• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Abig... ty mas super muze, to bude radosti, az vykouknou // a budete vybirat kocar!! :wink:

Muj muz se tvari, ze se nic moc nedeje, vcera jsem mu volala, ze v sobotu jdeme na OPU a on rikal: TUHLE?? Jako ze je to nejak brzy, no byt po ruce, tak ho asi poleju vodou, aby se probral... :wink:
3. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
Mišando proč tě ještě zítra nevzali na UTZ?
3. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
Tak to joooo.... ja mela posledne pulku foliku prazdnejch, tak se zase bojim, jestli to nebylo tak, ze vajucha utekli predcasne... a jestli se to nebude opakovat... jsou to nerviky, i kdyz si clovek rika, ze je relativne v pohode, co?? :wink:
3. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
Topi vydrž, mám kamarádku, co je přirozené těhu poté, co absolvovali nevydařené IVF, nepovedlo se jim oplodnit taky a poslali manžela na operaci s variokelou (už manžela prohlížel urolog nebo androlog?) a za 2,5 měsíce po operaci zjistili, že čekají miminko a sami tomu nevěřili !!!!!
Moc Ti přeji ,ať si stejný případ !!!
autor
evi, asi to nemá smyls, mudra řikala, že stejně dýl čekat nemůžeme, že pondělí je pro opu ideální...taky jsem si myslela že ještě v pátek půjdu a ono prd :sweat_smile:
Holky, ja to mam nak blbe zarizeny, ja za neuspesnej pokus (ale ani uspesnej) nic slibenyho nemam. :cry:
autor
cabal, mi povídej...taky se bojim, aby tam něco vůbec bylo :frowning2:
No, ja mela radost, ze mam tolik foliku, ale zase se rika, ze kdyz jich je vic, tak jsou vajucha min kvalitni... tak ja nevim... to si clovek nevybere... tak hlavne aby neco odebrali.... porad "nahoru" posilam prosbicku, abychom meli na jeden ET a dva KETiky, to uz by mi pak prislo nadejny, ze z toho neco bude... toz uvidime v pondelko, uterko...
3. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Cabal, já nemám slíbeno :grinning: ... ale můj je prostě "pan dokonalý" a myslí si tím, že mi uleví ... a já se nenechám dvakrát pobízet ohledně dovolené, kor když jsme se domluvili, že nikam tentokrát nejedeme ... .....

Mišando !!! BUDE TAM dost vajíček !!!!! nezlob :wink:
3. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky bude to dobrý,tak pořád nesejčkujte,že nebudou vajca.....já vám věřím,že tentokrát se nenecháte zahanbit!!!!!
3. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Souhlásím s Evíkem !!!!
3. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
abig... vsak rikam, ze mas uzasneho muze... hadejte, kdo u nas zarizuje vsechny dovolene? Dam vam napovedu, muj muz to neni. :wink:
3. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
Jdu si nakrájet meloun...jsem po něm posedlá,ale neskutečně!!!!
3. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
A já souhlasím s Abig....dostanete na řiťky naplácáno :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
autor
evi, brou chuť, já mám melouna teď skoro každejd en, sestřenka je na to úchyl, tak dlabu s ní :slight_smile:

a jinak já budu taky ráda za dvě embryjka, víc k životu nepotřebuju :slight_smile:

holky, dotaz...vyšší dávky hormonů způsobují jenom víc folikulů nebo i víc oocytů???
3. čer 2010 v 15:52  • Odpověz
autor
holky, a že mi nerupnou ty vajca do pondělka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
misu, vsak pichas neco na zabraneni ovulace ne? Cetrotide?? Neprasknou, budou...

Ja myslim, ze vyssi davky probudi vic foliku, no a pomer prazdnejch a plnejch asi zustane stejnej.... si laicky predstavuje... tedy u nas 1:1
3. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Mišando, to asi neví ani samotní lékaři. Každý folikůl by měl mít v sobě vajíčko, ale jak víme ze zkušeností, tak tomu není .... pregnyl ovlivňuje odzrání vajíčka ve folikulu .... velký vliv má taky zásoba vajíček v ženském těle a s tím nikdo nic nenadělá !!!

Vem si to tak, já měla při prvním IVF cca 40 folikulů,které propíchali a z toho jen 16 vajíček a z toho 14 zralých ...
Druhé IVF už neřekli kolik foliků, ale 20 vajíček, ale jen 14 zralých ....
A odpověď na mou otázku, proč jich je tolik nezralých, tak mi řekli, že to neví, prostě to nedozrálo !!!
3. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
autor
cabal, mám gonal a luveris - ten je prý na kvalitní folikuly...
3. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
Miši, nerupnou !!!
3. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
abig, a oni se nepokusili aby dozrály? já bych nerada aby mi řekli, že mám dva oocyty a další dva nezralý...to bych si dupla asi...posledně mi to taky nechávali dozrávat...
3. čer 2010 v 15:59  • Odpověz
Jsem se neptala, mě bylo jasný hned, že to nebude všechno ok, když jich bylo tolik.
3. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
autor
abig,a myslíš, že bych jim to měla říct ještě před opu, že si přeju když budou nedozrálý je mrsknout dozrát???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Nojo, kdyz ono se to asi misi pozna az po punkci, to zvenku podle velikosti folikulu nepoznas, a jak je vajucho jednou venku, uz s nim nic neudelas. :frowning2:
3. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
Miši, říct můžou, ale slyšela jsem to od tebe prvě :wink:
3. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
můžou = můžeš
3. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
Misi... n epanikar, vsechno bude oka, bude dost vajuch i embrysku a hotovo... mazu do viru velkomesta a budu az zitra, tak pekny zbytek dne.
autor
mě to právě řikali posledně po opu, že to nechávaj dozrávat v nějakym roztoku. já se bojim, že tam budu mít pár nezralejch, který by ale byly v pohodě...
co je to oocyty??

abiq: ty blaho 40 folikuu :astonished: :astonished: :astonished:
3. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
abiq: a nevis proc ja si pichala ten pregnyla az po IUI, kdyz je na dozrati?
3. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.