• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
autor
peci, prvně se musim vrhnout na tebe a hrozně moooooc ti pogratulovat!!!!! no a co řikala mišanda nedávno? že ty a abig jste horkýma favoritkama a začíná se to plnit. je to moc krásný a vlna optimismu je taaaaaadyyyyyyyyy!!!!

7. čer 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
jinak my nakonec teda 9folíků - mudra se opět sekla :slight_smile: - z toho jeden prázdný a jeden nepoužitelný oocyt, takže z devíti folíků máme 7 oocytů !!!!!!!!!!! a pět je pěknejch a dva se ještě musí dovyloupnout...ale je to tam :slight_smile: to jsem nečekala.

7. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
misando: no vidis to kocko jedna a ty jsi dalsi na rade se skvelyma zpravickama :grinning: :grinning: :grinning: , blahopreju
7. čer 2010 v 17:21  • Odpověz
autor
cutce, to doufám, chci tebe a pecicku co nejdřív dohnat :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
@misanda ahoooooooooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:24  • Odpověz
@misanda no teda!!!!!!! PARADA :grinning:
7. čer 2010 v 17:25  • Odpověz
autor
holky, a tohle dokazuje co? že s vyššíma dávkama se sice nezvýší počet folíčků, ale počet oocytů :wink: - tedy alespoň těm, kdo s tím mají problém.

ale byla tam se mnou jedna holčina a ta teda měla dva folíčky a měla je prázdný :frowning2:
7. čer 2010 v 17:26  • Odpověz
no s tim se jako pocita, ze pujdes v nasich kolejich :wink:
7. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
MIŠANDO ... parááááda !!! Super .. dneska jenom samé krásné zprávy. Gratuluji !!! To jsi koukala sama, co?
7. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
Misu, tak gratuluju... rezervuju si teda pravo na // prga, ale dva dny po mne budes hlasit to same ty. Kdy si budes volat, kolik se jich oplodnilo? A mate ICSI, nebo prirozene?? Super, mam radost.
7. čer 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
no, furt tomu nevěřim :slight_smile:

jinak volám ve středu ráno, a máme na všechny icsi. embryoložka řikala, že si myslí, že na 95% si pro ně pojedeme v pátek..no tak uvidíme...kéž by :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
Tak to je super zprava, mam radost. Takze patek posupajdi cudlici k mamusce. :wink:

My jsme bez ICSI, ale podle zpravy z dnesniho rana mame sedm embrousku, zitra volam zas a ET zitra, ve st nebo ct.
7. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
ty blaho tady se to nejak rozjizdi :grinning:
7. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
cabal, sedm je krásný!!!! to já budu ráda za dvě blasty jestli vůbec teda budou!!! tak to fakt budeme testovat spolu koukám :slight_smile:

já bych měla jít na krev 25.6.
7. čer 2010 v 17:45  • Odpověz
autor
bolí mi břuch tak se jdu natáhnout...zítra odpo nakouknu :wink:
7. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
U nas v CARu se krev nebere, ale cca dnu po ET se chodi na curaci test a UTZ... posledne jsem zacala krvacet 14. den po ET, tak verim, ze kdyz do kontroly nezakrvacim, bylo by to nadejne. :slight_smile:
7. čer 2010 v 17:53  • Odpověz
teeeeeeeda holky, to je kraaaaaaaaaaasny den!!! :grinning: :grinning: :grinning: ja mam takovou radost!!!
7. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
ahoj kočandy, tak to je super zpráv.
peci a Cutce gratuluji moooooooc. To je paráda, jen tak dál.
Misando, tobe to taky vyjde a v pátek máš mimíse v břišku uvidíš, a nesejčkuj furt.
U me vůbec nic nového pod sluncem
7. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
miso parada gratulace tak se to pekne s tim sluníčkem rozjíždí to je nádhera :slight_smile:
kouby neboj taky na nas dojde
7. čer 2010 ve 23:49  • Odpověz
Pěkné ránko :slight_smile:
Mišando krásný počet,tak jsi nezklamala ve včerejší vlně super zpráv :slight_smile: To je dobře....už se vám tam připravují dvojčátka :grinning:

Dneska to vypadá na pěkný pařáček :wink:

Nando dneska krásné pokoukáníčko na screeningu a jen dobré zprávy a hlavně co nejrychleji fotečku v albu :grinning:

Jinak všem pohodový den!!!!!
8. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
Dobre ranko, kocenky...

Misu, tak to vypada, ze na tom oopravdu budeme podobne, dneska jsem si volala, a transfer zatim jeste ne, volat opet v patek... tak budeme od sebe max par dnu. :slight_smile: Uz abych mela cudliky zpatky u sebe, uz se nemuzu dockat. Doufam, ze to v misticce pekne vybojujou a bude i na mrazacky/sourozence. :wink:
8. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ranko,
peci,super gratuluji
cutce a misandě taktéž.
No já jedu dnes zjistit co se bude dít dál u nás,tak snad něco vymyslí,aby to příště bylo lepší :wink: a v srpnu hurá do boje :confused:
cabalkova, taky držím pěsti at se mimískově pěkně spojují
8. čer 2010 v 08:46  • Odpověz
Evi, dekuju a napodobne... at vam poradi a spolecne neco vymyslite. :wink:
8. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
krasný den všem dnes bude nádherně
evaav hodne stestí at ti reknou jen prijemne zpravičky
jasi za chvilku razim pro injekci abych vubec dostala mrchu :wink:
cabalkova to je krasný to budou perfektní embryjka a pak uz jen // :grinning:
8. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
hezké slunečné ráno :slight_smile: kočenky :slight_smile:
8. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
dobre ranko, tak dneskem je to oficialni :grinning: dalsi pozitivni testik byl dneska rano.

peci nezmenime tabulku? :sweat_smile:

evaav: preji jen dobre zpravy :wink:
8. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
cutce ahojky, já bychještě počkala do utz :slight_smile: co myslíš ty?
8. čer 2010 v 10:10  • Odpověz
me je to celkem jedno, ale ja mam utz 29.06., kdy ty? Kdyz ja jsem cela natesena :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
holky tehulky, jak jste si pocitali datum narozeni? Me by to strasne zajimalo :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak nám dneska umřela babička :frowning2:
8. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.