• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
cutce a peci - BOMBA skvělý mam z vás radost, je vidět že to fakt jde :wink: moc vám gratuluju
jak to tak vypada taku tu zastanu fakt sama :frowning2:
7. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Cutce, testovat mám v pátek, ale manžel není doma, tak to nechám "asi" na sobotu :grinning:

Nana, čas je, ale ty nervy začínají hrát. :wink:
7. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
cibka: jeste neni vyhrano :wink:

jen se citim trosku divne tady mezi vami, ktere se snazite nekolik let a mate uz IVF za sebou :confounded:
7. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
abiq: jj pockej na manzela, to bude lepsi :wink:
7. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
Cibi ahoj, neboj, je nás tu dosta my tě tady samotnou nenecháme.

Cutce, patříš mezi nás, tak ať tě takové myšlenky ani nenapadají ... :wink:
7. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
dekuju :dizzy_face:
7. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
cutce to nemusís bud ráda ze to vyslo čím víc nás tu bude a bude přibývat tehulí tím to bude veselejsí :grinning:
7. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
tenhle rok je vážně plodný tak snad to vyjde tenhle rok jdeme do 2 pokusu takže další by byl až příští rok :frowning2:
7. čer 2010 v 10:39  • Odpověz
holky ja Vam vsem taaaak preju aby Vam to vsem vyslo :slight_smile:
7. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Ahojda holky, no téédaaa...konečně zase pozitivní vlna. Jsem to říkala, že to tak bude.
Tak moc gratuluju peci ke // a cutce taky. :slight_smile:
cabince gratuluju ke krásné úrodičce a misanda bude mít určo taky :slight_smile:
Vylezlo sluníčko a najednou i samé dálnice:o)
ještě abig za chvilku bude hlásit // a jede to tu ve velkém:o)
JInak zdravím ostatní holky :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Jsem zpátky :sweat_smile:
Je tam dusno,ale lepší než aby pršelo :grinning:
Teda to je skvělých zpráv v jednom dni,ještě to dovrší Mišanda.....a my už máme průkajdu,tak vám chodím foto do alba a ještě pár hadříků :slight_smile: Brali my jen krev,tak ani UTZ nebyl,musím vydržet do středy!!!!
7. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahojky bambulky.
Cutce a Peci vyhrkly mi slzičky,jsem tk strašně ráda,že Vám to vyšlo.Hladte bříška.Jde vidět,že jste poctivě chytaly těhu kemrouše,co jsem posílala.Moc moc moc gratuluji.
Abig,ty jsi určitě taky dobře chytala,na tebe taky musím myslet,vím,že rozšíříš řady těhu.
Holky já mám takovou radost z Vás, bambulky, vy co ještě čekáte,taky to výjde,musíme si to rozvrhnout na celý rok :slight_smile:,aby se příští rok nenarodili miminka ve stejnou dobu,ne :grinning: :grinning:
Evi gratuluji k průkajdě,já ji taky nakonec dostanu až příští týden v úterý.Jsem ráda,že je u tebe vše ok.A co nevolnosti???
Mišando jsem na tebe hrozně zvědavá.Dej co nejdříve vědět.
7. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Zazy,jak se máte s mimíkem???Jinak díky za gratulku :slight_smile: Nevolnosti jsem celkem ani žádné neměla,takže naprostá pohoda,jen unavená jsem pořád byla a teď už bych řekla,že je to lepší.....Ve středu jedu na screening,tak jsem strašně zvědavá :wink: Doufám,že vše bude OK :slight_smile:
Určitě to zvládneme všechno až do konce bez problémů.....a holky to tu zase pěkně rozjely,to je super!!!!
Dělám si tuňákový salátek,už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak už se vám hlásím jako mladá paní,byla to nádhera... :slight_smile:

Koukám tady se dějí věci. Holky moc moc moc vám gratuluju,ať se vám daří a jste s miminkama v pořádku. Jsou to krásné zprávy :slight_smile:

Tak se všechny držte,a co nevidět je potřeba aktualizovat tabulka,vůbec nemám přehled jak jsem tady jednou za čas.

Jo a ještě jedna super zprávička,ségra dnes rodí a pokud to stihne do půlnoci,tak bude mít ten nejkrásnější dárek k dnešním narozeninám :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj Mladá paní :slight_smile: tak jak se cítíš,jako vdaná ženština????Ať jsou co nejdřív v albu fotečky,zavzpomínáme na starý dobrý časy,když jsme byly mladý(teda já a Peci,jinak jste tady mláďata) :grinning: :grinning: Tak i počásko vám vyšlo nééé?
7. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
misi: vsechno nejlepsi novomanzelum. Jak se citis? A chceme videt nejake fotecky :slight_smile:
7. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
MISANDO: kde jsi?? Rikala jsi, ze mas neco v planu, ale takhle nas napinat !!!!!
7. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
@pecicka MOC velká gratulace!!!! peci PECKA :grinning:
7. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@cutce I TOBĚ POTICHOUČKU GRATULUJU!!! :grinning:
7. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
pampelisko; dekuju :slight_smile: , no sestricak mi vybadala, jakto, ze si delam test jeden den do predu. Ze mi prece dali termin :sweat_smile: . Ale kdo to ma vydrzet!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:40  • Odpověz
holky, moc všem děkuji :slight_smile:
pampeli tobě taky a držím palečky, at se brzy přidáš.....
7. čer 2010 v 15:41  • Odpověz
@cutce to chápu!!! :wink:
7. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
@pecicka děkuji. já se jdu zítra ráno domlouvat a jdu dát krev... takže taky začínám :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
tak to mám radost a co ta Misanda, ta jako ještě nic? :unamused:
7. čer 2010 v 15:44  • Odpověz
tak to tu bude dalsi tehule za mesic :slight_smile:
7. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
ja nevim, kde se misanda flaka :unamused: , taky cekam a nic
7. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
holky ja tento mesic jeste antiko... budu tehule az za dva mesice :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
misanda jeste nebyla??? :sweat_smile:
7. čer 2010 v 15:47  • Odpověz
no vzdyt to taky neni tak daleko :wink:

nene misanda jeste nebyla, cekame na ni :wink:
7. čer 2010 v 15:51  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.