• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Peci tak na zítra tfuj tfuj tfuj,ať je pro tebe zítřejší den ten nejkrásnější :slight_smile:

Mišule a tobě taky moc moc budu držet pěsti,ať je výsledek co nejlepší :slight_smile:

Holky všem krásný večer a pohodový vstup do nového týdne!!!!!!

To byl ale super víkendík :grinning: :grinning: Snad už to tak vydrží :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
@cutce at jsou to ty prave dve // :grinning: drzim pesti!!!
@pecicka myslim na tebe! at mas v sobe nejake fajnove a tvoje miminko/a :grinning:

@misanda at tam zitra najdou fajnove moc foliku a vsechno jde tak jak ma!!!
@evik73 eviku ty tehulko! ahoj :wink:
@abig a jak je tobe? je to lepsejsi?
6. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky dekuju, snad vydrzi.

Jinak misando hooodne stesticka na zitra

peci: budu drzet pesticky at ti oznami, ze cekas miminko nebo dve :wink: :grinning:
6. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
tyjo peci ty uz des zítra na krev to je fofr :wink: tak držím moc palečky a dej brzy vědět
6. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holčiny,

Cabal gratuluji a ať jich je tam dnes co nejvíce oplodněných!!!

Peci a Mišando myslím na vás,Peci tobě jen a jen dobré zprávička a Miša ničeho se neboj bude jich dost!!! :grinning:

Cutce tichounce gratuluji a řekla bych,že Pregnyl už to u tebe nebude,to by jsi musela mít pozitivní i ten čtvrteční testík. :wink:

Abig : jak pak se cítíme?
7. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Krásné ráno !!!

Miši, myslím na TEBE !!

Pecicko, tfuj tfuj tfuj :grinning: :grinning: :grinning:

Dada, ahoj ... necitím si nijak. Nic mi není, krom bolení bříška, trošku mě bolí prsa, ale to už od počátku, jen mám příšernou žravku a už mám kilo nahoře, prostě mi chutná.
Zítra jsem 8den po ET, tak to je můj kritický den, tak uvidíme, co bude nebo nebude.

7. čer 2010 v 07:58  • Odpověz
dobre ranko,

vsem moc dekuju :slight_smile:

misa a peci: hoooodne stesti, myslim na Vas holky :wink:
7. čer 2010 v 08:03  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile: tak jsem nalonec testovala a výsledek máte v albíčku :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
pampeliško-moc děkuji a myslím na tebe :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:25  • Odpověz
A bulím :wink:
PECICKO !!! Já to věděla ..... moc moc moc gratuluji !!!!
7. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
peci: to je naprosto uzasna zpravicka. Moc moc moc gratuluji :slight_smile: . Jak jsi se citila, kdyz jsi je tam uvidela obe????

A na krev jeste pujdes dneska?
7. čer 2010 v 08:26  • Odpověz
abig-to já taky:slight_smile: moc ti držím palečky a věřím, že se brzy přidáš :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
cutce-nepopsatelný pocit :slight_smile: na krev nepůjdu, to bych šla jen kdyby byl test negativní, jdu za 14dnů na utz :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:29  • Odpověz
Pecickoooooooooooooo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. Kolikaty to je den od ET?
7. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
ja chci jit, abych zjistila, jestli ty dve carky tam kvuli pregnylu a nebo jestli je to pravda :slight_smile:

a co manzilek a deti? Ja se jeste klepu ted, kdyz o tom mluvim :sweat_smile:
7. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
vysočanko-14den
7. čer 2010 v 08:31  • Odpověz
ty joooooooooooooooo to je super. To jsem zvedava jestli tam nebudou dveeeeeeeeeeeeee :grinning: :sunglasses:
7. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
ja jsem testovala i dneska rano :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Cutce, já si nemyslím, že to bude pregnyl .... :wink:
7. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
abiq: dekuju :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
já razím k doktorce,ale musím popřát Peci ke dvěma čárkám!!!!To je prostě bomba!!!!

Cutce a tobě taky,protože to už fakt Pregnyl není...... :wink:

Zase se to konečně pozitivně rozjíždí.....

A já už musím letět,pak se ozvu!!!
7. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
Eviku-děkuji :slight_smile: tak at dobře pořídíš a jen samé hezké zprávičky :slight_smile:
7. čer 2010 v 08:48  • Odpověz
Peci a cutce, posilam veloike gratulace a moc dekuju za pozitivni zpravy... aspon clovek vidi, ze to jde!!

Jinak jsem si ted rano volala do CARu a z 11 vajusek mame zatim 7 embrysku. Mame prodlouzenou kultivaci, takze telefon opet zitra a uvidime, jak jim to pujde... posledne jsme meli jen dve embryjka, ale obe se vyvijela... tak drzim tem nasim klukum a holkam palce, aby jich to taky zvladlo co nejvic. :wink: Jo a transfer podle vyvoje, ut, st, ct...
7. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky já mám z vás takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Peci, Cutce vy jste šikulky, krásný čárečky tam máte....mooooc gratuluju :wink: (Cutce tohle už rozhodně pregnyl neni) Ostatním držím palečky a věřím, že tohle byl jen začátek...tak kdo další??? :slight_smile:
7. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
dekuju holky. tak jsem jim tam volala a rikam, ze bych to chtela nejak potvrdit a ona ze az na scan za 3 tydny a ja a co takhle krevni test a oni, to mi normalne nedelame.

Ale sama rikala, ze jsem pry nemela testovat, ze jsem mela pockat na zitra, jako kdyby ten jeden den delal velkou roli :angry:
7. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
kRASNY DEN HOLKY :slight_smile: Mam uplnou husinu když to čtu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pecičko a Cutce strašně moc vam gretuluji ja jsem věděla že se to tu rozjede v těhulkovaní,je to prostě super :slight_smile: :slight_smile:
Abig ted jeste ty :slight_smile: :slight_smile: ale maš ještě chvilečku čas ikdyž ja 9den už dělala test :slight_smile: :slight_smile:
Cabalkova to je pekna urodička :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:03  • Odpověz
Eviku dobře pořid u doktoru ja jedu zítra na ten scrining :slight_smile: :slight_smile: Trošku se bojim,ale na druhou stranu se těším na bobka až ho uvidím :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
Nana ahoj, jak se ti daří ? Zoubky už přestaly bolet ? Já mám na testovaní fakt dost času, dneska jsem 7den po ET ....
7. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky Abig zuby dobry,ale je fakt že jsem si užila.Na testovaní maš časik a ja doufam že to všechno dopadne dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
abiq: a kdy budes testovat?

nana: dekuju :sweat_smile:
7. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.