• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Ahoj holky,
nevěděla jsem, jak to sem napsat, ale tak nějak se nám v tom mezidobí zadařilo přirozeně a nechtěla jsem to zakřiknout. I teď mám tak trošku bobíky, aby se náhodou něco nestalo. Eviku, můžu se zeptat, jak se ta genetika dělá? Mě je sice 31 a standardně se nedělá, ale doktorka mi řekla, že si to raději posichrujeme, když se nám stal takový malý zázrak :wink:
9. čer 2010 v 15:08  • Odpověz
Cutce to jo,je to nádherný i když fakt musíš koukat jako ostříž a stejně jsem všechno nepoznala....o.fotku si řeknu svojí dr.,do poradny jdu 24.6. a to je za chvilku :slight_smile: Hlavně že to všechno vypadá v pořádku :slight_smile:
Za chvíli už budeš taky sdílet tyhle radosti,kdy jdeš vlastně na UTZ?
9. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
No Borůvko......to je zpráva!!!!!Gratuluji :slight_smile: :slight_smile: Tak takhle se to dělá...... :grinning: :grinning:
Vám zřejmě budou brát jen krev......mě jí brali dneska,ale to je v souvislosti s tím screeningem,pak se to vyhodnocuje s UTZ a já jdu na odběr plodovky,což ty asi nebudeš muset,pokud bude ten screening v pořádku.Ale určo ti všechno řeknou.....já jsem z tebe celá hin!!!!!
9. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
boruvko: ty blaho, to je zpravicka, se to tu zacina hemzit tehotnyma, to je skvely. moc moc blahopreju :grinning:

evik: na UTZ jdu 29.6.
9. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
Eviku já jsem z toho taky celá hin :grinning: :grinning:
Přes ujišťování v Pronatalu, ať nečekáme, že se příteli zlepší spermio, přes moje tragické výsledky stimulky, naposledy bez transferu, se to stalo naprosto neplanovaně:slight_smile:
A musím říct, že jelikože jsem skeptik od přírody, zatím jsem se ani nestihla moc radovat protože se neustále třesu před nějakýma testama nebo kotrolou :slight_smile: Už abych byla tam, kde ty :slight_smile:
A vy jste neměli screening v pořádku, že musíš na plodovku? omlouvám se,jestli se ptám úplně blbě...
9. čer 2010 v 15:22  • Odpověz
cutce děkuju a velká gratulace i tobě :wink:
9. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
boruvko: dekuju. Neboj urco bude vsechno v poradku :wink:
9. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahoj holky,

je mi líto, ale musím vám tu přetnout vlnu pozitivních zpráv.
Na pár dní zmizím a trochu se v tom vykoupu sama, ale nechci,aby jste si myslely, že nás kašlu.
Začala jsem špinit a test je negativní. Vím, že jste mi to přály, ať i nám to konečně výjde a já vám za to z celého srdíčka děkuju.
9. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
abiq :cry: :cry: :cry: :cry: je mi to tak strasne lito :cry: :cry: :cry: :cry:
9. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
Boruvko, moc ti gratuluji, takových zpráv jen a jen víc.
Cabalko, ty už máš miminka v bříšku, tak ať se jim u tebe líbí.

Jinak všechny zdravím !!!
9. čer 2010 v 15:27  • Odpověz
Abig, je mi to moc líto, ani nevím, co na to napsat. Stále se to tady opakuje, někomu to vyjde hned, někomu později, někdo se stále snaží, ale vždycky se to prostřídá a na konec to postupně těhotní. Pokud vám to teď nevyšlo, ale nevím, jestli to je opravdu jisté, budu držet pěsti na příště....
9. čer 2010 v 15:31  • Odpověz
Abig sakra to mě ale mrzí :cry: Tolik jsem věřila,že vám to vyjde!!!!Tak se kočko drž a posílám ti jedno koníkovský obejmutí :wink: Víš co se říká...Bitvu jste prohráli,ale válku vyhrajete!!!!Určitě to tak bude,moc ti to přeju :slight_smile:

Boruvko já jdu kvůli věku,jsem už za zenitem :grinning: :grinning: A ty se neklepej a hezky pozitivně a radostně,prostě si ten zázrak užívej,vždyť toto se nestává každý den a kdekomu!!!!
9. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Eviku to je pravda a proto čekám, kdy přijde zase nějaká pecka, která mě zase trošku srazí zpátky... Protože takovéhle štěstí jsem fakt nikdy neměla.... Tak my si genetiku zaplatíme, doktorka říkala, že je to na nás, ale když už to konečně vyšlo, tak ať to máme všechno vcajku... Jen jsem si říkala, že mi pořádně nic není, jen ta prsa a večer únava, po jídle mě pálí žáha, ale vyloženě nevolnosti nemám, nezvracím, ale říkám si, že bych snad za ně byla i ráda :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
Boruvko,co není ještě může přijít,ale i bez nevolností se těhu vyvíjí v pořádku.Mě taky nějak špatně nebylo,jen žaludek trochu na vodě,ale nic víc!!!!Ale chápu,že máš strach,ten máme všechny a vlastně pořád,vždyť to tu čteš dnes a denně!!!!A kdy jdeš zase k dr.?
9. čer 2010 v 15:57  • Odpověz
Eviku jdu 22.6. na prvni tehu odbery, tam mi asi doktorka rekne kdy a na co mam jit vcetne te genetiky. Mela bych mit i tehu prukazku, jen nevim jestli az po tech vysledcich, nebou automaticky pri te navsteve.
Predpokladam, ze ty uz prukajdu mas? :wink:
9. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
Jojo mám,ale teprve od pondělka :wink: A ty už teď chodíš ke své doktorce,nebo pořád do Pronatalu?Asi už ke své viď?
9. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
Já jsem v Pronatalu skončila. Po té nevydařené stimulaci mi navrhli ten ultrakrátký protokol a když bych neměla lepší výsledek, tak doporučili dárcovská vajíčka. To mě trošku naštvalo, protože jsem si jistá, že normálně ovuluju, jen špatně na tu stimulku reaguju. Tak jsme si zažádali o výpis z karty a objednala jsem nás do Gennetu a k Apolináři.
Ještě jsem zvládla vlastní gyndařku, protože jsem chtěla folikulometrii a zrovna to vypadalo dobře a na konec to i vyšlo. Tak teď vlastně nechodíme do CAR, ale normálně na gynekologii :slight_smile:
9. čer 2010 v 16:11  • Odpověz
@abig devce jedno, tobe jsem to uplne nejvic ze srdce prala... (spolecne s misandou) at uz tu negativni vlnu neuspechu prolomite!!! je mi to moc lito a placu :cry: je mi to moc moc moc lito... ani nevim, co napsat... myslim na tebe MOC!!!
9. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
@boruvkova PARADA!!!! SUPER!!!! BOMBA ZPRAVA!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
@misanda jsem rada, ze to u tebe probiha tak jak to probiha... nemyslis dopredu a resis to tak, jak to pride a to je moc dobre!!! v patek si povezes dvojcatka domu :wink: verim tomu moc!
9. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
@cabalkova bud rada, za to co je!!! a ty rozhodne uz nic vic potrebovat nebudes!!! musis se tesit z toho, co mas a to proste vyjde. vsechno tomu nasvedcuje. neni potreba resit nic dopredu, protoze k te situaci vubec nedojde! drz se a raduj se! to vyjde :wink:
9. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
Ahoj kočandy,

tak koukám tech novinek, teda vás dočíst to je neco.
Borůvko, moc gratuluju, o tomhle snad sní asi každá, která se snaží otěhotnět pomocí IVF, tak jsi ta jedná krásná výjimka a ukázka, že není nikdy nic ztraceno.

Jinak jsem dnes byla u mého gynekologa a nabral mi cytologii, ale videl tam zase nejaké mramorování na čípku, takže jsem se prostě musela objednat do cytocentra na kontrolu, takže další IVF hrozí až na podzim.
Tak nejak se s tím srovnávám a říkám si, že si v klidu užiju svatbu v září a pak na to půjdem.

Nakonec jsme vymysleli, že obalamutíme všechny ostatní a pozveme je jakoby na oslavu narozenin s grilováním a pak vybalíme, že sme se vzali a to všechno v jeden den.

To bude mazec

9. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
je vy se budete brat jen vy dva a svedci?
9. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
No na radnici ano, tam budeme jenom v šesti, ale protože Honzí má zrovna v ten den narozky, tak to takhle pěkne navlíkneme, až všichni popřejou, začne se grilovat, tak se půjdem zase převlíct do svatebního a ségra nás uvede jako manželé.
nechceme delat klasickou svatbu, protože na to proste nemáme, tak to udeláme takhle, ono i grilování pro 35 lidí bude dost, ale už se na to moc těším
9. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
koubovka: jej to bude krasny prekvapko :grinning: :grinning: :grinning: , to jem zvedava jak to vyjde :slight_smile:
9. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Jo já jen doufám ,že to bude mílé překvápko pro všechny.

Jo a moc také gratuluji k těhu
9. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
jj, bude to krasny prekvapko uvidis :wink:

moc dekuju ani jsem neverila, ze to vyjde napoprve :sweat_smile:
9. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Čaute kočky :slight_smile:
Koubi tak vy jste takové hračičky a tajnůstkáři s budoucím manžílkem jo???Hlavní je,že si svatbu užijete vy a jestli někdo bude mít řeči,tak ať si trhne.....máš pravdu,že i to grilování přijde na dost peněz :cry: Opravdoví kamarádi se přijdou pobavit a nééé si namastit pupky a prolít hrdlo.......dneska to fakt finančně nejde!!!!Řešila bych to být tebou stejně :wink: Ať ti vyšetření vyjde dobře a to mimi ještě tu chvilku počká :slight_smile: :slight_smile:
Tady u Prahy to vypadá zase na pěknou buřinu,je tma jak v pytli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
caute holky :grinning:
9. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Čau Pampeli :grinning:
9. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.