu po vysazení mi to dorazilo už druhý den
3. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
Eviku, tak s temi penezi za ICSI nevim, u nas v CARu se vse plati az po transferu, takze jsme nikdy nic dopredu davat nemuseli... i leky muzu zaplatit pozdeji...

Topi... memu muzi je taky (hodne) pres ctyricet a deti nema, tak o to vic bych si prala, abychom spolu deti meli, bylo by to pro nas oba poprve... a to on je uzasne u deti oblibeny, rade kamaradu hlidal male deti, sveho synovce a neter taky, a vzdy s uspechem, takze by si deti moc uzil a urcite by byl fajn tata... Jinak ja dneska v devet picham dva kousky Ovitrelle (uz se fakt "tesim", mam pak vzdycky migrenu a je mi blbe), v so v 9 rano mazu na OPU, a protoze budeme mit prodlouzenou kultivaci (pokud bude ceho), tak bych cca v utery mela jit na ET... kdyz se neodehraje neco, co necekame, ze....
3. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Eviku...mrchu bych cekala cca do dvou tydnu od OPU... jako pri bezne ovulce a cyklu.
3. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz
evaav: ja vubec nevim, protoze tohle je moje prvni IUI, takze ti bohuzel neporadim :unamused:
3. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
cabalko: do 2 tydnu? Protoze zitra to budou 2 tydny od OPU, brischo me boli, jako kdybych to mela dostat, ale zatim nic
3. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Beres utrogestan? Ten to zpozduje.... pokud ne, mela bys mi lutealni fazi normalne dlouhou jako jine cykly... tak pokud jsi nekdy meril a vis, kolik dnu jsi mela lutealni fazi, tak za tak dlouho (plus minus) bys to mela dostat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
cabalkova,u nás právě všechno předem
Cutce, jestli te ten pupik nahodou neboli proto, ze to uz nedostanes, a my vime proc. :grinning:
Eviku, jestli ICSI vubec neprovadeli, tak by to meli vratit,... ale nevim, jak to je v pripade, ze ji terba udelali a nic se neoplodnilo, to teda nevim.... :frowning2:
3. čer 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme meli ICSI bez transferu a uctovali nam 3000 (bylo jedno vajicko), ale pokus u pojistovny se nepocital, Oficialne mas myslim narok na 3 pokusy s trasferem, jinak receno 4 pokusy pokud jednou k transferu nedoslo.
3. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.