• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
Aha :unamused: Tak to jo, tak budeš testit :wink:
Já jak začala špinit, tak jsem hned pelášila na krev, druhej den jsem volala výsledky a bylo to negativní :confounded:
Ta krev ti řekne to stoprocentně, první máš HCG v krvi a teprve pak v moči, tak chvilku trvá než se to projeví na testu :dizzy_face:
15. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
boruvko ne, já měla testy hotový všechno v pořádku a lednu jsem stimulovala a těsně před tou stimulací jsem to musela chytit, dobrý ne? A před stimulací se dělají už jen hormony, ale ne takový vyšetení na všechno :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Holky já napíšu zítra. zatím pa a dobrou noc :dizzy_face:

Já chodím spát se slépkama :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
no tak to je teda fakt dobry :unamused:
15. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
brýýý den,

Ebony, jsem napnutá jako struuunaa!! tak cooo???
16. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
autor
a jako ten seriál pěkná chujovina :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,

já se na seriál radši nedívala, byl na nově anděl :wink:

Misi, je to vůbec realita- ten seriál, nemají to zkreslené?
16. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
albi, tak každopádně to nezačíná jakoby stimulací, ale prostě už rovnou ETem...takže trapárnička no..na celej CAR tam jsou dva doktoři :grinning: :grinning: :grinning: ale přijde mi, že to bude spíš o vztazích těch doktorů mezi sebou, než o IVF :grinning: jo a sponzoruje to ISCARE :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Misando, u nás v Caru jsou taky jen dva doktoři :grinning:
16. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
autor
Teri, fakt jo??? :grinning: :grinning: tak to docela čumim :grinning: :grinning: ale uznej, že ten seriál byl i tak trapnej,l když teda pomineme ten počet doktorů :grinning:
16. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Misi, na to že to byl první díl .., dám tomu ještě šanci :wink:
Snad tam dají taky něco ze života "snažilek" ať máme co drbat :grinning:

No jo, chodím do malého a útulného Caru :grinning:
16. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
taky mi tam chybělo to jakoby snažení a prostě to projet od začátku, vzít různý typy diagnóz kvůli kterým se musí na IVF...no uvidíme...ale první díl byl pro mě docela fraška :zipper_mouth: :zipper_mouth:

a do jakého CARu chodíš, smí-li se mišanda zeptat? :slight_smile:
16. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
jo, ale podle těch ukázek k dalšímu dílu bych fakt řekla, že to o IVF bude minimálně... :confounded: :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Misi, to nesmíš být hned tak náročná. Co by se dělo pak v dalších dílech? :grinning: Vzpomeň si třeba na Ukradenou spermii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Napíšu do IP :wink:
ale až mi napíšeš, kam chodíš Ty :grinning:
16. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
Teri, mišanda chodí do Pronatalu v Pze :slight_smile:

a jinak jsem fakt asi náročná no :grinning: ale moc slavně to s tím seriálem nevidim a taky jsem tvrdohlavá, takže mi to nevymluvíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
U nás v CARu je teda mooooc doktorů než 2 :slight_smile:

A já se na to ani dívat nebudu, to radši o těch věcech budu plkat tady :wink:
16. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
tak kde máme tu ebony...bohajeho :grinning: mišanda se rozsype :grinning:
16. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobre rano, jsem tu, ale netestovala jsem. Manza musel na jednani nekam za Jihlavu a vyrazel v pet rano, tak jsem ho nechtela pred cestou stresovat a bez nej jsem nechtela testovat, tak jsme to odlozili na zitra.
16. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
ahojk kočenky :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Se omlouvam, ze tak napinam, ale manza je lehky cholerik :wink: tak to nechci zbytecne hrotit.
16. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
ebony, tak testni bez něj a zítra s ním :slight_smile:
16. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
teda ebony ty mas nerviky, ja bych to nevydrzela a stejne bych tajne testla, ja se znam..

misanda: no ja jsem z toho serialu tak nejak na rozpacich. Prijde mi, ze tam sla stale reklama a byla pomalu delsi nez samotny serial. Celkove mi tam prislo prazdno, takovy "nezabydleny". Proste mi to nejak nesedlo. Ale jeste tomu dam sanci....treba to se to jeste rozjede. :wink:
16. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
holky a k tomu včerejšímu seriálu, jsem malinko zklamaná :frowning2: moc mě to tedy nenatchlo
16. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Taky jsem se divala na serial, prestoze takove ty ordinace, ulice a podobne ptakoviny nemuzu ani videt. Myslela jsem, ze tohle bude zajimavejsi, ale neni, jen se to odehrava v CARu. :frowning2:
16. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
holky, já mám stejnej nzor na seriál ale určitě mrknu ještě příště a jakmile to bude víc o vztazích než o medicíně, tak končim a radši si budu číst :slight_smile:

ebony...teda ty máš nervy :grinning: bych nevydržela :grinning: takže zase mišanda bude vykulená zítra ráno a bude čekat, jo? :grinning:
16. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
misi a nebo se můžeš věnovat manželovi :grinning:
16. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
autor
peci, to si budu radši číst :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
já si dělala legraci, jsi vdaná?
16. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
holky ja se zase nemuzu nejak probrat :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.