• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
abiq: jasne, ze jo, uz se tam zabydluje :wink:
4. čer 2010 v 15:50  • Odpověz
Cutce, jak ty to jen můžeš vědět :grinning: :grinning: :grinning: ? Doufám, že jsi vědma !!

Jak to vypadá u tebe s těma křečema ?
4. čer 2010 v 15:53  • Odpověz
abiq: mam je porad, ale nevim jestli to nesouvisi se strevama, ale to je na delsi vypraveni

Zaslouzis si to protoze jsi holka sikovna a zaslouzis si abys mela dvojcky :wink:

a jaky je rozdil mezi ICS a neco a Ketem?
4. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
Urcite se to povede, proste musi uz sakrys:slight_smile: A ze jsem tak zvedava u vas je jaky problem? U nas se zjistilo pouze u muze, ale davali nam velkou nadeji ze ICSI se zadari a pak bude zalezet jak se to udrzi ve me.
4. čer 2010 v 15:58  • Odpověz
ICSI je ze spermii do vajicka vpravi embryolog injekci a KET je uz embryo - mrazacek:slight_smile:
4. čer 2010 v 16:00  • Odpověz
aha, jeste takhle daleko nejsem :sweat_smile:
4. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
IVF + ICSI .... vajíčko je oplodnění vpichnutím spermie do vajíčka
KET je transfér zamrazených embryjí (samozřejmě je rozmrazí než je transferují)
4. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
Topino, my máme šanci taky pouze s ICSI. Máme špatné spermio, naposled jsme sice měli dost spermií, ale jen jedno procento pohyblivých, takže nic moc. A taky se povedlo ze 14 vajíček oplodnit jen 8
4. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
aha, tak priste mi budeme mit ro ICSI :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:03  • Odpověz
autor
abig, ty se teda cpeš :slight_smile:

holky, já jsem nafouklá už teď...dneska mě to zase bolí na MS :zipper_mouth: chjo..
4. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
abiq: prej 8 oplodnenych, to si myslim, ze je dost ne? :sweat_smile:
4. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
jeee, tady si nekdo zmenil foto :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
Mám PCOS, proto mám tolik vajíček, a taky mám velkou zásobu, díky nevím komu ... jinak nám řekl doktor, že kdybych ji neměla tolik, že se může stát, že se neoplodní nic ... tak aspoň, že mám toto plus !!!
4. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
autor
abig, jj, hned bych s tebou měnila, ty kvočno :grinning:

4. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
misanda: ta je dobra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
Miši, hlavně klid. Mám stejný problém, jsem s teď trochu opalovala a ten bachor, bože můj ... fůj, a ty bolesti jak popisuješ mám taky ...
MS bys neměla dostat, to by ti ty hormony neměly dovolit, ale ty můžeš krvácet i mimo cyklus, že ? Myslím, že u tebe se klubou vajíčka, neboj !!

Cutce, tím jsem chtěla napsat, že nebýt velkého množství vajíček, tak by jsme se taky nemuseli dostat k 8 oplodněním vajíčkům ... ten "odpad" je fakt veliký !!!
4. čer 2010 v 16:08  • Odpověz
takze ja s 12 jsem na tom byla taky dobre coz. Abig mate desny stesti ze se oplodnilo, ted uz jenom aby se chytilo:slight_smile:)))
jeee Misanda je roztomila:slight_smile:))
4. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Ts ... kdyby to šlo, tak ti dááááám !!!! Jen lusknutí m prstů !!!

Jo a tato fotka je bombovní, jsi kočka !!! Už jsem na ní tlemila na FB
4. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
autor
cutce, ta je speciálně pro vás :grinning: abyste viděli, jak mišanda zatim hýří dobrou náladou :grinning:

abig, já nemůžu krvácet mimo cyklus :wink: a dostat snad neeee, dej pokoj :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
autor
abig, tak to jsi viděla ty úchylárny co dělala mišanda v den dé na FB :slight_smile:

holky, nemáte vy ostatní FB? pošlete :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:10  • Odpověz
Topi, já jich měla 20 těch vajuch, z toho "jen" 14 zralých a z toho se "jen" 8 podařilo oplodnit ..... proto píšu o tom odpadu !!!
Abych to uvedla na pravou míru !!!
4. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
Sice jsem nepostřehla, co je den D ... ale ty slušivé alobalové čepičky byly bomba ... je prima, že se umíte bavit !!!
4. čer 2010 v 16:13  • Odpověz
autor
ty jo, budu muset jít ještě dneska žehlit...se z toho poto :slight_smile: zítra jdeme na svatbu, tak ať nejsme zmuchlanci :slight_smile:
4. čer 2010 v 16:14  • Odpověz
mam ICQ a ted vas a uz skoro nepracuju takze do FB se radeji nepoustim:slight_smile:
4. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
topi, dobře děláš :grinning: i když já teda na fb v práci nemůžu..já jsem maximálně jenom na skype a na koňovi, ale to taky neni každej den :confused: , spíš vyjímečně...
4. čer 2010 v 16:16  • Odpověz
Hezka urodicka. Holky a jak je to s dalsim pokusem budu mit treba podobny pocet vajec nebo se to snizuje na cem vlastne zalezi? kdyz jsem na stimulku reagovala pekne...
4. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
misando, ja jsem pod Monika Biggs :slight_smile:, myslim, ze tam mam i stejnou fotku, ale na fb taky nemuzu v pracovni dobe, nam ho zablokovali :sweat_smile:
4. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
Holky, tak já mám taky všechno a funguju jen na ICQ :grinning: ... ale v práci mám čas jen přes oběd a to koukám na koně !!
4. čer 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
topi, jestli jsi reagovala pěkně, ak budeš zase reagovat pěkně :wink:
autor
cutce, už tě mám :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.