• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ebony: tak hoooodne stesticka :wink: papa
15. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
ahoj holky omlouvam se ze pisu az ted tndle týden mam ranní a nemam sanci z prace napsat pak sem sla neco pokoupit a se psíkem u me furt stejný prsa bolí v noci me bolelo i bricho dnes sem 9 den po et dneska sem netestovala mam strach včera tam nic nebylo :frowning2:
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
ebony hodne stestí :wink: :wink:
15. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
cibi, neboj drží palečky, budou tam
15. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
peci kdy myslís ze to mam zkusit po druhy testnout
15. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, kde jste kdo? jsem zase tady :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
cibko ja bych pockala na 13.den :slight_smile:
15. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás po odmlce, nebo nebyl čas :slight_smile:

Samozřejmě jsem musela všechno dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no a nejlepší je to, že jsou jenom tři stránky o žrááááááá..e :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: , no a já teď skoro nic nesmím :rolling_eyes: , tak jsem z toho vytočená, že si nemůžu dát to co normálně :angry: :angry: :angry:

Ebony - hodně štěstí na zítra :wink:
15. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
To jsem zvědavá na svou dnešní večeři :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Zas nějakej jogurt :cry: :cry: :cry:
15. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
boruvko . 13 den je pátek myslela sem ze bych si skočila ve čt na krev
15. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Cib to zřejmě ještě brzo :wink: uVIDÍŠ ZÍTRA :wink:
15. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
albi jak´to ze nic nesmís
já mám ty blbý listerie a teď na 2IVF nechci nic riskovat :confounded:
albi zitra to bude 11 den myslis ze to mam zkusit zítra radeji bych počkala aspon do čtvrtka
15. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
aha tak to ju tak to je blby a co teda jis
15. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
Cib já ani nestihla testovat, 9D po ET jsem začala špinit :frowning2:
Záleží na tobě jestli to chceš zkusit :wink: , ale jestli tam mimi jsou tak tam jsou a hotovo :wink:
Ale fakt je možná brzo, u každýho je všechno individuální a každýmu testy ukazujou jinak, někomu brzo, někomu až hrozně pozdě a byla jsi na krvi? Tam bys měla 100% jistotu.
15. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
Cib všechno co nesnáším :slight_smile: Nejím měkký salámy, vyjímečně suchej, nesmím paštiky a sýry. Já nevím,původně se říkalo, že je to ve zrajících sýrech a když se podívám na net, tak to může být všude. Tak jsem z toho jelen :wink: .
Víš na hlad potřebuju maso :grinning: a nemám ráda sladký, to sladký mi teď akorát zbývá
15. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
albi a jak to jidlo ty listerie ovlivnuje?

cibi ja jsem jak blbka testila od sesteho dne - to jsem tam mela ducha, tak jsem byla nadsena, i presto ze jsem vedela, ze tady holky psaly, ze to muzou byt jeste hormony ze stimulky, no a 7 den tam nebylo nic, tak jsem testovala v nadeji kazdy den, byla jak slzave udoli. Ted doufam, ze to vydrzim alespon do 11. dne. Je to tezky...
Jestli mas delat test v patek, tak mozna ve ctvrtek na te krvi uz by neco mohlo byt, ale do te doby bych uz nic nezkousela :wink:
15. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
no ty listerie už jsou v tom jídle, když to koupíš :angry:
15. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
Ale podle toho kdy mi bylo tak hrozně zle, že jsem málem zde..la, tak jsem to chytla před stimulací :confounded: , jenže jsem si vzala prášky od žaludku a dietka a za dva dny O.K., vůbec si nepamatuju co sem snědla :confounded: Bylo to v lednu, kdo si to má pamatovat, a navíc když se jnom cpu :grinning:
15. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
jeeezis ja jsem pako, ja jak stale resime ivf, tak stale beru, ze je vsechno o deloze a vajecnikach a k tomu mi ty listerie nejak nepasovaly :astonished: Uz mi z toho taky pekne hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a albi co vsechno ty potvory ovlivnuji?
15. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
No přece plod!!! :astonished:
15. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
borůvko doktorka říkala, že je to jeden z faktorů na uhnízdění, ale uvidíme co mi na to řekne můj dr. z CARu.
A mrkni na internet co je to za svinstvo.
To by mě nikdy nenapadlo :confounded:
15. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
to chapu, zeptala jsem se spatne, co mohou tomu plodu zpusobit - je s nima problem uz i u otehotneni, myslim jestli trebba ovlivnuji uhnizdovani vajicka, .. u toho plodu mohou zpusobovat co? :wink:
15. bře 2010 v 19:11  • Odpověz
no asi to uhnizdování, následné potraty no já nevím jestli to mám psát :confounded: , no když to chytneš už těhotná tak můžeš rovnou to dát pryč, no radši si to přečti ani se mi to nechce psát ať nikoho neděsím :confounded:
15. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Víš Borůvko tak si říkám, jestli to mělo vliv, tak teď by se mohlo zadařit :slight_smile: . Ale jsem taky pesimista :cry: ale co kdyby :pensive:
15. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
albi ja se nemuzu spolehat jestli to dostanu nebo ne protoze minulý mesic sem čekala na mrchu abych mohla zacit stimulovat a ona neprisla tak sem musela na vyvolavacku
15. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
včera mi uklidniloa jedna holcina psala ze otehotnela i s 2 a 4 bunecnými embryjky a ja mela 4 b a kdyz meal 8 a 12 tak nic tak to fak zalezí na stesti na krvi sem jeste nebyla jeste počkam
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
mas pravdu jestli to tam je tak to tam snad vydrzí
15. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
albi a oni ti na to predtim neprisli?
15. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.