• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ifet, tak to je parada, ty blaho, nadherny zazrak :slight_smile:

a jak ty se citis?
4. čer 2010 ve 12:34  • Odpověz
holky, ja dostavam takovy krece to je hrozny :unamused:
4. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ketyz, bohužel jsem o tom ještě neslyšela, takže neporadím, ale ráda bych. :wink:
4. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
já jsem rozhodnutá přejít pak do pronatalu nord, je to prý takový rodinný a hezký :slight_smile: a jsou tam všichni příjemní. tak uvidíme. každopádně doufám, že si vyžádají mojí kartu u mudry...nebudu znova absolvovat laparo atd...to ani náhodou...
4. čer 2010 ve 12:43  • Odpověz
Topino, pracuji na tom :grinning:
4. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Holky já požádala bývalý Car o papíry, dostala jsem jen nějaký strohý výpis, ale stačilo to a v novém Caru mi nově udělali jen hormonální profil a získali jen ústně ode mne informace a stačilo jim jen ten strohý výpis, kde bylo psáno, že genetické testy jsou ok a další testy taky a to jim stačilo.
4. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
abig, já bych prvně kdyžtak pak do toho pronatalu zavolala a poptala se, jak to tam chodí. ale co mám říct u svojí mudry? že zatim další ivf nechci, že chceme pauzu? jestli mi může jenom napsat ha???
4. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
TOPINO : www.andromeda.cz
Dr. Karel Kočí
Nemůžou si ho vynachvalit .... Car je nutil k dárcovskému spermatu a tento dr. zjistil, že manžel má špatné hladiny hormonů a léči ho a hladiny se mění a vidí to velmi pozitivně. 3 měsíce ho budou léčit na ustálení hormonů, pak půjdou na kontrolní spermio a šupajda na další IVF .... měli T/M a nenašli nic živého a tento dr. zjistil, že mu to M/T udělali špatně a že se to musí dělat jinak, takže mají velkou šanci na oplodnění !!!
4. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
Jeee co napsala Ifet o te sve kamaradce by se mi taky libilo:slight_smile: To je opravdu zazrak.-)
A cucite na preslapy? jak Adam s Radkou adoptovali decko a zaroven zjistili ze je Radka v tom? to je taky jak ze zivota.:slight_smile:))
4. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
topino,podle toho co mi řekne doktor v úterý,ale asi půjdu do dalšího pokusu nic jiného mě k dítěti asi nepřivede,ale kdo ví.
já neví jestli měnit centrum doktora mám hrozně fajnového,ale nevím no. A třeba mi ted dají jinak ty léky fakt nevím.Manžel mi dnes volala z ryb,že se šel vykoupat do přehrady a že chladí spermoně,aby se trošku vylepšili mi se zeptáme jestli máme měco užívat u nás je horší ta morfologie..
Jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
Mišando, já myslím, že to tvoje dr. pochopí, že se chceš poptat jinde. Řekni ji to rovnou, jestli ti dá kopie, že chceš jen konzultaci .... ona to pochopí.
4. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
přešlapy milujuuu :slight_smile: akorát je to tam všechno z poloviny děsně nereálný :grinning: a takový urychlený moc :grinning:
4. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
autor
abig, no myslm, že tohle právě moc nepochopí, po poslednim neúspěchu byla teda taková rozjetá a rázná...ono když se jí nedaří tak to dá značně najevo..a ještě když se jí mišanda začne vyptávat a proč to nebylo takhle a takhle :slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Diky Abig, jsi zlaticko uplne jsi me nakopla v tom dobrem samozrejme:slight_smile:))) Prave ze jsem si rikala ze kdyz muz podstoupi tu operaci M/T ze to bude k nicemu. On mi ted opravdu rikal ze ma stresy v praci. Musime se lepe pripravit a urco to s timhle panem zkusime...Diky diky:slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz
Preslapy urychleny jsou to je fakt, treba dvojcata ty Karoliny teda moc nerostou:slight_smile: Ten Adamek jak uz je velkej a dvojcata porad mimina:slight_smile:
Ty brdo koukam na ty stranky od Abig, presne vim kde sidli, mame to kousek:slight_smile: Ted uz jen aby to muzicek prijmul:slight_smile:
4. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
topi hlavně kde má to druhý dvojče vždycky? a maj kočárky po jednom :grinning:
4. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz
Miši, tak na to jdi přes sestřičku. Já bych se toho nebála, kor když natebe spustí zhurta, tak je to signál, že je něco špatně.
Víš, co se mi líbí na novém Caru ? S každé schůzky odcházím s papírem, co jsme probrali, s plánem na příště, s výsledkama.
Takže mám kopii. V minulém to tak nebylo.
Zkus se objednat potom, jestli to vůbec bude nutné, do jiného Caru, promluv si s nimi a pak se rozhodni, Třeba ani nebudou stát o výsledky od tvé dr. a budou chtít nové. A nemyslím si,že by tě zbytečně hnali k další laparoskopii.
4. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
Přešlapy - taky jsem říkala manželovi, že chodí s dětmi po jednom venku, když má jen klasický kočárek :grinning:
Jen mi přišlo v posledním díle zvláštní, že naposled byl problém u Radky a najednou z toho vyplynulo, že to bylo stále závislé na jeho spermiích .... hlavně že podstopila IVF a dozvěděla se po testech, že nikdy nebude mít děti. Pak se Adamovi spermie uzdravili a hle, dítě je na cestě .....
4. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
abig, oká, díky moc...zkusím tam teda kdyžtak kdyby to nevyšlo zavolat a objednat se na konzultaci. a u mojí mudry řeknu, že chceme zatím jenom ha, teda...protože u tý budu mít konzultaci hned podle toho jak vyjde krev...

jj, ty přešlapy jsou takový zmatený lehce...ale stejně se u toho vždycky nasměju :slight_smile:
4. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jj, presne tohle sme s muzem taky rikali ze nakonec byl prece problem u Radky, ale tech chyb tam bylo nekolik. A ono uz to asi skoncilo ze jo?
4. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
topi, myslm že to skončilo zase na letní období, už jsem viděla ukázky z dalších nových dílů :slight_smile:
4. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
Abig: ja jsem muzovi poslala ty stranky, je z nich uplne nadseny. On spis veri lekarum nez nejakym bilynkam. Tak jsem rada ze to vzal:slight_smile: Urcite pana Dr. navstivime:slight_smile: a propo jsem zvedava vopice jak dopadla ta tva kamardka s tim muzem? maji pozitiva nebo snad uz miminko?.-)))
4. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Topino, budu informovat až čase, koncem toho měsíce jdou na kontrolní spermiogram, pak dají na radu lékaře, ale nechtějí si "kazit" léto, tak do toho IVF chtějí jít až na podzim.
4. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jsem ráda, že manžel reaguje na tvá přání !!! Občas je potřeba pomoci, alespoň radou, když né skutkem, snad jsem aspoň tímto trochu pomohla.
4. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
Jsem si sedla na balkon a sluním se, vytáhla jse zmrzlinu jahodovou a za chvíli se do ní pustím. Včera vínko, dneska zmrzka, večer si dám asi taky kapku vínečka, když to mám dovoleno.

Holky, mám strašnou žravku, takovou tu premenstruační, sežeru, co potkám, ale musím se krotit, pač jsem včera lítala večer furt na wc, jak mě natahovalo, já prostě neumím zvracet, tak jen tak dávím, dneska po snídani jakbysmet, tak se hlídám !!!
A začaly mě bolet zuby. No nádhera ....
Áaaa to sluníčko je paráda !!!
4. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
jezis ta hrubka!!! bylinky- samozrejme....
4. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
to je hezky Abig, ty jsi po ketu ze? ze by tehu priznaky?.-)))) ja se na ne tak tesila i kdybych mela blejt:slight_smile:)))
Jo holky, celou stimulku jsem mela krasne ploche brisko a ted 3 den po OPU ho mam jak balon, pritom nervama moc nejim, je to normalni? asi se moc zkoumam ale to bricho mi fakt nejak roste a ja myslela ze uz je vsemu konec ze se zacinam cistit...
4. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Topi, to nejsou těhu příznaky, na to je moc brzy, mě to dělá Utroš. A břuch mám taky nafouklý, ale to je úděl nás žen !!!
Tvoje bříško je normální projev, ono se to nafoukne většinou až po OPU, chvíli to potrvá než splaskneš, hormony budou ještě nějakou dobu lítat nahoru a dolů .,.,
4. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
aha, diky za info...) a kolikaty mas pokus, Abig? to je na nervy, holky ja vas obdivuju jit do dalsiho. Ja vim ze se priste budu desne bat:frowning2:(
4. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz
Topino, strach a nervy jsou to vždycky. Já mám za sebou 2IVF a z toho 3 transféry. Holky tu mají celkem úspěch s KETem, tak uvidíme, jestli budu ve štafetě pokračovat i já.
4. čer 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.