• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
ahoj Pampeli, taky nestíhám dočítat, přiznávám,že už ztrácím přehled, ale od července budu na PN, tak budu mít dost času se zase zorientovat, to už to tu bude samá těhulka :slight_smile:
5. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
@lumpajda to doufam, ze tu bude sama tehulka!!! :grinning:
5. čer 2010 v 08:28  • Odpověz
Krásnou sobotu holky !!!
Snad bude prima víkend, já trubka se ráno probudila s depkou, až jsem si poplakala. Asi ty hormony.
Včera jsem řvala i u Forresta Gumpa ....

5. čer 2010 v 09:10  • Odpověz
ahoj kočenky, taky vám přeji krásný víkend :slight_smile:
5. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
@abig BUDE DOBŘE!!!
5. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
@pecicka i tobě :wink: jak je?
5. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
to je kráááááááááááááááááásné počasí!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Pampeli, to víš, že bude dobře :wink:
Venku je krásně, sotva odbije 14:00, tak jedem na výlet, podíváme se opět, jestli nám někdo neukradl pozemek :grinning: a pak frčíme na Hukvaldy, pomaličku nahoru na hrad a pak do obory. Tam můžeme i 100x ročně a neomrzí nás to !!!
Musím namazat ksichtík, ať se neopupínkuju od sluníčka a budu nasávat sluníčkovou náladu !
5. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj holky, od včerejška píchám, začala jsem krátký protokol, ve středu kontrolní ultrazvuk a pak snad konečně taky odběr ... bolí mě břicho a to mi sestřička říkala, že mám mravenčí dávky hormonů :slight_smile: všem, co čekají na výsledky přeju, aby to byly na testíkách jen //. Venku je krásně dneska, tak mám trošku radost :slight_smile:
5. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
Ahoj kocenky, tak se hlasim po OPU, nakonec bylo 17 foliku a z nich 11 vajusek, v pondeli si mam volat, jak to vypada, tak zatim super, ted jeste abychom meli dost embrysku nejen na ET, ale i jeden az dva KEty, . :wink:
5. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz
@cabalkova no tak to je PARADA!!! moc gratuluju :grinning: vypada to moc nadejne! :wink:
6. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
@misanda a v pondeli jde na OPU misanda???
6. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
tak moje mrcha dneska dorazila... bez antikoncepce a slape jak hodinky... takze to vypada, ze jdu v utery do CARu :slight_smile:
6. čer 2010 v 08:01  • Odpověz
Krásné ránko holky :slight_smile:
slunce září od rána,což je super,včera bylo taky nádherně,chvilkama až moc velký skok,tak já se stejně klidím do stínu,ale konečně jsem vysázela kytičky do truhlíků,pže macešky už byly ošklivoučký a jinak jsme seděli na terásce pos slunečníkem a vegetili :grinning: (s koláčem,chlebíčkama a se zmrzlinou :grinning: )
Pampeli,tak angličák nevyšel....nevadí,uděláte si čecháčka :grinning: :grinning:

Cabalková super výsledek,takový akurátní,tak ať v pondělí hlásíš,že se jich min. 10 oplodnilo :wink:

Jinak všem kočkám posílám pozdrav a hlavně přeji úspěch,aťje to v čemkoliv(stimulka,testování,Opu,Et.....)
6. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
@evik73 ahoj eviku... to pocasi je PARADNI!!! vcera jsme byli cele odpoledne v ZOO... parada! dneska tady mame taky slunickove, takze to bude super den.
6. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Pampeli tak v ZOO?Taky bych šla,už jsem nebyla snad 100 let,naposledy,když holka byla ještě malá,nééé vlastně před 2 lety jsme byli na dovče,tak jsme zajeli do Liberce do ZOO :grinning: A kdepak ty jsi byla,odkud vlastně jsi?
6. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
@evik73 ja jsem z brna :grinning: takze v brne. bylo to super! ja tam nebyla snad od zakladky nebo co... a co dneska mate v planu? my jdeme dneska k mym rodicum na obed a pokec a posezeni na slunicku
6. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Já to posezení na sluníčku radši vyměním za posezení pod slunečníkem :grinning: Teď jsem byla chvíli na zahradě a je tam hic jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem sama doma,tak se budu poflakovat....taťka je od čtvrtka pryč,dneska večer se vrací a holka ta furt někde lítá :sweat_smile:
Ještě opravuji čecháčka na moraváčka :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
ahoj holky,

jdu jenom pogratulovat cabalce! super výsledek!!!!!!! to budeš krásně těhotná za pár týdnů :wink:

dneska už se sem asi nedostanu, včera jsem píchla pregnyl a zítra mě to čeká. mám bobky...tak uvidíme.
6. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
@misanda MOOOOOOOOOOOOOOC NA TEBE MYSLIM!!!!!!!!!!
6. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Mišando zítra budeme držet pěsti,až se z nás bude kouřit!!!Tobě a Pecičce :slight_smile: A kam dneska vyrážíte s manžílkem????
6. čer 2010 v 10:21  • Odpověz
autor
pampi, však já na tebe taky :wink:
6. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
autor
evi, udělám oběd a razíme se asi cournout na zahrádku a rozvalit břuchy :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
Jojo nápodobně,taky budu vyvalovat pupík na zahradě,ale pěkně ve stínku....Už jsem si dala chladit melouna do lednice,to bude žraso :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Misu, drzim palecky na zitrek, aby te cekal taky super vysledek.

Peci, verime, ze HCG stoupa a o tehu nebude pochyb.
6. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
A dekuju moc vsem za drzeni palecku, zejvne to pomohlo, zatim vse klape tak, jak jsem si prala...
6. čer 2010 v 10:46  • Odpověz
ahojky

holky mam dotaz, je tu jeste nekdo?
6. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
cabalkova: nadherna urodicka, uvidis, ze ket ani nebudes muset potrebovat :wink:
6. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Cutce co potřebuješ vědět????
6. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
no ja jse si prez tyden delala test a byl negativni a to jsem byla po poslednim pregnylu no a dneska jsem si delala novy (Ja vim, jeste jsem nemela), ale muze na nej mit pregnyl vliv?
6. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.