• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Měříš hned po ránu ?
4. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
topi-taky krásný víkend :slight_smile:
4. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
abig-jo, jak se vyspím, začala jsem s tím v 9hod tak měřím každé ráno, břicho mám hodně nafouklé, ale opravdu hodně, až se mi to nelíbilo a spíš mě tam sem tam pichne než že by mě bolelo a musím pořád chodit čůrat
4. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Hezký víkend Topino !
4. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
:wink: zlatí .... zvedám palec, vypadá to jasně !!!!
4. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
Kolikátý jsi den po ET?
4. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
abig-a ty budeš testovat nebo jdeš rovnou na krev?
4. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
já jsem dneska 12den po ET
4. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
TO už jsi ušla velký kus cesty .... já uvidím do úterý, pač jsem vždy začala 8den krvácet a když se přes to přehoupnu, tak si skočím asi v pátek na krev, ještě nevím, v pátek mám testovat, ale manžel nebude doma, tak to nechám na té krvi a v sobotu až se vrátí, tak mu ukážu výsledek .... a pak klidně pocikám ten test, ať to tam vidí !!!
4. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
tak to mám přesně v plánu, až mi řeknou, že je ta krev pozitivní, tak s radostí počůram i ten proužek :slight_smile:
letí to opravdu
4. čer 2010 v 18:03  • Odpověz
Koudelka mi sám řekl, že si mám zajít na krev, protože jsem na něj vyvalila oko, když řekl datum testování.
No a pak když ti na účtárně dají ten těhu test s poznámkou, že není citlivý a máš testovat nejdřív 18 den, tak to ta krev jistí !!
4. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
no právě, tam je to jistota :slight_smile:
4. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
Pecičko, budu na tebe myslet, držím všechno, co se dá !!!

Končím, přišel manžel, dva dny jsem jej neviděla, tak utíkám v ústrety !!!

Papa.
4. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
pa,pa užij si krásný víkend :slight_smile:
4. čer 2010 v 18:09  • Odpověz
Manžel dělá očistu ... :grinning:
Když mě viděl, tak říká, jéžiši, co se ti stalo ? Já mám tak velikánské nafouklé břicho, že ho to zarazilo :grinning:
4. čer 2010 v 18:18  • Odpověz
holky pěkny večer jak to tu tak čtu tak vam to určitě vyjde všem :slight_smile: ty příznaky čuraní a nafoukle bříška tak to je jasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pecičko s tou bazalni teplotou zveda ji i utroš,nebo aspon tak mi to řekli nevím ted jestli ho bereš,ja jen že to muže klamat :wink:
4. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahoj devčátka, já vás ted pár dní jen četla a to vám řeknu,vy toho nakecáte :slight_smile: :slight_smile:
Na pondělí ti Peci budu držet palečky.
Abig tobě to taky už určo vyjde.
4. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
nani ahoj, já to měřím po noci než si ho zavedu a zkoušela jsem to i po zavedení, ale je to pořád stejné, však uvidíme v pondělí :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Čaute ženy,jdu vás pozdravit a dočíst ten román,co jste tady nakecaly :grinning:
Konečně se počasí umoudřilo,tak jsem toho musela využít a byla jsem courat,ovšem jsem zralá do pelechu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra si jedu zase pro mamču a chystám se rejdit na zahradě :grinning: To je taková pohoda,když neprší a člověk nemusí být zalezlý v baráku....
4. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj Eviku :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj Peci,tak už se jen třikrát vyspíš a jdeš na krvičku že?Já osobně si myslím,že podle těch příznaků je to zbytečné,to je jasné těhu!!!!!!
4. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj Evi
4. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
děkuji Evi,nic jiného si nepřeji :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj Koubi,jak je??? Ty toho zase nakecaly co????Kdo to má pak dočítat :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
koubovku ahoj :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Peci určo to dopadne,moc tomu věřím :wink: A budu strašně moc držet palce....

Koubi a tobě taky,když bude svatbička tak prostě musí přijít i miminko :slight_smile:

Jdu se natáhnout k telce,bolí mě hnátky jako psa,tak všem krásný večer a hlavně celý prosluněný víkend!!!!!Dobíjejte energii :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
i tobě Eviku:slight_smile: papapapapapa :slight_smile:
4. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jasný, že to tak bude, už se těším na kontrolu, aby me zkontroloval a hurá do boje.

tak já jdu taky mrknout na telku

dobrou noc a papa
4. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
dobre ranko holky. :grinning: :grinning: :grinning:

dva dny jsem tu nebyla... co noveho? teeeeeeeeeda vy jste toho nakecaly :wink:

jinak ja hlasim, ze mam VSECHNY sve menstruacni priznaky a uz netrpelive ocekavam mrchu.... testik jsem si taky udelala a nic nenasvedcuje tomu, ze bych mohla byt tehotna.... takze, jakmile ji dostanu taky ZACINAM!!! dlouuuuuhy protokol :slight_smile:

preji vam kraaaaaaaasny vikend!!!!!

a co cutce?
a peci?
a misando, jak je?
a cabalkova, kdy pujdes na odber?
a abig zavrtavaji se?
mooooooooooooooooooooooooc na vas holky myslim!!!
5. čer 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj kočenky, tak jsem 2.6. dostala MS, takže 21.6. na první letní den začínáme, snad je to dobré znamení. Včera se v 19:55 narodil kamarádce Dominiček po IVF/ICSI 45cm a 2250 g, je na světě o něco dřív, ale je to bojovník, vše krásně zvládá.Mám hroznou radost, procházeli jsme to vše spolu, je krásné vidět na vlastní oči ten krásný výsledek. Už se těším až ho budu moct pomuchlovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.