• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
evik, kam jsi mi zmizela :frowning2:
6. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Cutce,já jsem zase už na zahradě :grinning: S tím tvým testíkem teda nevím....a teď ho máš pozitivní???Jestli to dobře chápu,tak po Pregnylu jsi měla test negativní???
6. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: než odjedu na zahradku tak teda Cutce ja nevím myslím že to pregnyl už není a je to těhu jestli je test pozitivní :slight_smile: :slight_smile: Pěkne odpoledne všem
6. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jestli máš testík pozitivní,tak se přikláním k Naně a myslím,že je to těhu :slight_smile:
6. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj holky, jj byl pozitivni :slight_smile:
6. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
6. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
jeste nevim co si o tom myslet, budu delat zitra rano a v utery taky.

nevim proc, ale chodim casto curat, byla jsem v 1.30, 3.30.5.30 a tenhle test jsem delala az v 9.30 takze tp nebylo ani na prvni curani :sweat_smile:
6. čer 2010 v 15:21  • Odpověz
No tak to je celkem jasný,na to ani nepotřebuješ naše rady :grinning: :grinning:Zatím potichu gratuluji,ale opravdu jen potichounku,ať to nazakřikneme :slight_smile:
6. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
A jdeš na krev?Nebo jak to u vás chodí?
6. čer 2010 v 15:39  • Odpověz
no ja se bojim, ze to je jeste ten pregnyl :sweat_smile: , mela jsem 5000 UI minulou sobotu :sweat_smile: . No uvidime, snad :slight_smile: dekuju :grinning:
6. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
to ja nevim, budu delat test zitra a v utery a kdyz budou pozitivni, tak budu volat na kliniku
6. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
@cutce tak budu doufat s tebou :wink: nevim, jak dlouho se drzi pregnyl... taky jsem se na to ptala... nekdo to tady popisoval o par stranek dal.... kazdopadne ja jsem si anglicaka neprivezla :sweat_smile: ale to nevadi... myslim, ze na nas cekaji dvojcatka :grinning:
6. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
pampelisko: to nevadi, tak budou cechacci :wink:

pampelisko: dekuju, snad to vyslo :slight_smile: , kdyz jsem si delala test ve ctvrtek, tak tam nic nebylo :slight_smile:
6. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Cutce tak jestli tam ve čtvrtek nic nebylo,tak teď už to Pregnyl určitě není :wink:
6. čer 2010 v 16:02  • Odpověz
no prave taky si myslim, ze kdybych jeste v sobe mela pregnyl, tak by byl pozitivni i ve ctvrtek. Teda ale musim rict, ze duch tam byl, ale abych ho videla muslea jsem natocit test :slight_smile:

takze myslite, ze teda jo? :sweat_smile:
6. čer 2010 v 16:09  • Odpověz
Myslíme a hlavně ti to přejeme :slight_smile: Zkus to vydržet do úterka s testíkem,aby jsi viděla opravdu,jestli čárka sílí....zítra by to ještě nemuselo být tak vidět!!!
6. čer 2010 v 16:28  • Odpověz
dekuju :slight_smile: Budu testikovat i zitra a i v utery a pak volam :grinning:
6. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak dobře,nedá se vydržet do úterka co???Ale když jsi říkala,že jsi netestovala z první ranní moči,tak i zítra by mohl být vidět rozdíl :wink:
6. čer 2010 v 16:49  • Odpověz
nene to se neda vydrzet :grinning: co to znamena, kdyz carka bude silet tak je to jasny? A co kdyz zustaner stejna?
6. čer 2010 v 16:52  • Odpověz
To chápu :slight_smile: Když čárka sílí,tak se ti zvyšuje hladina HCG,což je samozřejmě výborné.....ale u každého je to jinak,takže když hned nebude zítra pořádně macatá,tak to neznamená,že je to špatně,každá to máme jinak a HCG roste různě.Proto má někdo pozitivní test už 8 den a někdo třeba až 14 den.Hlavně když pořád budou //. :sweat_smile:
6. čer 2010 v 16:58  • Odpověz
dikes, jj, dam vedet :wink:
6. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
jelikoz tu nikdo nen i, tak si ctu tady, a docela dobry hlasky :grinning: :grinning:

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=130230&vGroupOffset=0&vOffset=30
6. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
Jen nakouknu a vidím pozitivní test ? CUTCE, ty jsi nevydržela ? No nedočítám zpětně, ale doufám, že je to fakt !!!! Tiše gratuluji, těším, co budeš psát další dny.

Bora, tak vítej mezi námi píchalkami, ať ti ta stimulka rychle utíká.

Cabalková, tak to je parádní úrodička, gratuluji.

Jdu si vás dočíst.
6. čer 2010 v 18:36  • Odpověz
Pampeli, tak vzhůru do úspěšné stimulky .. tedy já fakt doufala, že si přivezete dáreček :wink:
6. čer 2010 v 18:38  • Odpověz
Dneska jsem si byla pomazlit našeho malého, tédy on už je chlap, jak se směje sluníčko moje, až na to, že kdykoli si ho chci pochovat, tak se ke mě přisaje :grinning: , tak ho musím vždy odevzdat, pač má žízeň nebo hlad .... ségra stále úspěšně kojí !!!
6. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
holky tak jsem ze zahradky doma,venju je prostě nadherně.V utery me čeka genetika už se těším na mimouše :slight_smile: :slight_smile:
ČUTCE TO JE JASNY JSI TĚHU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
autor
cutcE? fakt? :slight_smile: tak super, držím, ať se // udrží!!!! paráááda :slight_smile:
6. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
ahoj holky jdu vás jen pozdravit
misando držim palečky na zítřejší opu , zvládnes to a budou foliky neboj
cutce to je jasný gratulace, ja mela pregnyl dokonce 10 000 jednotek takže ted uz v tele určo nebude
jinak kdo mají zejtra nejakou kontrolu nebo testík moc držim palecky
ja a ja to zase nedostala takže v uterý budu muset pro injekci tak to vypada že se stimulkou začnu až v srpnu, protože v tom červenci to nestihneme :frowning2:
6. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
misi-na zítra hodně štěstí :slight_smile: a jinak všem holkám krásný zbytek víkendu :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
cutce-tobě tichá gratulace :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.