• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na IVF podruhé :-)

(Zamčená)
23. prosince 2010 
a kdy sis ho píchala?
9. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
autor
no právě..jestli to člověk vydrží, pokušení je silná věc :slight_smile:

jinak píchala jsem ho v sobotu v devět večer a v pondělí v půl osmý jsem se měla hlásit v caru :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
dneska jsem četla nějaký fotoblog tady...a jedna holčina byla na IVFku, otěhotněla a šla na utz a bylo tam jedno miminko...no a když šla podruhý na utz tak tam byly dvě, ale jedno o týden mladší :slight_smile: a ono se jim to jedno povedlo přirozeně, musel tam utéct jeden folík :grinning: no to mě pos...e :grinning:
9. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
tak to je síla............. :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
alex a ty pícháš pregnyl zítra, ne?
9. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
jj zítra ve 20:30 :grinning: a do břicha minula mi ho manža píchl do zadku a přímo do sedacího nervu takže zábava
9. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
aaauuuu :slight_smile:

já ho taky píchám vždycky do břuchu...to ti to zase uteklo ty jo
9. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
autor
alex, připomeň mi folíčky...hledám hledám, ale nemůžu to najít...
9. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
jj manžel se u toho náramě bavil.... :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
jj máme 6ks tak uvidíme jak na tom budou - snad to bude ok a dojde na ET
9. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz
autor
super, moc ti přeju, abys je měla všechny plný...vem si příklad ze mě, já měla nakonec jenom jeden prázdnej :wink:
9. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
jj to je parádička hezky se Ti povedly :wink:
9. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
děkuju snad to bude ok - stačilo by mi kdyby zavedli 2 mimisky, no uvidíme :wink:
9. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
autor
alex, mě to taky bude stačit :wink: ani mrazáčky bych nepotřebovala, hlavně že budou krásný dvě :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
jj přesně tak snad nám to vyjde!!!! :grinning:
9. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
ty pojedeš na opu a já na et :wink:
9. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
jsem ko jdu spinkat, měj se krásně a napiš kdy budeš mít ET :wink:
9. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
jj to by byla paráda to by jsme měli skoro stejně staré děti, kdyby nám to vyšlo :grinning:
9. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
jj, já si jdu ještě dřepnout ke knížce, ale taky mi asi za chvíli spadnou víčka :slight_smile:

ráno se ještě rychle ozvu :wink: pak mastim ven, snad bude zase krásně :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
pa pa :wink:
9. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz
ahoj všem,

nově těhotným gratulace, těm, co čekají na výsledky bo tak něco, držím palečky ... vždycky sem nakouknu a musím uznat, že je tady za tu dobu hafec nových reakcí, tak nestíhám dočíst ... jinak, dnes jsem byla 7.den na kontrolním utz, v pátek další a snad se už konečně dozvím termín punkce ... jsem napnutá jak struna :slight_smile:
9. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
Dobre rano kocenky,

tak se hlasim, ze jsem si vcera privezla dvojcata. Jeste jsem se u pani doktorky ujistila, ze mi tam dava toho chlapecka a holcicku, jak jsem chtela... ale prej jak jsme si je udelali, tak je mame... nemohla jsem se pak ozvat, protoze se u nas strhla silena burina s kroupama a desnej lijak a prestaj jit net.... takze az dneska.... blesky nam litali nad hlavou a my jeste nemame dodelanej hromosvod, tak jsme s kocourem zalezli do sklepa a tam jsme se korporatne trasli a bali... uz proto, ze nas to vloni pri jedne takove burine vyplavilo.... ale dobry, zvladli jsme to v poho.... :slight_smile: Toz tak. Jinak pani embryolozka rikala, ze teda ty dve embryjka jsou nepomerne kvalitnejsi nez ty, co jsme dostali v lednu - a i ty se chvilkz snazily, tak to beru tak, ze mame kvalitni material a proste se to povede a zadni zmrzlici uz nebudou potreba!!

Boruvko, to je bomba zprava, moc gratuluju a neboj, vsechno bude ukazkove!
Misu, myslim na te, at to zitra dopadne na jednicku!
Abig, to je mi moooc lito, drz se, pani!
10. čer 2010 v 07:30  • Odpověz
krásné ranko:slight_smile:
cabalko, moc gratuluji, to je super :slight_smile:
jinak borůvečko-to je tak nádherná zprávička, že ani nevíš, jak krásně se to čte :slight_smile: moc ti to přeji a velkáááááááááá gratulace :slight_smile:
misando-na tebe myslím pořád, to ty víš a moc držím palečky :slight_smile:
abig-co napsat, tady je každá rada drahá :frowning2: já jsem se tak těšila, že budeš ta třetí, kdo potáhne tu šnůru těhotných mamin a ono to zase takhle dopadlo, tomu fakt nerozumím :frowning2:posílám obejmutí a nevzdávej se, já po třetím pokusu byla na dně a podívej...........dočkala jsem se. Myslím na tebe a pisni.....
Eviku, Nani, Cutce,Alex, Salopko no prostě všechny kočenky tady zdravím
10. čer 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,

tak my jsme na tom asi stále dobře...stále se kultivujeme. mám volat zase zítra :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
Holky moc vam drzim palecky, at se presunete brzy do dalsi mistnosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2010 v 08:38  • Odpověz
autor
ahoj peci, jak si užíváš těhu? :slight_smile:

cabal, super super super, nevim co víc k tomu dodat!!!! hlavní je, že tam bobani jsou a už se tě nepustí :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
misando-ahojky, jo jsem štastná, akorát mě zlobí žaludek :frowning2:
10. čer 2010 v 08:43  • Odpověz
autor
ahoj vysočanko :slight_smile: a jak ty, v těhu? :slight_smile:

peci, ono se to pak určo zlepší ne? jakoby nestačilo to IVF, pak nás musí děti zlobit i když jsou už vevnitř, což?
10. čer 2010 v 08:45  • Odpověz
ahoj holky všechny vás moc zdravím
boruvko tak to je fakt bomba velká gratulace
abig :frowning2: je mi to moc líto nevzdávej to dočkáme se jednou to přijít musí
10. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky !!!

Nebojte, já to nevzdávám. Jen ten pocit, prostě všechny znáte. Boj nevzdáváme, jen ho přesnuneme na podzim.
Ozvu se, jak se domluvím s dr., zkusíme projít tím vyšetřením a uvidíme. Před dalším IVF stejně podstoupím ještě KET, přeci tam tu svoji poslední bublinku nenechám. První ale chci zjistit, kde je problém !!!

Moc děkuji za povzbuzení.
Posílám obejmutí všem, držím co se dá, ať je to tu samá // .

10. čer 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.