• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
uvidíme v úterý
3. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
utrogestan neberu, ale v sobotu jsem si naposledy pichla pregnyl. No ja jsem mela mit ovul pred 13 dni, protoze to mi delali to IUI, ja vazne nevim :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Cutce... a nebudes uz pomalu testit? To uz by mohlo na papirku neco byt, ne?? :wink:
3. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz
me rekli az v utery 8.6., jelikoz jsem si pichala pregnyl a ten dava milny testy :frowning2: , ja strasne bych chtela, ale nechci tomu verit, protoze na poprve a IUI????? To se nestava
3. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Jo no jo, ja zapomnela, ze pregnyl je vlastne HCG, jsem to ale trubka, to asi ty hormony. :dizzy_face: No tak uvidis, budes holt muset vydrzet... ja si rikala, ze ted po druhem IVF testit nebudu, ale uz se vidim, jak budu pocitat dny a sledovat se, jestli se neco deje nebo nedeje a budu zase plasit, to je jasny.... no, kez by tak byli mrazacci, abychom meli vic nez jednu sanci... v idelanim pripade bych si predstavovala embryjka na ET a pak jeste na dva KETiky.... ale posledni jsme meli pulku foliku prazdnych, tak uvidim, jak v sobotu.... a pak v pondelko, kolik se jich oplodnilo.... DOufam, ze nebudu pokracovat ve zdejsi vlne neoplodnenych vajuch. :frowning2:
3. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
cabalko: to urcite ne, nekdo to musi konecne pretrhnou tu snuru smutnych zprav a pak peci jeste v pondeli a misanda, ze ma spoustu foliku :grinning:
3. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
Ahoooj holky, zůstával jste někdo doma na neschopence už při stimulaci? Já jsem v úterý začla s injekcema a bolí mě břicho - teda ne nějak moc, ale líbilo by se mi být pod peřinou a né tady v kanclu lítat. No jestli to není spíš syndrom z toho hnusnýho počasí :grinning:
3. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
belle: vim, ze holky jsou doma, aby byli i v klidu :wink:
3. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
ja jsem si chtela vzit neschopenku po OPU, ale pak jsem na ni zapomnela a hned druhy den zavolali ze se nic neoplodnilo takze jsem mela dva dny dofcy a uz jsem v praci. Jinak po nas taky zadny penize nikdo nechtel, ale v pondeli nas urco zkasnou. Uz mam nachystany nejaky otazky pro dr. treba kdyz mi sam embryolog rikal ze zivou spermii hledal pres hodinu tak proc to tedy oplodnoval? Ted jsem spis nastvana ze z nas jen tahaji prasule... :unamused:
3. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
autor
ahoj holky,

belle, já jsem doma od začátku stimulky :slight_smile: poprvé jsem nebyla a teď jsem za to fakt ráda :wink:. takže už jsi taky na ceestě k mimísovi? tak to držim!!!!
3. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
misanda: a jak se citis?

topino, no pokud zadne zive nenasli, tak podle me nemeli se snazit nejakym zpusobem oplodnovat vajicka a nechat je zamrazit.
3. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
autor
cutce, musim zaklepat, ale dneska je to snad prvně, co mě nebolí břuch, tak dneska už jsem měla i nižší dávku, tak asi folíci už tak zběsile nerostou...
3. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pokud vím, tak se samotné neoplodněné vajíčka nezamrazují. :unamused:
3. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
Abig: skoda :frowning2:
3. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
aha tak to ja nevedela, tak to se omlouvam, za mylnou zpravu :frowning2: , ale je to skoda :frowning2:

misando: tak to ti uz vydrzi.

abiq: a jak se citis ty?
3. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
Abig.... pokud vim, tak u nas se vajicka nemrazi, ale treba v Italii hodne jo, protoze tam je hodne katoliku a ti maji s mrazenim embryjek problem... U nas je to bohuzel tak, ze vajicka se mrazi hur a tak to nikdo nedela, takze to nikde ani nezkousi a kdyz nejsou spermonici, je konec. :confounded:
3. čer 2010 v 15:30  • Odpověz
Misu, a je ti blbe od zaludku nebo tak neco? Ja co picham, tam mam teda problemy, jak strevni, tak zaludecni, k tomu me ten zaludek dooost boli, no uz se tesim, az to pomine... dneska vecer pichnu dve ovitrelky a bude hotovo. :wink:
3. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
autor
cabal, od žaludku ne, ale mám prďáky :grinning:
3. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
Jo, tak to ja taky.... ale ten zaludek, to je des... je mi blbe skoro kazdej den.... a zabira na to jenom zmrzlina. :dizzy_face: Nejlepe Magnum. :wink:
3. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Cabal, právě, že to nechtěji zamražovat, je to nadbytečná a drahá práce a většinou to to vajíčko nepřežije .... taky jsem se bádala po tom, proč to nejde, proč se potom ptají na dárcovství, když nemají čím oplodnit ...

Cutce, necitím se nějak zvláštně, je velmi brzy. Jen co mě trápí, tak jsou silné bolesti v podbříšku, takže pozitivní myšlení už nám nejde. Pak prsa, ty mám nafouklá od první pilule Utroše, točí se mi hlava, ale Utrošem, žaludek občas na vodě - od Utroše .... všechny těhu příznaky, ale jen a jen díky Utroši.
Nesleduji se, nemá to smysl ... buď a nebo ....

Mišando, je dobře, že bříško dneska tolik nebolí, je to jen tou hladinou hormonu v krvi, nedělej si starosti.
3. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Cabalkova: tak to jsem pekne namydlena vid. Se opravdu budu bat jit do dalsiho pokusu, ze zas nic nebude i kdyz treba neco zamrazi, ale zase se nemusi probudit. No jak tenhle pokus jsem byla nad vodou tak dalsi asi budu vic prozivat :unamused:
3. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
autor
cabal, magnum jsem měla dneska, s hořkou čokoškou :slight_smile: :grinning:

abig, zlatoooo, no tak...ty bolesti přece nemůžou hned znamenat něco špatnýho ne????
3. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Jo a dala jsem na radu doktora a sedím s 2jkou červeného u televize :grinning: :grinning: :grinning: ... až na to, že já piju raději bílé, tak mi to moc nejde !!!!!!!!
Ahoj kočky :slight_smile:
kocour odjel a myši mají prééé!!!!!!Ráno jsem jela na Kladno,s mamčou na rehabilitaci a do té zdravotní pojišťovny pro schválení a světe div se,schválili a zaplatí :grinning: Budou sice až příští týden,ale nato,že budou ležet v šuplíku..... :grinning: :grinning:

Tak jak se máte všechny????

Abig bříško bolí,jak se tam vrtí a dělají si místečko :slight_smile:

Peci to vypadá velice slibně,ty příznaky hmmmmm,už jsem zvědavá na pondělí :slight_smile:

Mišando už jen pár dní a vajka budou venku :sweat_smile:

Cutce tobě už se taky testování blíží,tak držím palce!!!!

Jinak všem pěkný pozdrav :slight_smile: :slight_smile:
Jo a jinak mi vcera snizil pan dr davku na dnesek a vcerejsek jen na 150 IU... aby se foliky prej "dorovnaly", ale uz moc nerostly, nejvetsi uz mel 18mm.
3. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
cabal, já mám taky dneska a zítra 150 :wink: jinak já měla včera už 20mm
3. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
topi, nebuj nic, do te doby nasbirate ty nejlepsi spermoniky a budete je mit nachystane pekne v mrazacku, takze se oplodni stopro!!
3. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
Mišando, bolesti můžou znamenat cokoli, neřeším to, jen mi to střílí do zad a to je vždycky ms ... ale na to je brzy, tak to neřeším. Jen si myslím, že se vzteká děloha, pač jak jí nemohli najít, tak mi s ní trochu zaštrachali a pak to fakt bolelo ...
Dokud nekrvácí a na to mám ještě čas, tak to neřeším, jen manžel je z toho na nervy, holky on ztratil veškerou naději ťulásek můj, už vybírá "za odměnu" dovolenou, když se nepovede :unamused:
Takže se musí povést, abychom mohli utrácet za něco děckého než za dovču :grinning:
Teda, ty jsi sikovna slepicka, misu... a kdy jdes na OPU?? Az fakt v pondelko??? To uz budes mi super foliky!!
autor
abig, neboj, dovolená nebude...ale teda jako mišanda má slíbený prodloužený vlasy, když nic :grinning:

cabal, jj, až v pondělí, prej je necháme lehce přerůst, pač posledně jsem je měla nezralý...
3. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.