• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
tak ja to teda necham na to utery rano, preci jenom nechci byt zklamana :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:38  • Odpověz
Hodná holka !!!
3. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
no jen nekdy :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
Tfuj tfuj tfuj .... přeji, ať ti to výjde ..... na jiném serveru psala holčina, že po prvním IUI hlásí dvojnásobnou radost .... takže první pokusy také vycházejí i s dvojčátky :wink:
3. čer 2010 v 17:42  • Odpověz
abiq: moc moc dekuju i tobe preju at se to konecne uz povede :wink:

padim domu, papapa
3. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
Páááááááá
3. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jenom pozdravit,nemám žádné nové zprávy,nic se u mě neděje. V úterý jdu k dr na utz,jestli je všechno OK a pak už asi pošupajdím do práceale nechce se mi nechce... Tak se držte a až se ozvu příští týden,tak už budu mladá paní :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
misi: tak si krasne uzijte svatbu, vsechno hod za hlavu a uz se moc tesim na fotecky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
Dobré ráno
máme tu dnes krásně sunečno tak snad se víken vydaří
Jinak mrcha mi dorazila dnes ráno tak,alespon jeden cyklus čekání bude zamnou :wink:
4. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
Holky pěkny den.U nas dnes bude taky asi pěkně konečně. :slight_smile:
Miši užij si ten jeden z nejkrasnějších dnu :slight_smile: Hodně štěstí v manželství :slight_smile:
4. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj vsechny moc zdravim:slight_smile:))
tak me se pekne rozjel kvasinkovy zanet:frowning2:( Budu si muset dojit do lekarny pro Canestenovou tabletu, ja se z toho picnu...
Jinac to slunicko je suuuper:slight_smile:
Evaav: vy jdete do dalsiho pokusu? My se vcera s muzem zhadali jak psi. Oooo ty moje hormony. Rikala jsem mu ze je sice hezky ze by hned sel do darce, ale proc nezacne u sebe. Vycetl mi ze ho krmim vitaminama a stejne to k nicemu nebylo, no a sel si zapalit cigaro, fakt supr:frowning2:(
4. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
dobre ranko, mi tu mame nadherne, ma byt az 29 stupnu :grinning:

topino: to je mi lito, nojo ty hormony a on je taky vystresovanej z toho, ze prestal kourit. Ale urco bude lip :wink:
4. čer 2010 v 10:23  • Odpověz
Holky ja se jeste napojila na jinou diskuzi a tam mi vsichni radi at zmenim CAR...myslite ze to muze mit velkje vliv?
4. čer 2010 v 10:36  • Odpověz
Topi.... zalezi na tom, jestli lekarum nadale veris a jestli si myslis, ze to byla jejich chyba, tak bys o tom mela alespon premyslet. Pokud si myslis, ze by se to stalo i jinde, tak asi neni pro car menit.
4. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
topino, v tom ti bohuzel neporadim :unamused:
4. čer 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
dobré ránko,

my tu máááme krááásně a zrovna dneska je mišanda doma!!!! ach jooo!!!!

topino : záleží asi na hodně faktorech a holky můžou radit, ale hlavně musíš vědět ty, jakej tam je přístup, jaký tam jsou doktoři...třeba napsat na diskuzi do jiného caru nebo tak, co by udělali, navrhli...
4. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
misi, tobě ať se ten tvůj velkej a zatim největší den povede a ať máte na tý vaší cestičce jenom samý štěstí...tfuuuuj tfuuuj tfuuuj :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Misi.21 ... užíj si si svůj krásný svatební den. Probuď se s úsměvem na tváři a užij si každou minutu. Kašly na maličkosti, jen si užívej svého muže a toho kouzla svatebního dne. Přeji ti krásné a spokojené manželství !!!
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Ja chodim dr. Brandejske, te verim, ale za tohle ona nemuze. Spis ten embryolog....nene ja ted o tom premyslet nemuzu... Nechci bejt ta, kdyz se to nepovede na poprve tak zanevre..... Pockam co mi reknou v pondeli....Urcite si muze vezmou do parady a vyresi se to...My proste deti mit budeme.
4. čer 2010 v 11:32  • Odpověz
Topino, já jsem ukecala kamarádku taky na změnu Caru, je nadšená, doktoři jim hodně pomáhají a léčí jejího manžela a jdou vidět výsledky. Můžeš si tam skočit jen na konzultaci a rozhodnout se vyslechnout si jiné názory.
Ale důležité je, aby tvůj muž věřit a hlavně stál při tobě !!!
4. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
holky a když nám nevyjde třetí pokus tak měnim taky :slight_smile: budu jezdit do pronatalu do teplic...mám na to samý kladný ohlasy...tak uvidíme.
4. čer 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
houby třetí...druhej jsem chtěla napsat :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
misando: no vidis, jak blbnes :slight_smile:
4. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
:slight_smile: abig: a kam chodis? ja bych potrebovala neco v Praze....
4. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
topi.... my chodime do Gestu a spokojenost.
4. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojda holky. Dneska je teda krásně, co:o) Konečně:o)
misi, tak vkroč do toho manželství tou pravou nohou :wink: A krásně si užijte ten svůj velký den D :wink: Hodně štěstí do manželství :slight_smile:
Holky, Vám všem přeju hezkej víkend. Nevím jestli se sem o víkendu dostanu. Tak se mějte hezky.
4. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Holky, já taky po prvním pokusu změnila Car, ale né protože to nevyšlo, ale kvůli tomu, jak se tam chovali a jak jim na mě aníi trochu nezáleželo. A teď se jen chválím .... ikdyž pokus dva nevyšel, tak jsem tam ráda a spokojená.

Topino, bohužel, jsem ze severní Moravy, takže neporadím, ale vydrž, zkusím ti najít jméno androloga v Praze, co se zabývá a léči muže té moji kamarádky ...
4. čer 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky,
mám na vás prosbu, poradíte?
dnes jsem byla na UTZ a nedopadla nejlíp, měla bych být 7+0 těhotná po KETu, ale embr se špatně vyvíjí, má tak 6+2, srdíčko by bylo, je tam málo plodové vody ale zase velký gestační váček, já tomu vlasně vůbec nerozumím, ale Dr.říkala, že se jí to moc nelíbí a je to tak 50:50, musím 14.6. znovu na kontrolu na UTZ
setkaly jste se s tím některá? a jaký byl výsledek?

4. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Hm, ted jsem neco cetla o gestu a vazne to vypada dobre...Holky a jak to probiha kdyz prejdes jinam? vsechna ta vysetreni absolvujes nanovo? Asi mi z Gennetu nikdo nic neda co...
Abig: diky, cekam:slight_smile:))))
4. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
Holky nemám moc čas, ale jen jedna pozitivní věc pro všechny...včera jsem se dozvěděla od kámošky, že se jí po 7 letech snažení a 4 IVF podařilo měsíc po nezdařilém KETu otěhotnět přirozeně....už je ve čtvrtým měsíci, je vidět, že zázraky se prostě dějí...
Jinak vám všem přeju pěkný slunečný víkend:slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.