• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
miso to je mi líto upřímnou soustrast, říká se že když někdo umře že se něco nového narodí
8. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
cibi, děkuju...kéž bys měla pravdu..ráno jsem si řikala, že jsem sobec :frowning2: že se nám v pronatalu rodí novej život a ten náš milovanej tady vyhasnul :frowning2:
8. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
misando: to je mi moc lito, uprimnou soustrast :cry:
8. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
holky dííííííky!!!! snad mě aspoň zítřek trošku potěší!
8. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
misando, zitra uz jdou k tobe?
8. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
autor
cutce, ne, zítra si volám jak jsou na tom a jak bojujou...
8. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
Nazdárek,tak jsem byla u Dr. Všechno v pořádku,tak mažu v pondělí do práce. :unamused: No že by se mi po více jak třech měsících chtělo to se říct nedá,ale aspoň přijdu na jiné myšlenky,už mi z toho doma solidně hrabe jak pořát myslím na mimi,tak jsem si to nechala ukončit,abych se nezbláznila... jenže když kolem mě se pořát jen rodí a rodí..
Na lázně mi dá doporučení a v pátek pošupajdím za obvodní Dr. aby mi sepsala žádost a pak čekat jestli to schválí pojišťovna a pokud ano tak na podzim si jedu odpočinout. doktorka říkal že by mi to pomohlo na nervy když nic jinýho a to je vlastně ten hlavní důvod proč bych chtěla jet. Vypadnout na pár týdnů odevšeho,akorát kdybych si mohla manžela vzít sebou do kapsičky :cry:
8. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
autor
ahoj misi, jestli nám nevyjde teď ten pokus, tak taky přemýšlím o lázních, ale prej ty žádost schvalujou docela rychle - jsem se včera bavila v pronatalu s jednou holčinou...
8. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
ahoj kočenky :slight_smile:
misando veliká gratulace, to je mega úspěch. takže pozitivní zprávičky se jen množí, to je super :slight_smile:
upřímnou soustrast, ale opravdu se říká, že někdo blízký odejde a nový človíček bude na světě.
JInak všechny zdravím a jdu se natáhnout. Zatím páčko :slight_smile:
8. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

salopko, zdravím:slight_smile:
Misandaku, tak ja cekam na nejakou prevratnou IP a ty na me prdis, musim sem vlezt, abych se dozvedela, jak jsi dopadla :angry:
tak moc gratuluju ke skvelemu vysledku..... Zaroven musim kondolovat, s babickou je mi to lito :unamused:
8. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Miši upřimnou soustrast,taky jsem si tím nedavno prošla,bude dobře uvidíš :slight_smile:
Jinak scrining vyšel na jedničku,fotečku dam jak přijde synek.Naše miminko je strašně žive,vubec nechtělo spolupracovat,pořad sebou hrozně šilo.Ma všechno co ma mít,jatra,žaludek,všechny cévy atd uplně jsem hleděla byl to krasnej pocit jen to dlouho trvalo nebot fakt sebou hrozně šilo. :slight_smile:
8. čer 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahojky
Nando tak super a gratuluji ke screeningu!!!!!Nás to čeká zítra,tak jsem na to zvědavá.....při holce nic takového nebylo :slight_smile: Připadám si jako prvorodička :grinning: :grinning:

Mišando upřímnou soustrast :frowning2: je to vždycky na psychiku,když se něco takového přihodí :unamused: Tak hodně sil a zkus myslet pozitivně,kvůli mimískům!!!

jinak ahoj všichni ostatní,já jsem z toho vedra nějaká vyřízená.....a zítra budu taky,v Motole mám být v 11.30 :rolling_eyes:
8. čer 2010 v 19:14  • Odpověz
nany, tak supeeer:o) zase o krůček dál:o) se na ten sreening taky těším, ale zároveň bojím.
mno já jsem z toho vedra taky pěkně vyfluslá:o))bych spala ještě víc jako předtím :grinning:
8. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
holky moc děkuji a Eviku zítra to dobře dopadne uvidíš užiješ si to :slight_smile: :slight_smile: To vedro je hrozny dneska jsem se trošku opalila,byla jsem jak vybledle lečo :slight_smile: Ještě že nemame těsně před porodem to bychom teda byli na tom o něco hůř :wink:
8. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
TAAAAAAAAAAAAAAAKZE:
dneska jsem zacla brat marvelon. posledni doberu 28.6. a 25.6. mame zacatek stimulacniho cyklu, kdy jdu na vysetreni UTZ, kdy se mi podivaji dovnitr, jestli nema nejake cysty a pak se podivaji na pruchodnost pres delozni cipek... prej to asi trosku boli... holky nevite??? no a to uz budeme i neco zalohove platit a taky podepisovat ruzne papiry a vyfasuju leky a injekce a tak

nechali jsme si zamrazit i spermie, protoze mame strach, ze jakmile manzel prestane pichat vsechny mozny injekce a prestane brat vitaminky a leky, tak se asi jeho uz tak spatne spermio zhorsi.... takze pro "zychr" platili jsme za uchovani 1.100,- a za odebrani 600,- a jeste mu vzali krev kvuli infekci. mame to tam rok schovane... mel toho trosku malo, takze asi pujde jeste jednou v patek a to uz bude platit jen za odber zase 600,-

takze to jsou asi vsechny moje novinky
8. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
@misanda to je mi lito! :frowning2: uprimnou soustrast!
8. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
pampeliško mi taky měli zamražene spermie a s těma to vyšlo ikdyž ta kvalita trošku taky klesa.My za to platili 3700 tak to mate levnější :slight_smile:
8. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
8. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Dobrý večer,tak jsem byla na kon. příští měsíc jdu do boje. Doktor mi nabídl,že dostali nějaké lěky které se začnou skoušet.
Jak jsem dnes tam seděla tak tam zrovna byla nějaká dodavatelka.Má to být Golal a ještě nějaký lék ten název už nevím.Prý se nemusím bát,že se to už na lidech používalo,že to nebude testování jako na zvířetech :wink: .
Hlavně na tom je dobré,že kromě ICSI nebudu nic platit bude mi to platit ta firma. A nebude se to počítat do pokusu od pojištovny.Tak to jsem říkala,že to skusím.Budu chodit,ale častěji na kontroly a na krev mám si nachystat žílu :wink: A budu podepisovat nějaké papíry atd.tak jsem mu říkala,že proto udělám vše co půjde a že snad se to podaří,když už se to jednou povedlo,on mě tak uklidnoval jako rčite se nám to povede a že se nám bude snažit pomoct jak to půjde
A ktomu co se nám stalo,říkal,že to je věc která se někdy stává. A asi, že ta vajíčka byla asi starší nebo co.Jo a co se týče dalších hrazených pokusů tak mám ještě 2 tento prý je jakoby nedokončený cyklus a tak se to prý nepočítá tak alespon trochu pozitivní věc.
8. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
@evaav hlavne, ze uz myslis pozitivne a tesis se! nezdary cloveka vzdycky tak nejak posili!!! :wink: musime bojovat!
8. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
jo,jo jsem ráda na duši doktor mě tak naladil i podržel je fakt fajn takovej,že se předním nestydím mluvit i se na vše jsem schopná zeptat. Jen se snad nic nepos....... :wink:
8. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
pampi, tak super, že už brzo začnete :slight_smile: to bude zase těhulí tady za chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
evi z vedra jsem taky udrncaná, navíc mám furt nějak nafouklý břicho po opu :frowning2: chjoooo
8. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
@misanda a kdy ti je budou davat zpatky?
8. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
pampi, to ještě nevím...záleží jestli bude PK a já doufám, že bude...nejpozdějš řikala embryoložka v pátek nebo v sobotu ráno...
8. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz
@evaav ty jsi drzak a bojovnice :wink: urcite to dobre dopadne!!! clovek se nesmi vzdavat a nedat se! je pravda, ze doktori, kdyz chteji dovedou podrzet!
8. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
@misanda a volala jsi, jak se ti vyviji? nebo mas volat pozdeji? (promin, ale celej den jsem tady nebyla... tak nejak nevim)
8. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
pampi, volám zítra ráno v osm...tak uvidíme jestli se nějaký vyrýsovaly...
8. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
@misanda tak zitra na tebe myslim! at se pekne rysujou :grinning: podivam se zase az vecer... pres den v praci nemuzu :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
¨to chápu, já to mám v práci taky na pikačuuuu :frowning2:

ty budeš se začátkem stimulky hned doma?
8. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.