• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
krásné ráno :slight_smile:
9. čer 2010 v 07:05  • Odpověz
misanda: to je mi moc líto s Tvojí babičkou drž se
9. čer 2010 v 07:06  • Odpověz
misanda: gratuluju k úrodičce je to parádička :wink:
9. čer 2010 v 07:07  • Odpověz
cutce: velká gratulace dávej na sebe pozor ať prcek roste jak má a vše je ok - to je super už se nám to tady rozjíždí s těhulkama :grinning:
9. čer 2010 v 07:08  • Odpověz
abig: myslím, že jsi na řadě - kdy budeš testovat? hodně štěstíčka :wink:
9. čer 2010 v 07:10  • Odpověz
misanda: takže ET do konce týdne to je super myslím na Tebe určitě to mimísci zvládnou - kolik si necháš zavést?
9. čer 2010 v 07:12  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak jsem volala, miminka se nám kultivujou...mišanda došla ke kultivaci...to neni možnýýý...akorát teda vim prd kolik jich je a jak to vypadá...nj, pronatal praha no :frowning2:
9. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
autor
ahoj alex, jak se máš???? my si necháme zavést určo dvě :wink:
9. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
misanda: ahoj mám se fajn zrovna vyrážím na kontrolu tak se pak ozvu :wink:
řekli Ti kdy budeš mít ET nebo máš PK?
9. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
misanda: a samozdřejmě gratuluju vypadá to hodně dobře :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
musím pádit zatím pa pa :grinning:
9. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
alex, tak tfuj tfuj, hodně štěstí :slight_smile: máme PK :wink:
9. čer 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj misu, tak to je super...

Ja mam teda takove smisene zpravy, bulela jsem tu jak de..il, manza me musel po telefonu uklidnovat... no kazdopadne dnes v jednu bude transfer (taky vim prd kolika embrysku), to je ta dobra zprava, ovsem nezbylo nam nic do mrazacku, to je ta spatna zprava. Ja se toooolik tesila ze nebudu v takovym stresu, ze budeme mit jeste nejakou zalohu, kdyz bylo embryjacku sedm, a oni to proste zabalili.... me to teda taaaak mrzi... a po predchozich zkusenostech se samozrejme uz ted bojim, ze to neklapne a bude to v p...li.... a budeme muset jit do tretiho pokusu....tak to jsem teda necekala, myslela jsem, ze aspon nejakej zbyde a bude mrazenicko... ach jo.... je mi faaaakt smutno.
9. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
cabal, kuuuušššš...budeš mít krásný blastičky a s těma to prostě vyjde, žádný co by kdyby!!!! a podívej se na mišandu, jak bude ráda za dvě krásný embryjka, ani do mrazáku nic nepotřebuje!!! teď se soustřeď na ty dva pupínky a udělej jim hezkej bejváček :wink:
9. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
Ja vim, kdyz ja se tak tesila, ze budou nanucky. :cry: :cry: :cry: :cry:
9. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
ale k čemu, když je pak nevyužiješ!! nebo chcete děti tři? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Ja bych si prosila dva kousky, pokud mozno holcicku a chlapecka. :angry: Jen jsem se tesila, ze budeme mit snehulaky a nebudu z toho tak vyklepana, protoze proste budeme mit dalsi pokus... vim, jak to bylo posledne... a ted tohle. Jsem z toho malinko na hromadce.... ale ja se seberu, ja vim, ze to je kravina, ze mam byt rada, ze byla prodlouzena kultivace, tim padem je vetsi sance, ze uz to ted vybojujou a tak.... ale stejne me to taaaak mrzi.
9. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
autor
cabal, oni to vybojujou!!!! já tomu věřím!!!!

a mišanda by si objednala dvě holčičky, pokud by to šlo :grinning: ale bude mi stačit i jeden pinďour :wink:

já jsem zvědavá co ještě čeká nás...kolikátý den je tam dneska máš na tý kultivaci???
9. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
Misu, to vis, ze bych brala taky jakekoli slozeni, ale mozna radsi dva kluky, nez dve holky... ale nakonec, co mi daji, za to budu vdecna!!

Na OPU jsem byla v so, takze dneska je to 4 dny... stejne jako to budes mit ty, pokud pujdes na ET v patek. :slight_smile:
9. čer 2010 v 08:55  • Odpověz
misu, jenom dotaz.... mne posledne po OPU skoro nic nebylo, ale ted me boli pupik jak blazen a taky kozenky, ani nemuzu spat na brise, jak jsem jinak zvykla... co ty, zadne takove priznaky??
9. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
cabal, tak to jsme na tom stejně...posledně po opu nic a teď mám teda mega břuch a pobolívá a prsa...tak o tom ani nemluvim radši.. :frowning2:

no já doufám,že se nám do pátka taky pěkně vyrýsujou, kucí :slight_smile: a ty už máš blasty????
9. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
Hele, nevim, musim se zeptat embryolozky pred transferem.... na recepci mi rekli jenom v kolik mam prijit a kolik bude doplatek, a ja byla tak vykulena z toho, ze nemrazime, ze jsem se na nic dalsiho nezeptala... Posledne mi je (i kdyz jsme meli PK) davali uz treti den, tak si rikam, ze kdyz jsme ted meli delsi kultivaci, ze by mohli byt kvalitnejsi a pokrocilejsi a ze posledne mi je nejspis supli, protoze se bali, ze to zabali a nebude co transferovat. Tak uvidim, co mi povi... Jo a podle tabulek by to dneska mely byt morulky, ten ctvrtej den.
9. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
nj, ale oni ti je šoupli předtim dřív, pač už jsi jichneměla tolik na kultivaci a řiká se, že embrýskům se daří líp v těle než ve zkumavce :wink:

já taky doufám, že to ti naši překlepou až do toho pátka...no uvidíme :frowning2:
9. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
JAsne, takze si rikali, ze to treba u me zvladnou spis nez v misce... no, skoro to zvladli, tak nezbyva nez verit, ze kdyz jsou ted vybrani uplne ti nejlepsi (posledne jsme meli od zacatku jen dva kousky, tak nebylo z ceho vybirat), tak ze to bude nadejnejsi... tak jo, zacinam se presaltovavat na pozitivni mysleni. :pensive:
9. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
misando: tak to je skvely, takze v patek???

cabal: neblazni, zadny mrazazcky uz potrebovat nebudes, protoze se to ted urco povede :wink:
9. čer 2010 v 09:43  • Odpověz
Tak damy, loucim se s vami, mazu si pro dvojcata, budu vecer.
9. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
cabalko: tfuj tfuj tfuj at to dobre dopadne, budu na tebe myslet :wink:
9. čer 2010 v 10:22  • Odpověz
ahoj holky
cabalkova držim palečky to neva že nemás mrazáčky tyhle sou ty pravý me při 1 pokusu taky žádný na zamražení nezbyli a to se jich oplodnilo 10
9. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ahojky spolubojovnice :slight_smile:
tak jsem doma,ale fujtajbl,venku je na zdechnutí!!!!!
Cabalková tak ať jsou to ti praví bojovníci a pěkně se zakousnou :slight_smile:

Screening dopadl dobře,vše vypadá v pořádku,ale ještě mě hned hnali na genetiku,tak jsem tam objednaná na 25.6. a zřejmě v prvním červencovém týdnu mě čeká odběr plodovky :unamused: A nemám ani fotku,pže tam byl takovej blázinec,že jsem si o ní neřekla....ale viděly jsme(s holkou)ručičky,nožičky,všechny orgány,jen co má mezi nožkama,to ještě vidět nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co vy všechny?

Mišando,tak kdy bude transférek???
9. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
evik: tak to je super, to muselo byt krasny to vsechno takhle videt, jen skoda, ze nemas fotku :unamused:
9. čer 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.